CANVAS

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Springboard به سمت کار شما

CANVAS راه حل هایی برای پذیرش حرفه ای در زمینه های مد و طراحی ، متعلق به صنایع پیشگام این جهان ، نامزدهای خلاق را در "هنرهای تجسمی" به ارمغان می آورد.

مدرسه CANVAS که بیش از 25 سال پیش در قلب لوزان (سوئیس-رومانه) تأسیس شده است ، طی 15 سال گذشته پیشرفت قابل توجهی و پایدار را تجربه خواهد کرد. بنیانگذاران آن ، در ابتدا در Grandes Ecoles سوئیس ، که علاقه مند به طراحی و آموزش هستند ، آموزش دیده اند و مؤسس des Supérieur des Arts et Techniques de la Mode را ایجاد کرده اند. مدارس CANVAS ، کلاس اول ، توسط تمام حرفه ها ، ارگان های دولتی سوئیس (CIO ، AI و) ، همچنین در سطح بین المللی (FEDE ، UN ، شورای اروپا ، و) شناخته شده اند ، و به طور مرتب در معتبرترین مدارس پیروز می شوند. مسابقات اروپایی و مانند سازمانهای بین المللی در به کارگیری استانداردهای آموزش و آموزش جوانان مدرن جایگاه برجسته ای را به خود اختصاص داده است.

تجربه در خدمت خلاقیت

در حرفه ای بودن CANVAS تا حرفه ای موفقی را داشته باشید که آرزوهای شما را برآورده کند!

مدرسه CANVAS ، که به دلیل تمایز زیاد در ARTS شناخته شده است

کلاس هایی که در طول روز یا عصر تدریس می شوند طیف وسیعی از ساعتهای قابل انعطاف را برای همه فراهم می کنند تا بتوانند برای مدیریت بهتر محدودیت های شخصی ، خانوادگی و حرفه ای برنامه خود را تنظیم کنند.

یک دانشکده باتجربه ، با توجه به موضوع ادغام حرفه ای دانشجویان ، ضمن رعایت انتظارات بازار کار ، تدریس خود را با دانشکده های هر یادگیرنده تطبیق و تنظیم می کند.

A model poses for photographers backstage at Mercedes-Benz Fashion Week.Flaunter.com / Unsplash

آموزش جدید CANVAS

آموزش CANVAS هر دو رویکرد نظری و عملی مرتبط با جنبه های هنری و فنی معاملات پیش بینی شده را در هم می آمیزد. این ابزارهای آموزشی به دانش آموز اجازه می دهد تا رشته ها را بطور کامل درک و تسلط یابد تا در پایان دوره خود را به صورت حرفه ای در این رشته ها مستقر کند.

در تعامل مستقیم با شرکت ها ، مدرسه CANVAS انعطاف پذیری آموزشی ، توانایی گوش دادن سازگار با جاه طلبی های هر دانش آموز را ارائه می دهد.

مشارکت در بسیاری از پروژه های مرتبط با جهان خارج ، تجربه بازار کار و توسعه اولین شبکه حرفه ای (شبکه بین المللی) را برای همه فراهم می کند.

این تشکل ها بطور مداوم در حال تحول هستند و خود را مطابق تحول یک بازار جهانی ، در تحولات مداوم اقتصادی و اجتماعی ، دوباره معرفی می کنند.

آموزش

CANVAS آموزش در دسترس را در سطوح مختلف ارائه می دهد:

  • پیشآموزشی (سال آماده سازی برای کارهای هنری)
  • حرفه ای (فارغ التحصیل)
  • برتر (لیسانس)
  • ادامه تحصیل (گواهی)
  • تخصص
  • دوره های رایگان
  • برنامه درسی بین المللی

CANVAS ، یک جامعه مهم و تأثیرگذار از خالقان پرشور ، در یک محیط چند فرهنگی.

شناختی که فراتر از مرزهای سوئیس است ، یک رویکرد هنری که در فرهنگهای مختلف جهان ما صورت می گیرد ، یک غنی سازی شخصی و حرفه ای است.

جزئیات بیشتر پیوست شده است.

مدارک تحصیلی

سطح برنامه های مدرک : کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، گواهی ، آمادگی (سال مقدماتی)

دیپلم مدارس CANVAS توسط FEDE (فدراسیون مدارس اروپا) تأیید و تأیید می شود.

دوره های CANVAS دیپلم هایی را اجرا می کند که توسط سیستم انتقال اعتبار اروپا ( ECTS ) اجرا می شود.

گروه CANVAS با تأیید ETHICAS ، کیفیت مدرسه برتر را تضمین می کند و شبکه مدارس متحد یک افتتاحیه بین المللی است.

علاوه بر این ، CANVAS یک مرکز امتحان رله اروپا است که برای DEES و کارشناسی ارشد مختلف به طور متناوب شناخته شده و درخواست شده است.

برنامه های مطالعاتی

برنامه های مختلف تحصیلی مدرسه CANVAS برای پوشش دادن کل دانش مربوط به معاملات طراحی شده است. ترکیبی از رشته هایی که تدریس می شود ، طرفداری از پیوند منسجم یک موضوع با موضوع دیگر ، امکان ایجاد یک مکمل بهینه و ایجاد دوره های آموزشی جامع و پاداش را فراهم می کند که دانش آموز را به طور مؤثر برای حرفه آینده خود آماده می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های تدریس شده در هر دوره ، می توانید سند مربوط به آموزش درخواست شده در زیر را بارگیری کنید.

مکان ها

لوزان

Address
Avenue de Sévelin 46
1004 لوزان, واو, سویس

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: