توضیحات رسمی را مطالعه کنید

زوریخ

از دانشگاه ETH Zurich

آزادی و مسئولیت فردی، روحیه کارآفرینی و تفکر باز: ETH زوریخ می ایستد در یک بستر از ارزش واقعی سوئیسی.

دانشگاه ما برای علم و فن آوری قدمت آن به سال 1855، زمانی که بنیانگذاران مدرن روز سوئیس آن را به عنوان یک مرکز نوآوری و دانش ایجاد شده است.

در ETH زوریخ، دانش آموزان یک محیط ایده آل برای تفکر مستقل، محققان آب و هوای که الهام بخش عملکرد بالا را کشف کنید. واقع در قلب اروپا، در عین حال جعل اتصالات در سراسر جهان، ETH زوریخ پیشگام راه حل های موثر به چالش های جهانی از امروز و فردا.

پرتره

آزادی و مسئولیت فردی، روحیه کارآفرینی و تفکر باز: ETH زوریخ می ایستد در یک بستر از ارزش واقعی سوئیسی. دانشگاه ما برای علم و فن آوری قدمت آن به سال 1855، زمانی که بنیانگذاران مدرن روز سوئیس آن را به عنوان یک مرکز نوآوری و دانش ایجاد شده است. در ETH زوریخ، دانش آموزان یک محیط ایده آل برای تفکر مستقل، محققان آب و هوای که الهام بخش عملکرد بالا را کشف کنید. واقع در قلب اروپا، در عین حال جعل اتصالات در سراسر جهان، ETH زوریخ پیشگام راه حل های موثر به چالش های جهانی از امروز و فردا.

واقعیت ها

  • 19800 دانشجو، از جمله 4000 دانشجویان دکترا، از بیش از 120 کشور
  • 500 استاد
  • 355 اسپین آف از سال 1996
  • 21 برنده جایزه نوبل، از جمله آلبرت انیشتین و ولفگانگ پاولی (1 برنده مدال فیلدز، 2 برندگان جایزه پریتزکر)
  • 90 برنامه های ثبت اختراع و 200 گزارش اختراع هر سال
  • 1،8 میلیارد CHF، متشکل از 1،3 میلیارد CHF منابع مالی اصلی از دولت فدرال
  • 9 در رتبه بندی (2016)
  • 8 در QS رتبه بندی (2016)
  • 19 در ARWU رتبه بندی (2016)

مناطق تمرکز اصلی

به منظور مقابله با چالش های بزرگی بشریت، از ترکیبی از روش های انضباطی در تیم چند رشته ای، و یا یک رویکرد چند رشته است، اغلب لازم است. به همین دلیل است ETH زوریخ بر مناطق مختلف، تمرکز اصلی علاوه بر فعالیت های دپارتمان. پژوهش در نیازهای جامعه تمرکز دارد - که در سطح محلی، ملی و جهانی - و به همین ترتیب باعث می شود سهم با ارزش را به سیاست، اقتصاد و جامعه است.

حوزه اصلی تمرکز ETH زوریخ به شرح زیر است:

پزشکی

به عنوان یک دانشگاه فنی و علمی، ETH زوریخ ساخت شده است که سهم قابل توجهی به پیشرفت دارو برای دهه طریق تحقیقات بنیادی، توسعه فن آوری برای لغزه و، تشخیص و درمان، پایه و اساس شرکت اسپین آف، برنامه های آموزشی و آموزش و پرورش، و زیر ساخت.

داده ها

محققان در ETH زوریخ در حال توسعه روش های جدید برای علم اطلاعات و یادگیری ماشین به منظور حفظ و ارزیابی مقدار زیادی از داده ها.

پایداری

امنیت غذایی، تامین انرژی و تغییر آب و هوا، طراحی پایدار از زیستگاه های ما و دست زدن به دقت از منابع طبیعی از جمله بزرگترین چالش جهانی است. ETH زوریخ این موضوعات برای چندین دهه مورد مطالعه شده است به شدت و امروز به یک رهبر در انرژی، تغذیه و تحقیقات زیست محیطی است.

فن آوری های تولید

موفقیت اقتصادی یک شرکت بستگی به توانایی خود را به توسعه محصولات نوآورانه و اطمینان از تولید مقرون به صرفه. تحقیقات ETH زوریخ به توسعه پروسه های تولید آینده گرا و فن آوری های تولید کمک می کند.

ابتکار تفکر انتقادی

ETH زوریخ طرح تفکر انتقادی (CTETH) در سال 2012 با هدف آموزش دانش آموزان ETH به تفکر انتقادی و به طور مستقل راه اندازی شد. این ابتکار اجازه می دهد تا دانشگاه به ارائه تفکر انتقادی و مهارت های ارتباطی و رهبری علاوه بر تخصص متخصص.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

این MAS است برای دانش آموزان که مدرک کارشناسی ارشد در علوم طبیعی و مهندسی (همچنین از جمله طب، ریاضیات، و معماری) را نگه دارید طراحی و هدف در زندگی حرفه ای که در آن مهارت ... [+]

MAS در علوم، فناوری و سیاست ETH زوریخ در حال حاضر یک برنامه جدید MAS در علوم، فناوری و سیاست ارائه می دهد. این MAS است برای دانش آموزان که مدرک کارشناسی ارشد در علوم طبیعی و مهندسی (همچنین از جمله طب، ریاضیات، و معماری) را نگه دارید طراحی و هدف در زندگی حرفه ای که در آن مهارت های قوی در تحلیل سیاست و مدیریت سیاست مهم است. از جمله مهارت های در تقاضای بالا به ویژه در سازمان های دولتی، شرکت های فن آوری و علوم زندگی بزرگ، شرکت های مشاوره، سازمان های بین المللی و سازمان های غیردولتی هستند. نیمه اول از برنامه (4 ماه) برای مطالعه تمام وقت طراحی شده است. در نیمه دوم می تواند از طریق مطالعه تمام وقت یا پاره وقت در ترکیب با کارآموزی یا اشتغال حرفه ای به پایان رسید. برنامه های کاربردی برای برنامه پاییز 2017 بر اساس نورد پذیرفته شده، و روند استخدام بسته در پایان ماه ژوئیه 2017.... [-]

سویس Zürich
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
ETH Zurich
Institute of Science, Technology and Policy
Universitätstrasse 41
8092 Zürich
Switzerland

Zürich, Zurich, CH
Social Media