Glion Institute of Higher Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه آموزش عالی گلیون آموزش عالی در سطح دانشگاهی را در مدیریت مهمانداری و رویداد، مدیریت ورزش و سرگرمی ارائه می دهد. از سال 1962، Glion دانش آموزان را از سراسر جهان به متخصصان حرفه ای برای صنایع خدمات جهانی تبدیل کرده است و موفقیت فارغ التحصیلان Glion این موسسه را به عنوان یک شهرت عالی در میان متخصصان صنعت که Glion "بهترین مدرسه مدیریت مهمانداری" در جوایز مهمان نوازی در سراسر جهان در سال 2015.

از همه مهمتر، Glion قصد دارد تا دانش آموزان پنج ستاره را از ابتدا تا انتها بگذارد، از جمله آموزش مداوم آکادمیک، فعالیت های توسعه ی رهبری و امکانات پیشرفته ترین. تحت مجوز رسمی توسط NEASC (ایالات متحده آمریکا)، Glion مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را با انتخاب تخصصهای مختلف ارائه می کند.

دانشگاه های سوئیس و لندن دانش آموزان فرصتی برای تجربه دو مرکز جهانی گردشگری و کسب و کار را با گزینه های انتقال آسان برای حرکت بین مکان ها فراهم می کنند. دانش آموزان درک دانش های فرهنگی جهانی را در دانش آموزان چند فرهنگی به دست می آورند و ارتباطات حرفه ای با رهبران صنعت را از طریق ارتباط با هتل ها، کنفرانس ها، سخنرانان و شبکه 13000 نفر از دانشآموزان به دست می دهند.

پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان فرصت های شغلی متعددی را برای شرکای استخدام در مدرسه کسب کرده اند که شامل مارک های جهانی بین المللی مهمان نوازی، مارک های لوکس، شرکت های سرگرمی، آژانس های رویداد و انجمن های ورزشی بین المللی است.

مکان ها

مونترو

Glion Institute of Higher Education

Address
Glion Campus
Glion Institute of Higher Education
Route de Glion 1111823 مونترو, واو, سویس
تلفن
+41 26 919 78 78

بولل

Glion Institute of Higher Education

Address
Glion Institute of Higher Education
Bulle Campus
Rue de l'Ondine 20

1630 بولل, فريبورگ, سویس
تلفن
+41 21 966 35 35