SBS Swiss Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

SBS سوئیس مدرسه کسب و کار یک موسسه مدیریت پیشگام اختصاص داده شده به آماده سازی دانشجویان برای مشاغل از اقتصاد جهانی در مدیریت بین المللی، امور مالی، بازاریابی و زمینه های دیگر است. ما یک بازیکن طاقچه با کیفیت هدایت می شود.


ما آموزش حالت تئوری هنر، غوطه ور دانش آموزان در تجارب بین المللی، و اتصال آنها به بهترین عمل در کسب و کار. شرکت کنندگان در برنامه های ما بسیار بیشتر از تئوری و عمل مدیریت؛ آنها راه های جدید تفکر که عمیقا می توانید زندگی خود و موفقیت سازمان خود را تغییر دهید به دست آوردن.

بهترین استفاده را از investmentWe خود را یک مدرسه منحصر به فرد به چند دلیل:

- مناسب، یادگیری مقرون به صرفه

- بین المللی به هسته

- موسسه کاملا معتبر شما می توانید اعتماد

- اتصالات شرکت

- واقع در زوریخ

- بین المللی MBA انجمن و مجله مدیر عامل شرکت (سپتامبر 2010) طبقه بندی برنامه SBS MBA در میان ردیف بالا در اروپا

بین المللی به هسته


ما واقعا در جهان متمرکز شده است. از یک دوره مقدماتی منحصر به فرد در مقطع کارشناسی به دوره های پیشرفته در برنامه دکتر مدیریت بازرگانی، تجربه SBS کاملا بین المللی است. بیش از نیمی از دانش آموزان ما از اروپا، آسیا و امریکا لاتین آمده است. پیشنهاد ما شرکت کنندگان یک تجربه است که آنها را آماده به کار را با سهولت در سراسر مرزها و فرهنگ ها - در یک محیط است که جوایز تنوع و این امکان را به یک چشم انداز در سراسر جهان به مطالعه کسب و کار.

یک نهاد کاملا معتبر شما می توانید اعتماد


SBS سوئیس مدرسه کسب و کار به طور کامل توسط مجمع بین المللی آموزش کسب و کار دانشگاهی (IACBE)، بدن مجوز رسمی گسترده ای ما معتبر است. مجوز رسمی ملی بالاترین شکل مجوز رسمی که یک موسسه می تواند دریافت است. IACBE SBS به عنوان یک نوآور در آموزش و پرورش کسب و کار ستایش کرده است.

ارتباطات شرکتی

SBS نیز توسط Eduqua، صدور گواهینامه تضمین کیفیت سوئیس برای آموزش عالی تایید شده است. این را در نظر معیارهای مختلف طول می کشد تا اطمینان از کیفیت موسسه و بر اساس سه سال بررسی شده است.

SBS ارتباط تنگاتنگی با دنیای کسب و کار از طریق تدریس، دانشکده ها، رویدادها، و شبکه قرار دادن آن متصل می شود. رهبران کسب و کار اغلب بازدید از مدرسه به صحبت با دانش آموزان و یا برای تدریس دوره های، و دانش آموزان با فرصت های مستقیم در مورد دولت از هنر، عمل کسب و کار بیاموزند. شرکت های علاقه مند در جعل لینک های جدید دعوت برای تماس با دفتر قرار دادن است.

کلاس ها اغلب استفاده از مشکلات کسب و کار فعلی به عنوان موضوع خود. دانش آموزان کارشناسان و شرکت کنندگان در تصمیم گیری مشورت، و در حال حاضر نتیجه گیری نهایی خود را به مدیران ارشد شرکت است. از طریق چنین مطالعات موردی "زنده"، آنها پیگیری مسائل به عنوان آنها در طول زمان توسعه، و از یادگیری چگونه به استفاده از دانش به آخرین تحولات اقتصاد جهانی بهره مند شوند.

در نهایت قوی اتصال به کسب و کار از طریق شبکه ما را از اطلاعات تماس کارفرما می باشد. SBS دارای سابقه دلخواهی از این فارغ التحصیلان آن با شرکت های پیشرو و موسسات در سراسر جهان. تعدادی از کارفرمایان بازدید از مدرسه هر سال به شناسایی فارغ التحصیلان مناسب برای پر کردن موقعیت خود را در شرکت های خود را. دفتر قرار دادن ما حفظ گفت و گو به طور منظم با کارفرمایان بالقوه و آماده به آنها خوش آمد به دانشگاه است.

واقع در زوریخ

زوریخ شده است به طور مداوم به عنوان شماره یک شهرستان در جهان برای کیفیت زندگی رتبه بندی شده، و آن را یک مکان ایده آل برای مطالعه مدیریت بین المللی است.

بسیاری از شرکت های چند ملیتی در منطقه واقع، با توجه به محل مرکزی زوریخ در قلب اروپا. این فقط یک ساعت از طریق هوا از لندن، پاریس، بروکسل و برلین است. زوریخ پایتخت مالی و اقتصادی از سوئیس است.

کیفیت و تنوع زندگی فرهنگی زوریخ، با تئاتر های متعدد آن، موزه ها و کنفرانس های بین المللی، آن را می سازد در جای مناسب برای به دست آوردن آموزش و پرورش جهانی.

در حالت ایده آل در سواحل زوریخ دریاچه واقع شده است، شهرستان ارائه می دهد فعالیت های ورزشی در فضای باز بسیار عالی است.

در نهایت، شخصیت جهان وطنی در شهرستان، با نزدیک به 100 ملیت ها از سراسر جهان، باعث می شود همه احساس در خانه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید BBAs » بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید DBA » بازدید کنید EMBAs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها
تماس
آدرس محل سکونت
SBS Swiss Business School
Balz-Zimmermannstrasse 34

Zurich, CH - 8302 CH