American University in Switzerland

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

American University in Switzerland كه شما را برای تجارت فردا آماده می كند ، یكی از دانشگاه های برتر بین المللی تجارت سوئیس است كه در لا تور-دی-پیلز در سواحل زیبای دریاچه ژنو در نزدیك پایتخت المپیك لوزان و ژنو ، مركز دیپلماسی قرار دارد. .

AUS در طول تاریخ 45 ساله خود ، دانش آموزان تجارت بین المللی را با دانش ، ابزار و آموزش امروز آماده کرده است تا در مدیریت عمومی هر سازمان تجاری فردا سهم مثبتی داشته باشند.

AUS با ارائه آموزش متناسب در یک محیط بین المللی و چند فرهنگی ، با دوره های عملی و نظری ، که برای بازار امروز مهم است ، AUS دارای کارمندان جدید ، پویا و جاه طلب است که یک رویکرد شخصی - چه در کلاس و چه در خارج از مدرسه - برای همه دانش آموزان ارائه می دهد. .

ماموریت و چشم انداز

بیانیه ماموریت American University in Switzerland بیانگر فلسفه ما است و ما را در تدوین استراتژی ما در راستای پیشرفت مستمر به عنوان یك نهاد در سطح جهانی راهنمایی می كند.

AUS دانشجوی دانشجویی بین المللی را با دانش ، ابزار و آموزش آماده می کند تا در مدیریت عمومی هر سازمان تجاری مشارکت مثبتی داشته باشد.

سه رکن مدیریت عمومی AUS عبارتند از:

  • دانش: AUS تلاش می کند تا دانش را به شما منتقل کند و به شما می آموزد که چگونه می توانید جواب های هر شکاف دانش را بیابید.
  • ابزارها: AUS تلاش دارد تا از ابزارهای تحلیلی برای حل مسئله و تصمیم گیری پیچیده استفاده کند.
  • آموزش: AUS در تلاش است مهارتهای شخصی را از طریق آموزش انضباطی بهبود بخشد.

چشم انداز AUS ارائه آموزش و آموزش برای رهبران شایسته و مسئول شغل فردا است. همه برنامه های AUS به منظور ایجاد درک از رفتار انسان ، حساسیت فرهنگی و چشم انداز جهانی در تجارت و سیاست طراحی شده اند.124342_pexels-photo-1595391.jpeg

عضویت در اعتبارنامه

ملی

AVDEP - انجمن Vaudoise des Ecoles Privées (عضو)

یک شبکه انجمنی - غیر انتفاعی و غیر سیاسی - مدارس خصوصی ، تجدید سازمان در ارگان های آموزش عمومی و حرفه ای ، مدارس روزانه یا شبانه روزی ، در کانتون وود تأسیس شده و خطاب به دانش آموزان و دانش آموزان در هر سن و منشاء ، بدون هیچ گونه تبعیض مسابقه یا اعتراف

پانل برنامه های آموزشی برنامه درسی آموزش عالی و خدمات آموزشی در یک محیط معتبر چند فرهنگی. مدرکهای معتبر در سراسر جهان ، کیفیت و اعتبار شهرت آموزشی "مدارس سوئیسی" را تأیید می کنند.

گروهی از مدارس شبانه روزی با حرفه و شهرت بین المللی که پاسخگوی نیازها و نیازهای همه طبیعت و منشأ آنها ، دارای شرایط و سطح تحصیلات سطح بالا ، شرایط آموزشی و اجرا می باشند.

FSEP - Fédération Suisse des Ecoles Privées (عضو)

هدف فدراسیون مدارس خصوصی سوئیس تجلی و اطمینان از ارزش قابل توجه مؤسسات آموزشی سوئیس در سراسر جهان است.

اتاق بازرگانی سوئیس و آمریکا (عضو)

اتاق بازرگانی سوئیس و آمریکا نقش مهمی و فعال در کمک به شرکت های سوئیسی در ایالات متحده و شرکت های آمریکایی در سوئیس برای گسترش تجارت خود ایفا می کند.

بین المللی

IACBE - شورای بین المللی اعتباربخشی آموزش تجارت (اعتباربخشی)

IACBE توسط شورای اعتباربخشی آموزش عالی (CHEA) شناخته می شود. هدف CHEA بررسی دقیق و تأیید کیفیت سازمانهای معتبر برنامه ای منطقه ای ، مبتنی بر ایمان ، خصوصی و برنامه های مختلف است. IACBE برنامه های شغلی معتبر را می پذیرد که در مقاطع کاردانی ، لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا در موسسات آموزش عالی در سراسر جهان که دارای مدرک لیسانس و / یا فارغ التحصیل می باشند ، بگذرد.

دانشکده فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی آمریکا از طریق شورای بین المللی اعتباربخشی آموزش تجارت (IACBE) واقع در 11374 Strang Line در لنکسا ، کانزاس ، ایالات متحده ، مجوز رسمی را برای برنامه های تجاری خود دریافت کرده است.

ECBE - شورای اروپا برای آموزش تجارت (اعتباربخشی)

ECBE ، شورای اروپایی آموزش تجارت ، یک سازمان آموزشی بین المللی غیر انتفاعی است که در بروکسل ثبت شده است. متعهد است از موسسات یادگیری دانشگاهی و حرفه ای در زمینه های تجاری و مرتبط پشتیبانی کند. این خدمات مشاوره و مشاوره ای را برای تشویق و حمایت از مؤسسات به منظور ارتقاء مداوم خود با مشارکت در مراحل اعتباربخشی آن ارائه می دهد.

IATA - انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی

اتحادیه بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) اتحادیه تجارت برای خطوط هوایی جهان است که حدود 290 خط هوایی یا 82٪ از کل حمل و نقل هوایی را نمایندگی می کند. ما از بسیاری از زمینه های فعالیت حمل و نقل هوایی پشتیبانی می کنیم و به تدوین سیاست صنعت در مورد موضوعات مهم حمل و نقل هوایی کمک می کنیم.124341_pexels-photo-1438072.jpeg

مکان ها

La Tour-de-Peilz

Address
Chemin du Levant 5
1814 La Tour-de-Peilz, واو, سویس