توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به GBS خوش آمدید!

Geneva Business School در اینجا یک موسسه پیشرو است که آموزش کیفیت برتر سوئیس را ارائه می دهد. برنامه های ما 100٪ به زبان انگلیسی تدریس می شود و پردیس های ما در شهرهای بزرگ اروپا مانند ژنو و بارسلونا قرار دارند.

روش نوآورانه ما به این معنی است که دانش آموزان در کلاس های کوچک و متمرکز توسط اعضای هیات علمی انتخاب شده، که همه آنها حرفه ای های برتر هستند و به هدایت آنها در سفر خود برای تبدیل شدن به رهبران تجاری آینده، آموزش می دهند.

Geneva Business School انواع برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد.

دانش آموزان می توانند در میان یکی دیگر از رشته های مهم ما ، مانند روابط بین الملل ، مدیریت ورزشی ، بازاریابی دیجیتال و امور مالی بین المللی ، تخصص خود را انتخاب کنند.
پردیس های Geneva Business School از لحاظ استراتژیک در دو شهر بسیار فرهنگی و پویا در اروپا قرار دارند.

پردیس های Geneva Business School از لحاظ استراتژیک در دو شهر بسیار فرهنگی و پویا در اروپا قرار دارند.

پردیس ژنو در قلب محله سازمان های بین المللی ژنو واقع شده است ، که در یکی از بزرگترین مراکز فعالیت های دیپلماتیک ، مالی و تجاری در جهان قرار دارد. امکانات ما شامل سالن اجتماعات هنری و مراکز مطالعاتی متعددی است که به منظور ارائه یک تجربه یادگیری معاصر با یک محیط عالی دانشجویی طراحی شده اند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Geneva Business School (GBS)

استاد علم در امور مالی با یک مدرک کارشناسی ارشد بین المللی، طراحی شده است تا با درک دقیق از ملاحظات مفهومی، تحلیلی و تجربی مالی و سرمایه گذاری مدرن بین المللی، به چالش کش ... [+]

کارشناسی ارشد در امور مالی (MScF) با یک مدرک بین المللی در زمینه مالی به منظور به چالش کشیدن و درک شما از مالی جهانی از طریق آموزش دقیق در پیچیدگی های مفهومی، تحلیلی و تجربی مالی و سرمایه گذاری مدرن بین المللی طراحی شده است. شما نیروهای اقتصاد کلان را که امروزه جهان را شکل می دهند، چگونه به ارزیابی ریسک و پاسخگویی به چالش های مالی و سرمایه گذاری نوظهور می پردازید، درک خواهید کرد.

در طول دوره دانشجویان:بدست آوردن دانش مالی و برنامه ریزی املاک بین المللی.مدیریت ریسک و کسب اطلاعات درمورد شرکت های بیمه را یاد بگیرید.قادر به انجام تجزیه و تحلیل فنیبا تجزیه و تحلیل مدیریت و مدیریت Hedge Fund آگاه باشید.تجزیه و تحلیل صورت حساب های مالی برای مدیران را بررسی کنید.... [-]
سویس ژنو اسپانیا بارسلونا مادرید  + 1 بیشتر
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
22 - 1 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Let's get started!

Geneva Campus

Life in Geneva

Address
Chemin de la Voie-Creuse 16
1202 ژنو, ژنو, سویس
Address
Geneva Business School Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl. Barcelona España
08007 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا
Address
Calle Baltasar Gracián, 4
2815 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا