ABMS Open University Of Switzerland

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ABMS Open University of SWITZERLAND® توسط سوئیس EduQua، برچسب ملی کیفیت سوئیس برای آموزش و پرورش و توسط گواهینامه EFMD Online Certification System (EOCCS) گواهی شده است که یک گواهینامه عالی کیفیت در زمینه آموزش آنلاین و آموزش از راه دور است، EFMD بزرگترین انجمن شبکه اروپا در زمینه توسعه مدیریت. ABMS اولین دانشگاه مجازی در اروپا است و علامت تجاری ثبت شده برای تحصیل در سوئیس تحت شماره No. 690804 توسط موسسه فدرال سوئیس مالکیت معنوی. ABM ها مجاز است به کار و گواهینامه مسئله در سوئیس با توجه به نامه شماره (DBK DBKS 6/33/60236) توسط هیئت آموزش و پرورش و فرهنگ در دولت زوگ صادر شده است.

ما ارائه طیف وسیعی از برنامه های آموزشی آنلاین با شروع از دانشیار مدرک کارشناسی تا دکترای، از جمله کارشناسی ارشد و لیسانس برنامه مطالعه، همه مطالعات ما را می توان در یک سال تحصیلی پاره وقت (جمعه تا یکشنبه) انجام می شود.

سوئیس دانشگاه ها هندبوک ABM ها (بزرگترین پورتال آموزشی در سوئیس) رتبه بندی شده است - - دانشگاه آزاد سوئیس در میان دانشگاه های آنلاین در سوئیس، در مدت محبوبیت در سال 2014 آکادمی یک رهبر جهانی در فروشگاه آموزش و پرورش کسب و کار شهرت برجسته است.

از ABM یک "دانشگاه معتبر برتر" توسط اعتباربخشی خدمات برای کالج بین المللی و دانشگاه ASIC UK، بدن مجوز رسمی به رسمیت شناخته شده از سوی دولت بریتانیا (صفحه اصلی دفتر / UKVI)، یک عضو از UK NARIC (UK علمی مرکز ملی اطلاعات شناخت) استانداردهای کیفیت است گروه، یک بدن وابسته به مجوز رسمی توسط ENQA (انجمن اروپایی برای تضمین کیفیت در آموزش عالی آموزش و پرورش) و عضو توسط CHEA USA گروه بین المللی مدیریت کیفیت (شورای اعتبارگذاری آموزش عالی).

ABMS ISO 9001: 2008 Certified. ABMS توسط ASIQUAL (مهارت های بین المللی علمی و مهارت ها) شناخته شده است.

زبان اصلی برنامه های آموزشی ما در کار حرفه ای انگلیسی اختصاص داده شده از سراسر جهان است.

ABM ها توسط شورای اروپا برای رهبری کسب و کار مدارس (ECLBS) و شورای اروپا برای آموزش از راه دور (EUCDL) معتبر است.

ما یک تجربه آنلاین است که شما اجازه می دهد تا به طور موثر با تعاملی اعضای هیات علمی و دانشجویان دیگر را ایجاد کرده اند، همه شما نیاز به یک کامپیوتر با اتصال به اینترنت، آموزش و پرورش خود را در شرایط شما است.

ما مردم را تشویق به آنچه که آنها در یادگیری و به زندگی خود را دارند.

هدف ما

  • آینده موفق برای همه دانش آموزان ما
  • محیط بین المللی
  • استادان عالی
  • بالا بودن استاندارد کیفیت
  • برای خدمت به دانش آموزان از سراسر جهان

کلاس ها

کلاس های آنلاین ما کوچک نگه داشته می رسد محیط یادگیری فشرده تر، ما سعی کنید برای حفظ دانش آموزان ما - استادان سهمیه بندی بسیار کوچک، تمام برنامه های ما هستند که به زبان انگلیسی تدریس، تمرکز اصلی ما این است که شما با یک اتصال بزرگ شرکت های بزرگ ارائه شده توسط شما ارائه پاره وقت، برنامه مطالعه آنلاین که نگه داشتن شما را با شرکت خود و یا کار متصل می شود. برای اطلاعات بیشتر لطفا از سایت از ABM - دانشگاه آزاد سوئیس www.abmswiss.com

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید DBA » بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید EMBA » بازدید کنید MBA » بازدید کنید Associate Degrees » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید کارشناسی - OnlineStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد » بازدید کنید دکترا » بازدید کنید کارشناسی - HealthcareStudies »

ویدئو ها

ABMS Accreditation, Quality Assurance and Awards

تماس
آدرس پستی
Freilagerstrasse 39
Zurich, CH-8047 CH
آدرس محل سکونت
www.abmswiss.com / www.abms.ch / www.ous.ch
Freilagerstrasse 39

Zurich, 8047 CH