AISTS - International Academy of Sports Science and Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره AISTSAISTS در سال 2000 توسط کمیته بین المللی المپیک (IOC)، EPFL (اکول پلی تکنیک لوزان)، دانشگاه لوزان، دانشگاه ژنو، IMD مدرسه کسب و کار، مدرسه HOTELIERE لوزان (EHL)، شهر لوزان و کانتون تاسیس شد وو.AISTS پاسخ به نیازهای صنعت ورزش با تمرکز فعالیت خود را بر روی سه پایه های کلیدی: آموزش و پرورش؛ آموزش رهبران در مدیریت ورزشی را از طریق برنامه های آموزش و پرورش اقتباس شده است. تحقیقات کاربردی؛ ارائه دانش و تخصص در زمینه های مربوطه اعمال شده به محیط زیست ورزشی. اتصالات؛ اقدام به عنوان یک اتصال استراتژیک در جهان ورزش. AISTS ماموریتماموریت اولیه از AISTS این است که استاد ورزش های مثبت کمک به مدیریت ورزشی را از طریق یک رویکرد چند رشته ای به آموزش و پرورش و علوم و باقی مانده در خط مقدم توسعه صنعت ورزش و جنبش المپیک است.اگر شما می خواهید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد AISTS - آکادمی بین المللی علوم و فناوری ورزشی، شما می توانید یک درخواست اطلاعات زیر را و مدرسه شما را با کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد مطالعات پیشرفته (MAS) در دولت های ورزشی و فن آوری

Campus تمام وقت 15  September 2018 سویس Lausanne

AISTS استاد مطالعات پیشرفته در مدیریت ورزشی و فناوری (MAS در اداره ورزش) یک برنامه کارشناسی ارشد منحصر به فرد در مدیریت ورزشی در لوزان، پایتخت المپیک، سوئیس است. [+]

در مورد MAS AISTS در اداره ورزش

به فدراسیون AISTS در اداره ورزش - استاد مطالعات پیشرفته در مدیریت و فناوری ورزشی - یک برنامه کارشناسی ارشد منحصر به فرد در مدیریت ورزشی تایید شده توسط کمیته بین المللی المپیک است.

برگزار شد، در لوزان، پایتخت المپیک، شرکت کنندگان توسط کارشناسان در ورزش و دانشگاهیان آموزش دیده، در زمینه های زیر به چند رشته ورزشی به کار گرفته به طور مستقیم:

• اقتصاد مدیریت و • فناوری • قانون • جامعه شناسی • دارو... [-]


ویدئو ها

About the AISTS, Mastering Sport in Lausanne, the Olympic Capital

تماس

AISTS - Academy International des Sciences et Techniques de Sport

آدرس AISTS Innovation Park, Bâtiment C EPFL
CH-1015 Lausanne, سویس