Geneva Finance Research Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما کی هستیم؟

Geneva Finance Research Institute (GFRI) یک مؤسسه چند رشته ای است که در دانشگاه ژنو مستقر است و بر دو موضوع اصلی تحقیق در امور مالی تمرکز دارد: " مدیریت نمونه کارها " و " امور مالی و جامعه ".

بنابراین ، مضامین تحقیقاتی آن از یک سو ، بر نقشی که ژنو ، به عنوان یک مرکز مالی ، در مدیریت نمونه کارها ایفا می کند ، تأکید می کند و از سوی دیگر ، مزایا و خارجی هایی که نمایشگرهای مالی را برای جامعه به طور کلی تأمین می کند. تحقیقات GFRI چند رشته است و بر پایه هم افزایی بین دانشکده های اقتصاد و مدیریت ژنو ، حقوق و روانشناسی و علوم تربیتی بنا شده است. این همکاری ها باعث شده است که اخیراً GFRI در دو حوزه تحقیقاتی جدید گسترش یابد: امور مالی عصبی و تأمین مالی پایدار.

دانشکده GFRI یک تیم بین المللی بسیار متنوع از اساتید است که در درجه اول به نشر تحقیقات برتر در ژورنال های برتر مالی اختصاص دارند ، اما آنها همچنین در زمینه آموزش عالی در امور مالی و همچنین در فعالیت های انتقال دانش مانند کنفرانس ها ، سمینارها شرکت می کنند. و بحث های عمومی در مورد طیف گسترده ای از موضوعات مالی.129264_pexels-photo-70292.jpeg Tim Gouw / Pexels

مکان ها

ژنو

Address
Bd du Pont d'Arve 40
1211 ژنو, ژنو, سویس

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها