ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

122193_180531-poster_presentations-004.jpg

ETH زوریخ

آزادی و مسئولیت فردی ، روحیه کارآفرینی و روحیه آزاد: ETH زوریخ بر بستر ارزشهای واقعی سوئیس ایستاده است.

دانشگاه علوم و فناوری ما به سال 1855 برمی گردد که بنیانگذاران سوئیس مدرن آن را به عنوان مرکز نوآوری و دانش ایجاد کردند.

در ETH زوریخ ، دانش آموزان یک محیط ایده آل برای تفکر مستقل ، فضایی را کشف می کنند که الهام بخش عملکرد برتر است. ETH زوریخ واقع در قلب اروپا و در عین حال اتصالات جعلی در سراسر جهان ، راه حلهای مؤثر برای چالش های جهانی امروز و فردا است.

پرتره

آزادی و مسئولیت فردی ، روحیه کارآفرینی و روحیه آزاد: ETH زوریخ بر بستر ارزشهای واقعی سوئیس ایستاده است. دانشگاه علوم و فناوری ما به سال 1855 برمی گردد که بنیانگذاران سوئیس مدرن آن را به عنوان مرکز نوآوری و دانش ایجاد کردند. در ETH زوریخ ، دانش آموزان یک محیط ایده آل برای تفکر مستقل ، فضایی را کشف می کنند که الهام بخش عملکرد برتر است. ETH زوریخ واقع در قلب اروپا و در عین حال اتصالات جعلی در سراسر جهان ، راه حلهای مؤثر برای چالش های جهانی امروز و فردا است.122192_190917-istp-siptalk6-IM5A4624-web-2400.jpg

آمار

  • 19800 دانشجو ، از جمله 4000 دانشجوی دکترا ، از بیش از 120 کشور جهان
  • 500 استاد
  • 355 اسپین آف از سال 1996 تا کنون
  • 21 برنده جایزه نوبل از جمله آلبرت انیشتین و ولفگانگ پائولی (برنده مدال 1 فیلد ، 2 برنده جایزه پریتزکر)
  • 90 برنامه ثبت اختراع و 200 گزارش اختراع هر ساله
  • 1،8 میلیارد CHF ، 1،3 میلیارد صندوق بودجه اصلی دولت فدرال
  • نهمین رتبه بندی در رتبه بندی (2016)
  • رتبه هشتم در رتبه بندی QS (2016)
  • نوزدهم در رتبه بندی ARWU (2016)

مناطق اصلی تمرکز

برای مقابله با چالش های اساسی بشریت ، ترکیبی از رویکردهای انضباطی در تیم های چند رشته ای یا رویکرد چند رشته ای غالباً ضروری است. به همین دلیل است که ETH زوریخ علاوه بر فعالیتهای دپارتمان ، بر چندین بخش اصلی تمرکز دارد. این پژوهش بر نیازهای جامعه - خواه در سطح محلی ، ملی یا جهانی - تمرکز دارد و از این طریق سهم ارزنده ای در سیاست ، اقتصاد و جامعه دارد.122195_181106-kolloquium-011.jpg

مناطق اصلی ETH زوریخ به شرح زیر است:

دارو

به عنوان یک دانشگاه فنی و علمی ، ETH زوریخ با تحقیقات بنیادی ، توسعه فن آوری های پیش آگهی ، تشخیص و درمان ، بنیان شرکت های اسپین آف ، برنامه های آموزشی و آموزشی و ... فعالیتهای چشمگیری در پیشرفت پزشکی داشته است. زیر ساخت.

داده ها

محققان ETH زوریخ به منظور تأمین و ارزیابی مقادیر عظیم داده ، رویکردهای جدیدی را در زمینه علم داده و یادگیری ماشین در دست دارند.

پایداری

امنیت غذایی ، تأمین انرژی و تغییر اوضاع ، طراحی پایدار زیستگاه های ما و استفاده دقیق از منابع طبیعی از بزرگترین چالش های جهانی است. ETH زوریخ این مباحث را به مدت طولانی به طور گسترده مورد مطالعه قرار داده و امروزه رهبر تحقیقات انرژی ، تغذیه و محیط زیست است.

فن آوری های تولید

موفقیت اقتصادی یک شرکت به توانایی آن در تولید محصولات نوآورانه و اطمینان از تولید مقرون به صرفه بستگی دارد. تحقیقات ETH زوریخ به پیشرفت فرایندهای تولید آینده محور و فناوریهای تولید کمک می کند.

ابتکار تفکر انتقادی

ETH زوریخ در سال 2012 با هدف آموزش دانش آموزان ETH به تفكر انتقادی و مستقل ، ابتكار تفكر انتقادی (CTETH) را راه اندازی كرد. این ابتکار به دانشگاه اجازه می دهد تا علاوه بر تخصص های تخصصی ، مهارت های تفکر انتقادی و ارتباطی و رهبری را نیز ارائه دهد.

Zurich122197_180920-kolloquium-028.jpg

مکان ها

زوریخ

Address
ETH Zurich
Institute of Science, Technology and Policy
Universitätstrasse 41
8092 Zürich
Switzerland

زوریخ, زوریخ, سویس