توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School آموزشی ویبولیتین یک چتر حرفه ای است که از روابط نهادی خود برای ارائه بالاترین استانداردهای فعالیت های دانشگاهی استفاده می کند. ما افتخار می کنیم که سایر دانشگاه های معتبر و همکاران دانشگاهی و محققان و برنامه های درسی خود را با تلاش برای برتری علمی از دیدگاه عملی تر و مرتبط با کسب و کار ارزیابی کنیم.

این استراتژی منسجم ما را قادر می سازد نقش برجسته ای در دنیای آموزش از راه دور در چهار قاره داشته باشد. در عین حال، ما نه تنها از بالاترین زمینه فناوری SAR هنگ کنگ، بلکه از استانداردهای قانونی آموزشی انعطاف پذیر خود بهره مند می شویم.

شرکت برگزاری ثبت شده در منطقه ویژه اداری هنگ کنگ PR چین (رجیستر شماره 1709134) از پشتیبانی کالج King Sigismund دانشکده ZSKF (بوداپست)، یکی از موسسات عالی آموزش مجارستان مجارستان و همچنین سایر شرکای دانشگاهی استراتژیک در آسیا و کشورهای پیشرفته آسیا.

بر اساس همکاری قوی ما با چندین شرکای تحصیلات عالی اروپایی و آسیایی، اعتبار رو به رشد برای دوره های تحصیلات تکمیلی آنلاین را داریم. با این حال، ما همچنان به تعهد ما نسبت به برتری در آموزش و ارتباط نزدیک بین دانش آموزان و اعضای هیات علمی پایبنی هستیم. ارائه دهنده یک دنیای فرصت ها، تمام برنامه های بازرگانی سنتی بازرگانی، برنامه های آماده سازی و دکترا در مدرسه به طور گسترده بین المللی بوده است تا دانشجویان را به صلاحیت جهانی برای رقابت در کشورهای خود و خارج از کشور تقسیم کنند.

"دانش دوباره متولد شده است." این شعار بسیار مهم ما در طول بحران های جهانی است و نشان دهنده این است که چگونه ما در مورد فرصت ها و مسئولیت ها احساس می کنیم. با پیوستن به ما در Alfred Nobel Open Business School ، می توانید فرصت های متنوعی را در راستای رسیدن به مأموریت و ادامه تعهد مدرسه کسب و کار تجربه کنید.

با استانداردهای جدید ما در آموزش بازرگانی باز، شما دانش تئوری و عملی لازم برای زندگی یک دنیای آگاه و به دست آوردن موفقیت لازم برای یک زندگی حرفه ای رضایت بخش خواهید برد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Alfred Nobel Open Business School

UNIVERSITY MANAGEMENT WARSAW COLLÉGIUM HUMANUM WARSAW UNIVERSITY UNIVERSITY SWITZERLAND دانشکده بازرگانی اروپایی SWITZERLAND دانشکده تجارت اروپا در حال راه اندازی اروپا ا ... [+]

MBA-MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION: پیشرو در مدیریت تجارت بین المللی ، مدیریت HR و استعدادهای درخشان تجارت و تجارت بین المللی ، مهمان نوازی بین المللی و مدیریت گردشگری ، مدیریت IT ، مدیریت علوم پیشگیری و بهداشت.

مدت زمان: 2 ترم

تقاضای BSC یا آموزش عالی دیگر

شهریه: 3،000 یورو / ترم

آموزش با سخنرانی ، فیلم و کمک مشاور به صورت آنلاین ارائه می شود. آموزش به زبان های انگلیسی ، آلمانی ، چینی ، عربی ، روسی و هندسی ارائه می شود.... [-]

سویس زوریخ
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
.
Address
Löwenstrasse 20
8001 زوریخ, زوریخ, سویس