توضیحات رسمی را مطالعه کنید

صنعت فوتبال فوق العاده بیش از سال گذشته توسعه داده است و افزایش چشمگیر آن همچنان ادامه دارد. افزایش در معاملات تلویزیون حقوق، شماره انتقال، و سطوح مشارکت، به نام تنها چند، در سراسر جهان به عنوان شاهد. متاسفانه، به دلیل عدم شفافیت و اخلاق بسیاری از رسوایی فوران کرده اند و افراد و سازمان بیش از هر زمان خواهان تغییر است. و این است که در آن فوتبال آکادمی کسب و کار به بازی می آید ماموریت ما این است که برای پاسخگویی به این نیاز به رهبران حرفه ای آموزش دیده برای توسعه فوتبال. ما برای افرادی که می خواهند در صنعت فوتبال شکست بخورند، مدرسه ما ارائه می دهد کارشناسی ارشد در فوتبال کسب و کار که تمام ابزار لازم را برای موفقیت در این صنعت پرشور و پویا فراهم می کند. ابزار کسب و کار مورد نیاز برای شکستن به صنعت فوتبال: دانش، تجربه، و شبکه. و اهمیت نهفته در داشتن همه آنها، همین دلیل است که برنامه استاد ما بر پنج محور مختلف بر اساس:

  • آنلاین و در کلاس های نظری دانشگاه
  • قرار دادن کارآموزی ارائه
  • دانشجویی پروژه کسب و کار
  • سفرهای
  • وقایع کسب و کار طراحی شده توسط Soccerex، رهبر جهانی برای وقایع کسب و کار فوتبال

در The FBA، ما بهترین نامزدها که هم پرشور در مورد فوتبال هستند را انتخاب کنید. هدف اصلی ما این است که آنها را آماده شدن برای یک موفق به ورود به صنعت فوتبال است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

FBA The Football Business Academy

با حرفه ای سازی تجاری سازی فوتبال، تقاضا برای مدیران ارشد با دانش و مهارت های حرفه ای در صنعت فوتبال نیز در حال رشد است. در نتیجه، آکادمی فوتبال کسب و کار با کارشناسان صن ... [+]

با حرفه ای سازی تجاری سازی فوتبال، تقاضا برای مدیران ارشد با دانش و مهارت های حرفه ای در صنعت فوتبال نیز در حال رشد است. در نتیجه، آکادمی فوتبال کسب و کار با کارشناسان صنعت همکاری می کند تا یک برنامه آموزشی منحصر به فرد و یکپارچه ایجاد کند که به دانش آموزان کمک می کند تا پایه و اساس موفقیت در صنعت فوتبال در حال توسعه سریع را ایجاد کنند.

استاد هنرهای تجسمی FBA در کسب و کار فوتبال اولین کسی است که یک سابقه را تعیین می کند؛ منحصر به فرد بودن این دوره این است که مزایای دوره های آنلاین و دانشگاهی را ترکیب می کند. برنامه کارشناسی ارشد به ساختار برنامه درسی سنتی و آموزش و پرورش محدود نمی شود، برنامه های نوآورانه تر و کامل تر برای برآورده ساختن وضعیت واقعی صنعت فوتبال، برای پاسخگویی به نیازهای صنعت فوتبال و دانش آموزان در قرن 21 است.... [-]

سویس Geneva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

The FBA Intro Week 2017