The International University in Geneva

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

The International University in Geneva ( IUG ) در بین ده مدرسه برتر تجاری در سوئیس قرار دارد و یک موسسه علمی معتبر و متخصص در زمینه آموزش تجارت است.

این دانشگاه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در مدیریت تجارت ، روابط بین الملل ، رسانه های دیجیتال ، علوم کامپیوتر و تجارت بین المللی ارائه می دهد.

برنامه درسی ترکیبی منحصر به فرد از دستورالعمل های نظری و عملی ، با تمرکز ویژه روی شیوه های تجارت بین المللی است. برنامه تبادل بین المللی فرصتی را برای دانشجویان فراهم می کند تا در دانشگاه های مشهور در سراسر جهان تحصیل کنند.

این محوطه دانشگاه در ژنو ، سوئیس ، در مرکز اروپا و قطبی برای سیاست و تجارت بین المللی واقع شده است ، این محوطه دانشگاه تا فرودگاه و در فاصله 5 کیلومتری از مرکز شهر نزدیک است. IUG دانش آموزانی دارد که بیش از 60 ملیت را نمایندگی می کنند و بدین ترتیب یک مکان واقعاً چند فرهنگی را ارائه می دهند.

The International University in Geneva متعهد به تعالی در آموزش و پرورش و پیشرفت حرفه ای است.

بدنه دانشجویی چند فرهنگی ، دانشکده و محیط پویا دانشگاه در ایجاد چارچوبی کمک می کند که دانشجویان از آن یک آموزش جهانی کسب کنند.

این برنامه ها به منظور ایجاد یک تعادل مناسب بین مبانی نظری و کاربردهای عملی ، از طریق استفاده از موضوعات تجاری واقعی و بازدید از شرکتهای بزرگ چندملیتی در منطقه طراحی شده اند.

کلاس ها به منظور بحث و گفتگو گروهی کوچک هستند و توجه فردی تری دارند. The International University in Geneva متعهد است كه به دانشجویان كمك كند تا از پتانسیل های كامل خود استفاده كنند. دانشکده ها دارای تجربیات مرتبط در صنعت و تجارت در مقاطع ارشد هستند ، همراه با سوابق تحصیلی قوی.

روش های تدریس در The International University in Geneva نوآورانه بوده و حاکی از اهمیت دستیابی به دیدگاه بین المللی در زمینه های مدیریت ، دیجیتال و روابط بین الملل است.

استفاده از روشهای یادگیری تجربی مانند آنالیز مورد و شبیه سازی مشاغل ، توسعه مهارت های تحلیلی را تضمین می کند ، که در دنیای رقابتی و در حال تغییر سرعت بسیار مهم است.

The International University in Geneva با تشویق مشارکت فعال صنفی و برگزاری سخنرانی منظم در مورد موضوعات مدیریت استراتژیک ، بر اهمیت مهارت های بین فردی ، رهبری ، ارتباطات و توانایی کار در تیم های چند فرهنگی تأکید می کند. با توجه به این روحیه ، از دانش آموزان انتظار می رود که در تیم ها کار کنند ، تا شرایطی را ایجاد کنند که در آن یک نگرش پیشرو ایجاد شده و مهارت های ارتباطی مؤثر را به دست آورند.

فلسفه دانشگاهی IUG بر توسعه جهت گیری کارآفرینانه مربوط به شرکت های کوچک و متوسط و همچنین شرکت های بزرگ چندملیتی تأکید می کند.

3189_rsz_rsz_3180_129.jpg

بیانیه چشم انداز

توسعه حرفه ای های بین المللی متعهد به خدمت به یک جامعه پایدار.

بیانیه مأموریت

The International University in Geneva یک موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی است که برای موفقیت دانشجویان در مشاغل و مشاغل بین المللی ، آموزش با کیفیت ارائه می دهد.

دانشگاه اختصاص داده شده به:

  • آموزش - ارائه آموزش در تجارت ، ارتباطات ، روابط بین الملل و تجارت با چشم انداز جهانی.
  • تعالی - ایجاد تعادل برنامه های علمی و عملی از طریق فرآیندهای یادگیری مؤثر ، خدمات شخصی سازی شده دانشجویی و دانشکده ای که متعهد به تدریس و تحقیق هستند.
  • محیط زیست - ارائه یک محیط یادگیری پویا ، ترویج تنوع و پاسخگو بودن به نیازهای در حال تغییر جامعه بین المللی.

3188_rsz_rsz_3181_oneflash-iug2013-5130.jpg

شبکه بین المللی

دانشگاه بین المللی در ژنو یک شبکه قوی ایجاد کرده است و برنامه های مبادله ای را با موسسات دانشگاهی معتبر در سراسر جهان توسعه می دهد. این برنامه امکاناتی را برای دانشجویان دانشگاه های درون شبکه IUG در موارد زیر فراهم می کند:

  • اروپا
  • ایالات متحده آمریکا
  • آمریکای مرکزی و جنوبی
  • آسیا و خاورمیانه
  • آفریقا

برای شرکت در یک ترم در IUG و در موسسه آنها اعتبار می یابد.

همچنین به دانشجویان IUG (حداکثر دو سال در سال) اجازه می دهد تا در یک ترم یا یک ترم تابستانی در دانشگاه دیگری شرکت کنند و در IUG اعتبار IUG .

با وجود برخی دانشگاه ها ، دانشجویان می توانند دارای مدرک دوگانه با IUG .

ژنو ، یک شهر جهانی

ژنو متعلق به گروهی از شهرهای واقعاً "بین المللی" جهان است که آن را به مکانی ایده آل برای مطالعه مدیریت بین المللی ، روابط بین الملل و رسانه های دیجیتال تبدیل می کند.

این شهر میزبان سازمان ملل و آژانس های تخصصی مانند سازمان تجارت جهانی است و اغلب از آن به عنوان پایتخت صلح و دیپلماسی یاد می شود.

بسیاری از سازمان های چند ملیتی به دلیل داشتن شبکه عالی لجستیکی و موقعیت مرکزی ژنو در منطقه مستقر هستند.

در قلب اروپا ، فقط یک ساعت با لندن ، پاریس ، بروکسل و میلان با هوا فاصله دارد.

ژنو به عنوان یکی از مراکز مهم مالی بین المللی در جهان به ویژه برای مدیریت دارایی های سرمایه خصوصی شناخته شده است.

ژنو دریچه ای از دنیای فناوری است. این خانه برای رهبران جهانی مانند مجمع جهانی اقتصاد (WEF) ، هیولت پاکارد ، نستله ، ریکمونت ، پراکتر و گمبل ، کاترپیلار و دو پونت دنمورس واقع شده است.

اتحادیه بین المللی مخابرات و مرکز ارتباطات اروپایی رویترز نیز ژنو را به عنوان مقر اصلی خود انتخاب کرده اند. سرن واقع در خارج از ژنو ، جایی است که شبکه جهانی وب اختراع شد.

کیفیت و تنوع زندگی فرهنگی ژنو با داشتن تئاترها ، موزه ها و کنفرانس های بین المللی متعدد ، آن را به مکانی مناسب برای دستیابی به یک آموزش جهانی تبدیل می کند.

این شهر ویترینی برای مشهورترین نام ها در مد ، جواهرات و ساعت سازی است و از جمله دیگر در خانه های رولکس و پاتک فیلیپ قرار دارد. ژنو واقع در سواحل دریاچه لمن در پای کوه های آلپ ، ژنو فعالیت های ورزشی عالی در فضای باز را ارائه می دهد.

شخصیت کیهانی این شهر با نزدیک به 150 ملیت از سراسر جهان ، همه را در خانه حس می کند.

مکان ها

ژنو

International University in Geneva

Address
International University in Geneva
ICC 20, Rte de Pré-Bois

1215 ژنو, ژنو, سویس
وب سایت
تلفن
+41 22 710 71 10