توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه های اجرایی روچستر برن

ما راه را به شما فکر می کنم شما را تغییر دهید.

در سوئیس از سال 1995.

برنامه های اجرایی روچستر برن یک شرکت تابعه از مدرسه Simon در دانشگاه روچستر (NY، USA) است. آن در سال 1994 تاسیس شده است و در دانشگاه برن واقع شده است. روچستر برن توسعه، سازماندهی، و پیاده سازی آموزش و پرورش بیشتر با کیفیت بالا. محصول اصلی آن MBA اجرایی روچستر برن، یکی از برنامه های پیشرو EMBA در سوئیس است. از همان ابتدای سال 2007، روچستر-برن همچنین برنامه ها و سمینارهای خاص شرکت را ارائه می دهد. شرکت هایی نظیر SBB، Berner Cantonalbank، Fresenius و UBS برخی از مشتریان هستند. دوره های تحصیلات مانند CAS در مدیریت عمومی برای هیئت مدیره و یا تحصیلات بیشتر در بانکداری و امور مالی در همکاری با مؤسسه مالی سوئیس (SFI) دور ارائه ارائه همه کاره و با کیفیت بالا از برنامه اجرایی روچستر-برن.

سیمون مدرسه کسب و کار، دانشگاه روچستر

دانشگاه روچستر، یک، خصوصی وقف و مدیریت دانشگاه مستقل در سال 1850 تاسیس شده است، در میان موسسات پیشرو خصوصی آموزش عالی در ایالات متحده است. دانشکده روچستر و فارغ التحصیلان شامل هشت برنده جایزه نوبل و دوازده برندگان جایزه پولیتزر شد.

مدرسه کسب و کار سیمون یکی از هفت مدارس که در دانشگاه روچستر را تشکیل می دهند. این به دنبال بیش از 50 سال تجربه در بازار اجرایی MBA است. در سال 2017، Financial Times دومین مدرسه کسب و کار سیمون در جهان را در امور مالی و رتبه 5 در اقتصاد جهان رتبه بندی کرد.

انستیتو خز Finanzmanagement، دانشگاه برن

دانشگاه برن در سال 1834 تاسیس شد و یکی از ده دانشگاه در سوئیس است. آن را از هشت دانشکده تشکیل شده و دارای شهرت برجسته در اقتصاد است. انستیتو خز Finanzmanagement (IFM) بخشی از دانشکده مدیریت است. IFM در آموزش، پژوهش و مشاوره در امور مالی شرکت، حاکمیت شرکتی، مدیریت ریسک، اندازه گیری عملکرد و مالی رفتاری متمرکز است. نقش IFM در برنامه است که به ارائه پشتیبانی و تدارکات را تحت پوشش خدمات SMS های مناسبتی.

همکاری با دانشگاه روچستر به پول گرایان کارل برونر شناخته شده است که در هر دو دانشگاه در اوایل دهه هفتاد کار می رود. بنیانگذار واقعی MBA اجرایی روچستر برن کلودیو Loderer، مدیر انستیتو خز Finanzmanagement و هر دو یک دانشجوی سابق کارل و دکترا از روچستر است.

درباره بنیاد

برنامه روچستر برن MBA اجرایی در سال 1994 آغاز شد. این است که از طریق یک بنیاد اجرا و مالی خود حمایت است. اعضای هیئت مدیره بنیاد رهبران کسب و کار و یا دانشگاهیان هستند. آنها از هیچ سهام مالی در برنامه ندارد. فعالیت این بنیاد توسط یک هیئت مشاوره از فارغ التحصیلان فراهم می کند که هدایت و حمایت تحت نظارت است.

اعتبارنامه

برنامه روچستر برن MBA اجرایی، به عنوان بخشی از مدرسه کسب و کار سیمون، با آن را حمل به شهرت یکی از مدارس کسب و کار فارغ التحصیل در جهان است. مدرسه کسب و کار سیمون به طور کامل توسط AACSB (انجمن پیشرفته دانشکده های بازرگانی بین المللی) از سال 1966 تائید شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Location address
Rochester-Bern Executive Programs
Hochschulstrasse 4

Bern, Canton of Bern, 3012 CH
Social Media