CREA Geneva | INSEEC GROUP

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

CREA استقرار آموزشی پیشرو در زمینه های بازاریابی، ارتباطات، بازاریابی دیجیتال و کارگردانی هنری است. هر سال، بیش از 450 دانش آموز دوره در مدرسه، تحویل داده شده توسط بهترین استادان سوئیس و بین المللی است. CREA در حال حاضر ارائه می دهد کارشناسی و کارشناسی ارشد، در دسترس تمام وقت یا به عنوان دوره های اجرایی برای حرفه ای ها، و همچنین دوره های کوتاه مدت آموزش مداوم در قالب برنامه های تایید شده است. CREA توسعه خود را بر روی تعالی در زمینه های زیر ایجاد می کند: ایجاد، دیجیتال و نوآوری، لوکس و ورزش.

بازاریابی دیجیتال

فلسفه

جهان در حال تغییر است، آموزش و پرورش بیش از حد است. CREA یک فانوس فوق العاده برای حرفه ای های آینده در حوزه ایجاد، بازاریابی، ارتباطات و مهارت های دیجیتال فراهم می کند.

با توجه به تحولات در دنیای کسب و کار، مدرسه پیش بینی می کند که تغییرات بزرگی که دنیای دیجیتال در بازاریابی و ارتباطات تحریک می کند، و دوره های جدید با نیازهای جدید در این بخش ها (لوکس، مد، ورزش و ...) تعریف شده است.

از تجربه تجربه کنید بی فایده است بدون فهمیدن یاد بگیرند. در CREA، ما معتقدیم که آموزش تنها می تواند باشد و باید براساس تجربه، دانش است که تجربه شده است. به همین دلیل، رهبران و مدرسان دوره ما همه متخصصان با تجربه هستند. مدرسه نزدیک به دنیای کسب و کار دانش باید از متخصصان متخصص باشد. استادان ما همه حرفه ای در زمینه خود هستند. آنها دانش و ابزارهای خود را با دانش آموزان خود به اشتراک می گذارند تا تمام یادگیری مربوط به دنیای کسب و کار فعلی باشد. دنیای کار به سرعت در حال تغییر است و مهم است که هر دانش آموز می تواند با مهارت های مرتبط آن را وارد کند.

CREA شبکه خود را، از جمله شرکت ها و کارشناسان شرکت سوئیس و بین المللی، با دانش آموزان خود به اشتراک می گذارد تا آن را با دنیای کسب و کار نزدیک سازد. آنها از دانش آموزان و مدرسه در کسب مهارت های مربوط به محل کار حرفه ای حمایت می کنند.

کامپیوتر

ECTS اعتبار

ما اعتبارات ECTS را به دانشجویان لیسانس و استادمان ارائه می کنیم. این اعتبارات توسط سازمان های حرفه ای و کسب و کار شریک CREA شناخته شده است اما دیپلم دولتی نیستند.

با این حال، آنها توسط یک مدرسه خصوصی اعطا می شوند و به شدت با روش های منتشر شده در فرآیند بولونیا مطابقت دارند. اعتبار ECTS مبتنی بر یک سیستم است که اجازه می دهد تا مطالعات به صورت کوانتومی (درس چهره به چهره، کار تحقیقاتی، مطالعات شخصی و غیره) باشد.

دوره های کارشناسی ما ارزش 180 ECTS اعتبار و دوره های استاد ما 120 ECTS اعتبار. موافقت نامه های همکاری با سایر موسسات و سازمان های حرفه ای در اروپا به دانش آموزان ما اجازه می دهد تا به دوره های دیگر تحصیل بپردازند، مخصوصا در سطح تحصیلات تکمیلی.

CREA دارای گواهینامه ای است که توسط اداره انکشاف عمومی ژنو (Department of Public Education) تحت بخش مدارس خصوصی صادر شده است.

یادگیری الکترونیکی

پلت فرم نوآورانه آنلاین، تمام دانش آموزان ما را قادر می سازد تا دانش خود را در زمینه های خاصی تحت پوشش قرار دهند تا بتوانند برای سخنرانی خود آماده شوند، دانش خود را در زمینه های تکمیلی آموزش ارائه شده در CREA تکمیل کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در نوآوری کسب و کار

Campus تمام وقت 16  February 2018 سویس Geneva

در طول این دوره کارشناسی ارشد، دانش آموزان فرصت کار بر روی پروژه های مشخص را دارند. آنها دانش خود را که در یک انتصاب نهایی به منظور راه اندازی پروژه خود به دست آورده اند، اعمال خواهند کرد. [+]

ترفند در محیط کسب و کار امروز کافی نیست!

تنها یکی از 50 ایده موفق می شود. وقت آن رسیده است تا شیوه های نوآوری کسب و کار واقعی را برای تحریک این ایده به یک پیشنهاد ارزشمند مشتری هدایت کنیم. به همین علت، ما یک برنامه جامع در برنامه نیمه وقت برای افرادی که بر این باورند که نوآوری در کسب و کار در مسیر انتقادی برای تبدیل سیستم های اجتماعی ما است، فراتر از تکنولوژی ساده و اتوماسیون اتوماتیک است.... [-]


کارشناسی ارشد در بازاریابی دیجیتال و ارتباطات (ژنو، سوئیس)

Campus تمام وقت 17  February 2018 سویس Geneva

کارشناسی ارشد در بازاریابی دیجیتال و برنامه ارتباطات بر موارد واقعی که به شما این ابزار را به فهم و درک فرصت ها در منطقه ای که همواره در حال تغییر دادن است. هدف از این استاد این است که اجازه هر شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت یک نام تجاری بر روی اینترنت. [+]

عشق تولید ایده و اجرای آنها

کارشناسی ارشد در بازاریابی دیجیتال و برنامه ارتباطات بر موارد واقعی که به شما این ابزار را به فهم و درک فرصت ها در منطقه ای که همواره در حال تغییر دادن است. هدف از این استاد این است که اجازه هر شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت یک نام تجاری بر روی اینترنت.

برنامه دوره

استراتژی بازاریابی و برنامه ریزی

اهداف اصلی این ماژول برای توسعه تجزیه و تحلیل انتقادی، از اهداف کسب و کار از یک نام تجاری در ارتباط با مشتریان هدف و به منظور توسعه یک درک جامع از استراتژی های دیجیتال است که یکپارچه و به طور مستقیم قابل علاج و درمان.... [-]


کارشناسی ارشد در بازاریابی لوکس (ژنو، سوئیس)

Campus تمام وقت 17  February 2018 سویس Geneva

استاد بین المللی در بازاریابی لوکس تصور شده است به ارائه به دانش آموزان یک درک قوی و دقیق از جهان لوکس، با در نظر گرفتن قوی قوانین جدید آن به شدت به ادراک مصرف کننده جدید مربوط، چالش برای محیط های خرده فروشی و همچنین خدمات آنلاین و CRM. [+]

درک کامل از پویایی جدید اعمال شده به لوکس

در یک محیط در حال حرکت سریع که در آن مرزهای لوکس به چالش کشیده و مبهم، این برنامه را به یک درک کامل از پویایی جدید اعمال شده به لوکس. استاد بین المللی در بازاریابی لوکس تصور شده است به ارائه به دانش آموزان یک درک قوی و دقیق از جهان لوکس، با در نظر گرفتن قوی قوانین جدید آن به شدت به ادراک مصرف کننده جدید مربوط، چالش برای محیط های خرده فروشی و همچنین خدمات آنلاین و CRM. تجزیه و تحلیل از لوکس سخت به خدمات دهانه، اعم از سفر به مواد غذایی و آشامیدنی. ... [-]


ویدئو ها

CDD17 - Morning Mood

CREA - #MannequinChallenge

تماس
آدرس محل سکونت
Route des Acacias 43, 1227
Geneva, CH