Alfred Nobel Open Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School یک هلدینگ حرفه ای است که از روابط نهادی خود برای ارائه بالاترین استانداردهای فعالیت های دانشگاهی استفاده می کند. ما مفتخریم که با کوشش برای تعالی علمی از دیدگاه عملی تر و مرتبط با تجارت ، از سایر دانشگاههای معتبر دانشگاه و دانشکده و محققان و برنامه های درسی معتبر آنها پیشی بگیریم.

این استراتژی منسجم ما را قادر می سازد تا در چهار قاره نقش اصلی در جهان آموزش از راه دور داشته باشیم.

بر اساس مشارکت جدی ما با شرکای آموزش عالی اروپا ، ما برای دوره های تحصیلات تکمیلی آنلاین شهرت روزافزونی داریم. با این وجود ، ما همچنان نسبت به تعهد خود به تعالی در تدریس و تماس نزدیک بین دانشجویان و اعضای هیئت علمی صادق هستیم. با ارائه دنیایی از امکانات ، کلیه MBA و DBA سنتی مدرسه بطور گسترده ای بین المللی شده است تا صلاحیت جهانی مورد نیاز دانشجویان را برای رقابت در هر دو کشور محل اقامت خود و خارج از کشور فراهم کند.

"دانش دوباره متولد شده است." این شعار بسیار مهم ما در طول بحران های جهانی است و نشان دهنده این است که چگونه ما در مورد فرصت ها و مسئولیت ها احساس می کنیم. با پیوستن به ما در Alfred Nobel Open Business School ، می توانید فرصت های متنوعی را در راستای رسیدن به مأموریت و ادامه تعهد مدرسه کسب و کار تجربه کنید.

با استانداردهای جدید ما در آموزش بازرگانی باز، شما دانش تئوری و عملی لازم برای زندگی یک دنیای آگاه و به دست آوردن موفقیت لازم برای یک زندگی حرفه ای رضایت بخش خواهید برد.

مکان ها

زوریخ

.

Address
Löwenstrasse 20
8001 زوریخ, زوریخ, سویس

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید