توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CIES - International Centre for Sports Studies ، CIES - International Centre for Sports Studies مستقل واقع در Neuchâtel، سوئیس است. این در سال 1995 به عنوان پایه ای بین انجمن بین المللی فوتبال (FIFA)، دانشگاه نوشتالت، شهر و ایالت نوشادل ایجاد شد.

تصویر: FIFA Master 18th Edition در خانه FIFA توسط هر دو رئیس فیفا، جیانی Infantino و فاتما سامورا، معاون رئيس جمهور، استقبال می کند.

با استفاده از رویکرد چند رشته ای، CIES با هدف غلبه بر پیچیدگی های ورزشی در جامعه امروز و بهبود وضعیت مدیریت و مدیریت در همه ورزش ها، تحقیق، آموزش عالی و خدمات مشاوره ای را برای دنیای ورزش ارائه می دهد.

CIES به عنوان یک مرکز بین المللی، یک کارمند واجد شرایط و متنوع را حفظ می کند و مشارکت های خود را با افراد، دانشگاه ها و سازمان های ورزشی سراسر جهان گسترش می دهد.

ماموریت ما

CIES به طور کامل با استفاده از شبکه بین المللی شرکای خود، پیشرفت مداوم و توسعه پایدار در مدیریت ورزش در سراسر جهان را تشویق می کند. ما فعالانه تبادل دانش و تجربیات را از همۀ همکاران پژوهشی و آموزشی ما انجام می دهیم. جایی است که تحقیقات علمی با مدیریت عملی همراه است، که نتیجه آن راه حل های مبتنی بر تحقیق است که می تواند با نیازها و الزامات محلی سازگار شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

CIES - International Centre for Sports Studies

برگزار شده توسط CIES - مرکز بین المللی مطالعات ورزشی در همکاری با سه دانشگاه، دانشگاه De Montfort در لستر (انگلستان)، SDA مدرسه مدیریت بوچوانی در میلان (ایتالیا) و دانشگا ... [+]

استاد FIFA - استاد بین المللی مدیریت، حقوق و علوم انسانی ورزش

سازمان بین المللی مرکز مطالعات ورزشی (CIES) در همکاری با سه دانشگاه، دانشگاه De Montfort در لستر (انگلستان)، SDA مدرسه مدیریت بوچوانی در میلان (ایتالیا) و دانشگاه Neuchâtel (سوئیس)، استاد FIFA در مدیریت قانون و علوم انسانی ورزش برای ارتقای آموزش مدنی در دنیای ورزش ایجاد شده است. این برنامه برای تبدیل شدن به یک برنامه عالی فارغ التحصیلی برای توسعه همه جانبه مدیران است که می توانند با دشواری پیچیده دنیای ورزش کنار بیایند.... [-]

سویس Neuchâtel بریتانیا Leicester ایتالیا Milan  + 2 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
CIES International Centre for Sports Studies
Address
International Centre for Sports Studies c/o Hôtel DuPeyrou Avenue DuPeyrou 1
2000 Neuchâtel, Neuchâtel, سویس
وب سایت
تلفن
+41 32 718 39 09
Address
Leicester, England, بریتانیا
Address
Milan, Lombardy, ایتالیا