توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Rochester-Bern Executive Programs

ما راه شما را تغییر می دهیم.

در سوئیس از سال 1995.

Rochester-Bern Executive Programs یک شرکت تابعه از مدرسه سیمون در دانشگاه روچستر (نیویورک ، ایالات متحده آمریکا) است. در سال 1994 تأسیس شد و در Universität Bern واقع شده است. روچستر برن آموزش ، سازماندهی و اجرای آموزش های با کیفیت بالا را توسعه می دهد. محصول اصلی آن MBA اجرایی Rochester-Bern ، یکی از برنامه های پیشرو EMBA در سوئیس است. از ابتدای سال 2007 ، روچستر برن همچنین برنامه ها و سمینارهای خاص شرکت را ارائه می دهد. شرکت هایی مانند SBB ، Berner Kantonalbank ، Fresenius و UBS برخی از مشتری ها هستند. دوره های درسی مانند CAS در مدیریت عمومی برای هیئت مدیره یا آموزش بیشتر در امور بانکی و دارایی با همکاری مؤسسه دارایی سوئیس (SFI) ارائه همه کاره و باکیفیت Rochester-Bern Executive Programs .

دانشکده بازرگانی سیمون ، دانشگاه روچستر

دانشگاه روچستر ، یک دانشگاه مستقل ، خصوصی وقف و مدیریت شده که در سال 1850 تأسیس شد ، از جمله مؤسسات خصوصی پیشرو در زمینه آموزش عالی در ایالات متحده است. دانشکده و فارغ التحصیلان روچستر شامل هشت برنده جایزه نوبل و دوازده برنده جایزه پولیتزر هستند.

مدرسه تجارت سیمون یکی از هفت مدرسه ای است که دانشگاه روچستر را تشکیل می دهد. به نظر می رسد بیش از 50 سال تجربه در بازار اجرایی MBA وجود دارد. در سال 2017 ، Financial Times رتبه ی دانشکده تجارت شماره 2 سیمون در جهان در امور مالی و شماره 5 در جهان در اقتصاد را به خود اختصاص داد.

119457_IMG_4952.JPG

موسسه برای Finanzmanagement ، Universität Bern

Universität Bern در سال 1834 تاسیس شد و یکی از ده دانشگاه سوئیس است. این دانشگاه از هشت دانشکده تشکیل شده است و در اقتصاد از اعتبار ممتازی برخوردار است. انستیتو امور مالی Finanzmanagement (IFM) بخشی از دانشکده مدیریت است. IFM بر آموزش ، تحقیق و مشاوره در امور مالی شرکتها ، حاکمیت شرکتها ، مدیریت ریسک ، اندازه گیری عملکرد و مالی رفتاری تمرکز دارد. نقش IFM در برنامه ارائه پشتیبانی لجستیکی و خدمات پشتیبان است.

همکاری با دانشگاه روچستر به پولیس مشهور کارل برونر برمی گردد که در اوایل دهه هفتاد در هر دو دانشگاه کار می کرد. بنیانگذار واقعی MBA اجرایی روچستر برن ، کلودیو لودر ، مدیر انستیتو فی فینزمناژ ، و دانشجوی سابق کارل و دکتری است. از روچستر.

درباره بنیاد

برنامه MBA اجرایی روچستر-برن در سال 1994 آغاز شد. این برنامه از طریق یک بنیاد اجرا می شود و از نظر مالی نیز از خود پشتیبانی می کند. اعضای هیئت مدیره بنیاد رهبران تجارت یا دانشگاهیان هستند. آنها هیچ سهم مالی در برنامه ندارند. فعالیت های این بنیاد توسط یک هیئت مشاوره فارغ التحصیلان نظارت می شود که راهنمایی و پشتیبانی می کند.

اعتبار نامه ها

برنامه MBA اجرایی روچسترن برن ، به عنوان بخشی از دانشکده تجارت سیمون ، شهرت یکی از مدارس برتر تحصیلات تکمیلی جهان را با خود به همراه دارد. مدرسه تجارت سیمون از سال 1966 به طور کامل توسط AACSB (انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشگاهی) معتبر شناخته شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Location address
Rochester-Bern Executive Programs
Hochschulstrasse 4

Bern, کانتون برن, 3012 CH
Social Media