DCT University Center – Switzerland

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز تحصیلات تکمیلی DCT به شما در انتخاب برنامه های مهمان نوازی معتبر و برنامه های آشپزی، از جمله دیپلم های پیشرفته، گواهینامه های حرفه ای، مدرک کارشناسی ارشد یا دیپلم فارغ التحصیل، و درجه بالایی از مدرک لیسانس ایالات متحده در سوئیس ارائه می دهد. تمام برنامه هایی که در DCT شتاب می گیرند تا انتظارات دانشجویانی را که مایل به تکمیل آموزش های بین المللی هستند، با کیفیت کم در زمان کم و هزینه کمتر از سیستم های سنتی دانشگاه تسریع کنند.

اطلاعات عمومی برنامه

DCT یک نمونه کارها منحصر به فرد از برنامه های مدولار ارائه می دهد که ترکیبی از مفاهیم به روز و نوآورانه با روش های زمان سنجی و تکنیک های سنتی است. این برنامه ها توسط یکی از اعضای هیات علمی با استفاده از اصول پیشرفته و نوآورانه امروز در آموزش و پرورش مدیریت هتل آموزش داده می شود. تمام برنامه ها مطالعات عملیاتی و نظری را برای ارائه مهارت های فنی و مهارت های مدیریتی تعادل می دهند.
یک مدرک تحصیلی از DCT به شما نشان می دهد موفقیت شما در موفقیت یک برنامه آموزشی عالی با کیفیت است. این بیشتر نشان دهنده سطح صلاحیت حرفه ای شماست و به عنوان گذرنامه شما به یک حرفه ی پرطرفدار در صنعت مهمان نوازی و یا صنعت گردشگری خدمت خواهد کرد.
سازمان های معتبر بین المللی دانشگاه ها ارزش آموزشی برنامه های ما را به رسمیت می شناسند و از طریق شناخت و اعتباربخشی، برتری خود را تایید می کنند.
اعتبار نامه ها

DCT توسط انجمن نیوجرسی دانشکده ها و کالج ها (NEASC) تأیید شده است، عنوان "برنامه نمونه" توسط فدراسیون آشپزی آمریکایی (ACF) به دست آورده است و عضو انجمن موسسه هتل های هتل سوئیس (ASEH) است.

www.dct.edu

مکان ها

ویتزناو

Address
ویتزناو, لوسرن, سویس

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: