Academy of Art and Design FHNW, Visual Communication Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

HGK FHNW (آکادمی هنر و طراحی FHNW) یک سایت از مفهوم، تولید و تأمل انتقادی است.

آکادمی هنر و طراحی FHNW با ده موسسه خود، 750 دانشجو و 200 هیئت علمی خود را به عنوان زمین پرورش پر جنب و جوش برای ایده می بیند، به عنوان یک کاتالیزور فرهنگی-سیاسی و یک لرزه نگار تشخیص زمینه اجتماعی مربوط در هنر، طراحی و علوم هستند که پس از تصفیه شده، پردازش و در نمونه مد از طریق تئوری و عمل. بر اساس درک متفاوت و انعکاس، چشم انداز شخصی و درک، آکادمی نقش آن به عنوان رویارویی با چالش های امروز را از طریق انواع فضاهای خلاق و دیدگاه های حرفه ای می بیند.

HGK FHNW یک سایت از تنوع نگرش ها و باز بودن است

از طریق زیرساخت های یکپارچه و یک چارچوب trinational، پردیس ابداع هنر تسهیل میان رشته ای و فرارشته آموزش، پژوهش و تولید. دانش آموزان می توانند در حال حاضر از را انتخاب کنید هفت BA و چهار برنامه MA. کار پروژه محور را تشکیل هسته اصلی برنامه، ترکیب، به عنوان در تحقیق، هنری تجربی، خلاق، فن آوری و رویکردهای علمی انجام می شود. با هدف ایجاد فضای پایدار پذیرای آثار را برای تعمیر، آثار باستانی با کیفیت بالا و فرآیندهای تولیدی، آکادمی فعالانه پشتیبانی و ترویج استعداد از تجربه و شبکه در مقابل تولید دانش معمولی است.

بین دانش آموزان و معلمان، رشته ها و فرهنگ ها، دانشگاه ها و عمومی - HGK FHNW مکانی برای گفتگو است.

به عنوان بخشی از یک شبکه بین المللی، آکادمی آگاهانه به دنبال کردن تبادل با موسسات شریک است که در یک گفتمان انتقادی مشابه عمل، راه حل های پیشگام برای زمینه و فرهنگ آینده، و به طور جدی به نظر تشکیل. که در آن تدریس است زندگی می کردند و ابلاغ به عنوان یک فرایند توأم حرکت بین جامعه، هنر، سیاست و اقتصاد است. مرکزی به ماموریت اجتماعی آکادمی آموزش و پرورش نسل های آینده از هنرمندان و طراحان به طور مستقل فکر و اطمینان صالح است.

موسسه ارتباطات بصری / مدرسه بازل طراحی

موسسه ویژوال ارتباطات / مدرسه بازل طراحی امروز وزارت است دانشگاه علوم کاربردی شمال غربی سوئیس (FHNW)، آکادمی هنر و طراحی (HGK). ما ارائه می دهیم برنامه های درسی در سطح کارشناسی ارشد و کارشناسی در زمینه ارتباطات بصری با اعتبار بین المللی (لیسانس، فوق لیسانس، MDes). اعضای هیئت علمی شرکت کنندگان فعال در جامعه طراحی می باشند و در پروژه های تحقیقاتی کاربردی درگیر. تمرکز اصلی تمام فعالیت های ایجاد تصاویر برای ارتباطات است. موسسه ارتباطات بصری از سنت با نفوذ از مدرسه بازل طراحی آغاز در 1960s توسعه یافته است. ما این پس زمینه برای رسیدگی به چالش از قرن 21st گسترش یافته است. ما بخشی از یک شبکه بین المللی هنر و طراحی مدارس فراهم می کند که فرصت های زیادی برای دانشجویان و استادان.

مدرسه بازل طراحی

مدرسه بازل طراحی و دانش آموزان خود را جامعه بین المللی طراحی گرافیک از سال 1960 تحت تاثیر قرار. بر اساس جهت دوره های آرمین هافمن و امیل Ruder برای طراحی گرافیک و تایپوگرافی توسعه داده شد. آنها مدل های برجسته برای آموزش و پرورش طراحی مدرن بودند.

از سال 2000، نظام آموزشی سوئیس یک فرایند طرز حیرت انگیزی سریع تطبیق موسسات آموزشی خود را به استانداردهای بین المللی از برنامه های درسی کارشناسی ارشد و کارشناسی در سطح دانشگاه قرار گرفته است. در این فرایند وزارت ارتباطات بصری یک موسسه جدا از مدرسه در سطح حرفه ای طراحی (Schule خز Gestaltung بازل) شد. ما در حال حاضر بخشی از سیستم دانشگاه شمال غربی سوئیس و یک برنامه آموزشی برای سطح دانشگاه با اعتبار بین المللی توسعه داده اند.

این مؤسسه در سطح دانشگاه به طور رسمی «موسسه ارتباطات بصری / مدرسه بازل طراحی» و اشکال همراه با نام هفت نفر دیگر از طراحی و هنر موسسه گرا آکادمی هنر و طراحی بازل (HGK بازل) به عنوان یک گروه از دانشگاه کاربردی علوم نورث وسترن سوئیس (FHNW).

امروز موسسه ویژوال ارتباطات / مدرسه بازل طراحی ارائه می دهد برنامه مدرک کارشناسی، رشته کارشناسی ارشد بین المللی، کارگاه های تابستانی بین المللی است، و در بسیاری از پروژه های تحقیق و توسعه ملی و بین المللی درگیر است.

ما افتخار می کنیم از آنچه موسسه ما در طول چند سال گذشته به دست آورد. موسسه یک برنامه آموزشی برای امروز و فردا جهان طراحی ادامه سنت غنی از طراحی سوئیس و تایپوگرافی.

معتبر توسط مهارت بریتانیا تمویل (PCDL نهاد ذکر شده است.

مکان ها