Umeå School of Business, Economics and Statistics - Umeå University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار، اقتصاد و آمار Umeå

مدرسه کسب و کار، اقتصاد و آمار USBE ( USBE ) یک مدرسه دانشگاهی است و دارای بیش از 170 کارمند از جمله حدود 90 دکترا و محققان است. فعالیت ها شامل تحقیق و تدریس در اداره امور اقتصادی، اقتصاد و آمار می باشد. این مدرسه هفت برنامه کارشناسی ارشد، چهار برنامه فارغ التحصیلی، دو دوره کارشناسی و دوره های آموزشی ارائه می دهد. ما بیش از 2000 دانش آموز از برنامه های ما در سال استفاده می کنیم.

تبادل بین المللی جزء مهمی از زندگی دانشجویی در مدرسه بازرگانی و اقتصاد Umeå است . 70 دانشگاه شریک دانشگاهی ما در سراسر جهان هر ساله دانشجویان را به Umeå می فرستند و حدود 45 درصد از فارغ التحصیلان مدرسه کسب و کار ما یک یا دو ترم در خارج از کشور به عنوان بخشی از برنامه درسی خود را صرف می کنند.

بین المللی شدن

مدرسه ای با ارتباطات بین المللی هدف اصلی مدرسه کسب و کار Umeå این است که دانش آموزان را به یک محیط مطالعه بین المللی ارائه دهد. این شامل فرصتی برای تحصیل در خارج از کشور، دریافت دوره آموزش به زبان انگلیسی و تحصیل در محدوده تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی و استادان مهمان است. مبادلات تحقیق عادی هستند، و بسیاری از محققان بین المللی فعال برای دوره های مختلف به Umeå می آیند.

مکان ها

Umeå

Address
Umeå, Västerbotten County, سوئد

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited