توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه بین المللی مدیریت IMI در سوئیس منحصر به فرد، خصوصی، مدرسه مهمان نوازی در سال 1991 تاسیس شده است. دوره های هتل بین المللی ما در هتل، رویداد و مدیریت گردشگری در مقطع کارشناسی، همه توسط دانشگاه متروپولیتن منچستر در انگلستان تایید شده است. MBA معتبر ما در مدیریت مهمان نوازی بین المللی نیز توسط منچستر ملاقات تایید شده است. و برای کسانی که با هدف برای موقعیت های مدیریت ارشد در صنعت طراحی شده است. در سطح کارشناسی ارشد ما نیز ما IMI Luzern از MBA است که اجازه می دهد تا شما به تخصص در هتل مدیریت عملیات سوئیس و یا علامت های تجاری لوکس و خدمات مدیریت ارائه دهد. ما عمدا کوچک باقی مانده است، با حداکثر 220 دانش آموز در هر ترم. به این ترتیب دانش آموزان ما را می توان از یک روش بسیار شخصی و منحصر به فرد برای یادگیری خود مطمئن باشند. تمام برنامه ها به زبان انگلیسی هستند، اما شما باید این گزینه به یادگیری زبان فرانسه یا آلمانی به عنوان زبان دوم. مدرک از IMI یک تمبر تعالی در هر CV است و تضمین خواهد کرد که شما بالای شمع برای کسانی که برای اولین بار از مصاحبه مهم است. مطالعه می گیرد در محوطه دانشگاه زیبا ما احاطه شده توسط کوه ها و دریاچه ها از سوئیس است. دانش آموزان دقیقه به دور از شهرستان تاریخی از Luzern از با بسیاری از مغازه ها، کافه ها، بارها و رستورانها و آن می باشد. ترکیبی از آموزش با کیفیت دانشگاهی، آموزش های عملی سوئیس، اطلاعات تماس صنعت بسیار عالی و مناظر نفس گیر، یک دستور العمل برای موفقیت. فارغ التحصیلان ما می تواند در موقعیت مدیریت ارشد در سراسر جهان یافت می شود. موفقیت خود را نشان می دهد که برای رسیدن به بالای آن را می پردازد برای شروع در بالا!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

IMI International Management Institute Switzerland

یک برنامه کارشناسی ارشد که بر روی مهمان نوازی و صنایع حوادث تمرکز می کند و ارائه حرفه ای برای کسانی که دارای تجربه کاری نیستند. ... [+]

این برنامه کارشناسی ارشد، ارائه شده توسط IMI، مناسب برای افرادی است که دارای مدرک کارشناسی هستند، اما تجربه کار محدود است. با تمرکز بر مهارت های مدیریت استراتژیک کلیدی در صنایع مهمان نوازی و رویدادها، این برنامه بینش گسترده ای را در زمینه مدیریت عملیات، برنامه ریزی و استراتژی در عرصه بین المللی ارائه می دهد.

شرایط برای پذیرش:

مدرک کارشناسی در هر رشتهزبان انگلیسی: 6.0 آیلتس یا معادل آن... [-]
سویس لوسرن
فوریه 2020
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Introducing IMI Switzerland

IMI Student Experience

IMI University Centre
Address
IMI International Management Institute Switzerland Seeacherweg 1
6047 لوسرن, لوسرن, سویس
وب سایت
تلفن
+41 41 349 60 00