Ecole hôtelière de Lausanne – University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان اولین مدرسه هتل جهان، اکول HOTELIERE لوزان (EHL) احترام بسیار زیاد در میان حرفه ای مهمان نوازی. امروز، برخی از 2،000 دانش آموز پرشور از تقریبا 90 کشور از دانشکده در سطح جهانی و امکانات دانشگاه فوق مدرن بهره مند شوند. فارغ التحصیلان EHL رفتن به لذت بردن از فرصت های شغلی بین المللی بالا در صنعت مهمان نوازی. اکول HOTELIERE لوزان در سال 1893 تاسیس شد، و از آن پس هرگز متوقف کرده است به رشد و نوآوری. در طول این زمان، صنعت مهمان نوازی بیش از حد تا حد زیادی تکامل یافته است. در پاسخ به این تغییرات سریع، EHL به طور مستمر ارزیابی و به روز رسانی برنامه های خود را برای مطابقت با نیازهای صنایع جدید است. دو برنامه ارائه می شوند:

کارشناس مدیریت هتلداری بین المللی MBA اجرایی در مدیریت هتل

پردیس زندگی پردیس EHL هتل فعال، مجهز به رستوران ها و کافه ها محبوب که به عنوان یک زمین تمرین و همچنین محل برای باز کردن در شب در خدمت است. فراتر از این، این شهرستان دارای یک شب زنده داری پررونق، با بسیاری از کافه ها و سالن های زنده موسیقی در دسترس پردیس اصلی. لوزان نیز به عنوان مقر کمیته بین المللی المپیک در خدمت، و دانش آموزان دسترسی به امکانات ورزشی در سطح جهانی لذت ببرید. هیات علمی و کارکنان اعضای هیئت علمی در تگرگ EHL از 31 کشور مختلف و آنها را تجربه حرفه ای توانمند در همه چیز از هنر آشپزی به بازاریابی و امور مالی. این فهرست شامل دانشمندان محترم و مدیران سابق از صنعت مهمان نوازی. اعضای هیئت علمی نیز تعامل با صنعت اطمینان حاصل شود. علاوه بر پژوهش، بسیاری از دوره های آموزش و پرورش اجرایی در EHL است آموزش و انجام وظایف مشاوره در کشور در سراسر جهان است. آنها به طور مداوم در تماس با مسائل و چالش های روزانه مواجه می شوند توسط حرفه ای در این زمینه است.

شما می توانید با اکول HOTELIERE لوزان در اتصال فیس بوک، یوتیوب و توییتر، و یا در EHL لینک صفحه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید دوره های یک ساله EMBA » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در کسب و کار مهمان نوازی جهانی

Campus تمام وقت February 2018 سویس Lausanne

اول از نوع خود، صنعت محور برنامه مدرسه HOTELIERE لوزان، کالج هیلتون کنراد ان در دانشگاه هوستون و دانشکده هتل و گردشگری مدیریت در دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ در حال پیوستن به [+]

نیروهای اولین بار از نوع خود، صنعت محور برنامه مدرسه HOTELIERE لوزان، کالج هیلتون کنراد ان در دانشگاه هوستون و دانشکده هتل و گردشگری مدیریت در دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ در حال پیوستن به ارائه یک استثنایی برنامه کارشناسی ارشد مدیریت مهمان نوازی جهانی.

آن را با هدف شکل دادن به مدیران مهمان نوازی بین المللی با آگاهی جهانی به دست آمده از دست اول دانش کسب و کار محلی است. تجربه 3 ترم دانش آموزان بالقوه بالا را قادر خواهد برای تبدیل شدن به رهبران صنعت که می تواند "جهانی فکر و محلی عمل".... [-]


ویدئو ها

Hotel Management School: what are Ecole hôtelière de Lausanne (EHL) students?

تماس

Ecole hôtelière de Lausanne – University of Applied Sciences

آدرس Lausanne, سویس
وب سایت http://www.ehl.edu/
تلفن +41 21 785 11 11