Lucerne University of Applied Sciences and Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Lucerne University of Applied Sciences and Arts با شبکه های دانشگاه ها و مؤسسات دیگر در سوئیس و خارج از کشور همکاری می کند. پنج مدرسه - همراه با دانشگاه آموزش و پرورش دانشگاه مرکزی سوئیس و دانشگاه لوسرن، هر دو همکاران دانشگاهی - در مجموع ارائه دوره های سطح عالی و ارائه سخنرانی ها و سمینارها ترکیب عناصر از بیش از یک مدرسه. این امر کار را در مرزهای انضباطی تسهیل می کند.


دیگر ویژگی های جذاب برای دانش آموزان شامل امکانات رفاهی مانند کافه پردیس و امکانات ورزشی دانشگاه است که طیف وسیعی از برنامه های آموزشی، دوره ها و رویدادها را ارائه می دهند.

درباره Lucerne University of Applied Sciences and Arts

در سال 1997، هفت دانشگاه علمی کاربردی دولتی تأمین شده در سوئیس تاسیس شد. برنامه های تحصیلی آنها توسط وزارت امور اقتصادی فدرال تایید شده است.


بیش از 4000 دانش آموز در حال حاضر در برنامه های کارشناسی و کارشناسی در Lucerne University of Applied Sciences and Arts ثبت نام می شود. این شامل چندین محوطه دانشگاه است که همه آنها در مرکز شهر لوسرن واقع شده یا در نزدیکی آن قرار دارند.


پنج مدرسه ما، که متخصص در مهندسی و معماری، کسب و کار، کار اجتماعی، هنر و طراحی و همچنین در موسیقی هستند، رقیب قدرتمند کسب و کار و زندگی فرهنگی در مرکز سویس هستند. برنامه های درسی نوآورانه و زیرساخت های پیشرفته کشور به نیاز دانش آموزان و کارفرمایان آینده آنها بستگی دارد. این دانشگاه همچنین دوره های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد که گواهی، دیپلم یا استاد مطالعات پیشرفته را پس از اتمام ارائه می کنند. تحقیق و همکاری نزدیک با موسسات صنعتی، تجاری و فرهنگی محلی بخشی از موفقیت ما است.


در سال 1997، هفت دانشگاه علمی کاربردی دولتی تأمین شده در سوئیس تاسیس شد. برنامه های تحصیلی آنها توسط وزارت امور اقتصادی فدرال تایید شده است.

اهداف


استادان Lucerne University of Applied Sciences and Arts متخصص در رشته های تحصیلی خود هستند. ما از آنها در جهت سفارشی کردن دانش و تخصص خود برای دانش آموزان به طور مطلوب حمایت می کنیم.


• با توجه به تمام سؤالات مربوط به روش های تدریس، با استادان مشورت می کنیم.
• ما پیشنهاد پشتیبانی راه حل گرا برای استفاده از خدمات پلت فرم چند رسانه ای.
ما با استفاده و پردازش رسانه های دیجیتال (فیلم ها، صوتی و غیره) مشورت و پشتیبانی می کنیم و ابزار مناسب برای آن ارائه می دهیم.
• ما آموزش های متنوعی در حوزه آموزش عالی، استفاده از رسانه ها، آموزش الکترونیکی و یادگیری از راه دور ارائه می دهیم.
• برنامه های آموزش عالی وزارت آموزش و پرورش روش های مدون به طور مدولار ساخته شده و منجر به صلاحیت های شناخته شده است.
ما مشاوره و پشتیبانی از برنامه ریزی و اجرای ارزیابی ها را ارائه می دهیم.

مکان ها

لوسرن

Address
Lucerne University of Applied Sciences and Arts Frankenstrasse 9
CH-6002 لوسرن, لوسرن, سویس

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: