توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه های آموزشی ما

این دانشگاه در سال 1983 توسط سازمان بین المللی دریایی (IMO) تاسیس شد تا تعداد پرسنل ویژه دریایی متخصص در کشورهای جهان را افزایش دهد. با چنین متخصصین، کنوانسیون های بین المللی دریایی می تواند به نفع کل جامعه جهانی اجرا شود. ایمنی دریایی را می توان بهبود بخشید، محیط دریایی بهتر محافظت می شود و حمل و نقل بین المللی و بنادر کارآمد تر می شوند. متخصصان در کشورهای در حال توسعه می توانند اطمینان حاصل کنند که رشد اقتصادی در زمینه دریایی پایدار است و برنامه های یکپارچه برای اقیانوس ها اجازه می دهد که هر بخش بدون هیچ آسیبی به دیگران توسعه یابد.

فراتر از این اهداف فوری عملی، این دانشگاه برای افراد بسیاری از ملیت ها در هر دو گروه دانشجویی و دانشکده برای مشارکت در آموزش و یادگیری است. اهداف ما این است که به تحمل تحمل، تشویق همکاری بین المللی، حل مشکلات بین المللی دریایی و هماهنگ کردن اقدامات بین المللی کمک کنیم.

WMU مردم را به نفع کشورهای خود آموزش می دهد. دانش آموزان ما از تحصیلات تکمیلی دریایی که ما ارائه می دهیم بهره مند می شوند. همانطور که فارغ التحصیلان WMU ، آنها به کشورهای خود باز می گردند و به نوبه خود مهارت های تازه به دست آمده خود را به همکاران خود منتقل می کنند و به ملت هایشان کمک می کنند تا به بالاترین استانداردهای عملی در حمل و نقل دریایی و توسعه دست یابند.

این دانشگاه در طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلات تکمیلی فعال است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

World Maritime University

دانشگاه کارشناسی ارشد جهانی دریانوردی در برنامه امور دریایی طراحی شده است به طور مستقیم به نیازهای واقعی صنعت دریایی، هر دو امروز و در برنامه ریزی برای آینده است. ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در امور دریانوردی

دانشگاه جهانی دریانوردی

دانشگاه دریانوردی جهانی (WMU) سازمان بین المللی دریانوردی سازمان ملل متحد در سال 1983 تاسیس شد و نهاد راس IMO برای آموزش و پرورش کارشناسی ارشد و تحقیق در زمینه دریایی است. این به این معنی است WMU منحصر به فرد قرار داده شده برای ارائه بینش و درک همایش ها، عملیات و سیاست IMO، و همچنین به عنوان تماس شخصی با کارشناسان بین المللی آن است. ... [-]

سوئد Malmö
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
10 - 14 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

World Maritime University and Lloyd's Maritime Academy partnership

Address
World Maritime University Citadellsv. 29
21118 Malmö, Skåne County, سوئد
وب سایت
تلفن
+46 40 35 63 00