توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

CREA یکی از مراکز آموزشی پیشرو در زمینه بازاریابی، ارتباطات، بازاریابی دیجیتال و هنر است. هر سال، بیش از 450 دانشجوی دوره های آموزشی در مدرسه را که توسط بهترین سخنرانان سوئیس و بین المللی ارائه می شود، می گیرند. CREA در حال حاضر ارائه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد، دوره های کامل و یا دوره های اجرایی در دسترس برای حرفه ای ها، و همچنین آموزش دوره های کوتاه مدت آموزشی در قالب برنامه های گواهی شده است. CREA توسعه خود را بر روی تعالی در زمینه های زیر تمرکز می کند - Creation، Digital

فلسفه

جهان در حال تغییر است، آموزش و پرورش بیش از حد است. CREA یک فانوس فوق العاده برای حرفه ای های آینده در حوزه ایجاد، بازاریابی، ارتباطات و مهارت های دیجیتال فراهم می کند.

با توجه به تحولات در دنیای کسب و کار، مدرسه پیش بینی می کند که تغییرات بزرگی که دنیای دیجیتال در بازاریابی و ارتباطات تحریک می کند، و دوره های جدید با نیازهای جدید در این بخش ها (لوکس، مد، ورزش و ...) تعریف شده است.

از تجربه تجربه کنید بی فایده است بدون فهمیدن یاد بگیرند. در CREA، ما معتقدیم که آموزش تنها می تواند باشد و باید مبتنی بر تجربه باشد، دانش که تجربه شده است. به همین دلیل، رهبران و مدرسان دوره ما همه متخصصان با تجربه هستند. مدرسه نزدیک به دنیای کسب و کار است

دانش باید متخصصین متخصص باشد. استادان ما همه حرفه ای در زمینه خود هستند. آنها دانش و ابزارهای خود را با دانش آموزان خود به اشتراک می گذارند تا تمام یادگیری مربوط به دنیای کسب و کار فعلی باشد. دنیای کار به سرعت در حال تغییر است و مهم است که هر دانش آموز می تواند با مهارت های مرتبط آن را وارد کند.

CREA شبکه خود را، از جمله شرکت ها و کارشناسان شرکت سوئیس و بین المللی، با دانش آموزان خود به اشتراک می گذارد تا آن را با دنیای کسب و کار نزدیک سازد. آنها از دانش آموزان و مدرسه در کسب مهارت های مربوط به محل کار حرفه ای حمایت می کنند.

ECTS اعتبار

ما اعتبارات ECTS را به دانشجویان لیسانس و استادمان ارائه می کنیم. این اعتبارات توسط سازمان های حرفه ای و کسب و کار شریک CREA شناخته شده است اما دیپلم دولتی نیستند.

با این حال، آنها توسط یک مدرسه خصوصی اعطا می شوند و به شدت با روش های منتشر شده در فرآیند بولونیا مطابقت دارند. اعتبار ECTS مبتنی بر یک سیستم است که اجازه می دهد تا مطالعات به صورت کوانتومی (درس چهره به چهره، کار تحقیقاتی، مطالعات شخصی و غیره) باشد.

دوره های کارشناسی ما ارزش 180 ECTS اعتبار و دوره های استاد ما 120 ECTS اعتبار. موافقت نامه های همکاری با سایر موسسات و سازمان های حرفه ای در اروپا به دانش آموزان ما اجازه می دهد تا به دوره های دیگر تحصیل بپردازند، مخصوصا در سطح تحصیلات تکمیلی.

CREA دارای گواهینامه ای است که توسط اداره انکشاف عمومی ژنو (Department of Public Education) تحت بخش مدارس خصوصی صادر شده است.

یادگیری الکترونیکی

پلت فرم نوآورانه آنلاین، تمام دانش آموزان ما را قادر می سازد تا دانش خود را در زمینه های خاصی تحت پوشش قرار دهند تا بتوانند برای سخنرانی خود آماده شوند، دانش خود را در زمینه های تکمیلی آموزش ارائه شده در CREA تکمیل کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


CREA Geneva | INSEEC GROUP

استاد در بازاریابی دیجیتال ... [+]

عشق ایجاد ایده ها و اجرای آنها

استاد در بازاریابی دیجیتال

برنامه دوره

استراتژی بازاریابی

اهداف اصلی این ماژول، ایجاد یک تحلیل انتقادی از اهداف کسب و کار یک نام تجاری در ارتباط با مشتریان هدف خود و ایجاد درک جامع از استراتژی دیجیتال است که یکپارچه و مستقل عمل می کند.

کانال های بازاریابی دیجیتال

درک چشم انداز رسانه های جدید و نحوه استفاده از سیستم عامل های اصلی. یاد بگیرید چگونه از آنها بیشتر استفاده کنید و آنها را در مطالعات موردی واقعی مورد آزمایش قرار دهید. پیش بینی توسعه شبکه های اجتماعی و یادگیری نحوه بهره برداری از قدرت خود را در خدمت به نام تجاری.... [-]

سویس Geneva
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
17 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
CREA Geneva | INSEEC GROUP

استاد بین المللی بازاریابی لوکس در نظر دارد دانش آموزان را درک جامع و دقیق از دنیای لوکس ارائه دهد و قوانین جدیدی را که به شدت مربوط به ادراک مصرف کننده جدید، چالش برای م ... [+]

درک کامل از پویایی های جدید اعمال شده به لوکس

در یک محیط سریع حرکت که در آن مرزهای لوکس به چالش کشیدن و تار شدن برسد، این برنامه به درک کامل از پویایی های جدید اعمال شده به لوکس می پردازد. استاد بین المللی بازاریابی لوکس در نظر دارد دانش آموزان را درک جامع و دقیق از دنیای لوکس ارائه دهد و قوانین جدیدی را که به شدت مربوط به ادراک مصرف کننده جدید، چالش برای محیط خرده فروشی و همچنین خدمات آنلاین و CRM است، مورد توجه قرار دهد. تجزیه و تحلیل از لوکس سخت به خدمات ارائه می شود، از سفر به مواد غذایی و نوشیدنی.... [-]

سویس Geneva
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
17 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
CREA Geneva | INSEEC GROUP

در طول این دوره کارشناسی ارشد، دانش آموزان فرصت کار بر روی پروژه های مشخص را خواهند داشت. آنها دانشی را که در انتهای نهایی به منظور راه اندازی پروژه خود به دست آورده اند، ... [+]

ترفند در محیط کسب و کار امروز کافی نیست!

تنها یکی از 50 ایده موفق می شود. وقت آن است که شیوه های نوآوری کسب و کار واقعی را برای تحریک این ایده به یک پیشنهاد ارزشمند مشتری هدایت کنیم. به همین دلیل ما یک برنامه جامع در برنامه نیمه وقت برای افرادی که بر این باورند که نوآوری در کسب و کار در مسیر انتقادی برای تبدیل سیستم های اجتماعی ما است، فراتر از تکنولوژی ساده و اتوماسیون اتوماتیک است.

در طول این دوره کارشناسی ارشد، دانش آموزان فرصت کار بر روی پروژه های مشخص را خواهند داشت. آنها دانشی را که در انتهای نهایی به منظور راه اندازی پروژه خود به دست آورده اند، اعمال خواهند کرد.... [-]

سویس Geneva
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
16 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Route des Acacias 43, 1227
Geneva, Geneva, CH