توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ژنو IT موسسه یک مدرسه فناوری اطلاعات مستقر در ژنو در سوئیس است.

از سال 1996، با یک بدن دانش آموز چند ملیتی و اعضای هیئت علمی، آن را در عمل آموزشی سیستم آموزش محور با برنامه های کامل آماده شدن برای دیپلم سطح بالا و درجه آن را به نیازهای رو به رشد بازار IT پاسخ متمرکز شده است.

هدف اصلی:

هدف اصلی این است برای پاسخ به صنعت و بازار مورد نیاز با دادن اهمیت بیشتر به ملاحظات عملی است. روش تدریس در کارآمد، در گروه های کوچک، آموزش کارگاه است.

ویژگی های دوره های ما:

دوره های ما عمل گرا. دوره های آموزشی ما به نیاز سرعت در حال رشد برای فن آوری های شبکه مطابقت دارد.

اهداف ما عبارتند از:

آموزش دانش آموزان به طوری که آنها دانش عملی در تکنولوژی کامپیوتر به دست آوردن. نزدیک تکامل تکنولوژی کامپیوتر و آموزش های مربوطه دنبال کنید. دیدار با الزامات اقتصاد و کار در بازار. حفظ کیفیت آموزشی ما در بالاترین سطح بین المللی است.

روش ما تدریس:

روش تکامل، آسان و در آزمایشگاه و کارگاه های آموزشی و همچنین در کلاس های درس آموزش داده است. این کار و carieer گرا است بر اساس یادگیری با انجام. گروه های کوچک 5 تا 6 کلاس در هر. تمام دوره های ما هستند یا در فرانسه یا به زبان انگلیسی داده شده است. اتاق کلاس و آزمایشگاه. مدرن و مجهز بوده. ما اعمال کنترل جدی بر دانش و پیشرفت هر دانش آموز. ما حمایت از دانش آموزان با مشکلات با اجرای جلسات ویژه. مدرسان ما همه پزشکان تخصصی در زمینه IT می باشد. نشات گرفته از بخش های مختلف جهان برگزار دیپلم سطح بالا و با چندین سال تمرین در زمینه سابقه تدریس. دانشجویان ما از ریشه های مختلف، آنها را برای دوره های میان مدت و بلند مدت شرکت به منظور تکمیل برنامه های آموزشی پیچیده ترین برای حرفه ای ها در آن است. کارکنان اداری ما طول می کشد مراقبت از تمام تشریفات با توجه به مجوز دانشجویی، امکانات رفاهی و بیمه بهداشت و درمان.

  • لطفا توجه داشته باشید که گیتی هیچ بورسیه یا حمایت ارائه نمی دهد.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

GITI - Geneva Information Technology Institute

حرفه ای آمادگی خود را برای یادگیری و استاد از تکنیک های به نظارت و مدیریت فن آوری اطلاعات در محیط کسب و کار: تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد به اختصاص یافته است. ... [+]

پس از فارغ التحصیل کارشناسی ارشد اختصاص داده شده به:

حرفه ای آمادگی خود را برای یادگیری و استاد از تکنیک های به نظارت و مدیریت فن آوری اطلاعات در محیط کسب و کار. مدرک کارشناسی علاقه مند در رسیدن به زندگی حرفه ای سطح بالا در مدیریت IT.

محتوای دوره ها

تمام فصل اجباری می باشد

مدیریت اطلاعات استراتژیک مدیریت زیرساخت فناوری ایمنی اطلاعات مدیریت کامپیوتر و امنیت مجازی سازی و رایانه فن آوری های در حال ظهور در محیط کسب و کار ... [-]
سویس ژنو
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی,فرانسوی
تمام وقت
پاره وقت
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی