Stockholm University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده علوم Stockholm University بزرگترین دانشکده علوم سوئد است و در بین صد دانشکده برتر جهان در رتبه شانگهای قرار دارد. دانشکده آموزش عالی را در تعدادی از برنامه ها و دوره ها ارائه می دهد ، در سطح کارشناسی ارشد بیش از 30 برنامه تحصیلی به زبان انگلیسی ارائه می شود.

چرا در بزرگترین دانشکده علوم سوئد تحصیل میکنید؟

تحقیقات علمی شامل همه چیز از بررسی ریزترین اجزای ماده تا کشف و تجزیه و تحلیل پدیده های بین ستاره ای است. اما تحقیقات بیشتری در این زمینه وجود دارد.

تلفیق مطالعات در علم با مطالعات در زمینه زبان ، اقتصاد و حتی ارتباطات می تواند شایستگی ها و مشخصات شما را برای بازار کار جذاب تر کند. Stockholm University این امکان را با طیف گسترده ای از دوره های خود در علوم اجتماعی و علوم انسانی به دانشجویان ارائه می دهد. دانشمندان و ریاضیدانان در زمینه های شغلی متنوع ترین از تحلیلگران مالی ، محققان ، نویسندگان ، مشاوران ، فروشندگان یا مدیران پروژه در بسیاری از زمینه های مختلف یافت می شوند. طیف گسترده ای از دوره های ارائه شده ، هم در زمینه های علمی و هم در زمینه های دیگر و همچنین فرصتی برای انتخاب جهت مناسب برای شما - با امکان اضافی تغییر مسیر بعدی یا تکمیل مطالعات شما با موضوع جدید - شانس موفقیت شما را افزایش می دهد. در بازار کار

دانشمندان و ریاضیدانان در سراسر جهان با آینده کار می کنند. می توان آن را برای پیش بینی های قابل اطمینان هواشناسی، توسعه داروهای جدید و بهتر، بهبود حفاظت از محیط زیست یا ایجاد محصولات سالم تر مواد غذایی. در یک بررسی بین المللی از قابلیت استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه، Stockholm University بالاترین رتبه در سوئد، دوم در اسکاندیناوی و 62 در سراسر جهان است.

این دانشکده هم برنامه ها و هم دوره ها را در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی ارائه می دهد. سطح عمومی مهارت انگلیسی در سوئد طبق شاخص سطح مهارت انگلیسی بسیار بالاست. سوئد از زمانی که این شاخص از شش سال پیش آغاز شده است در رده های 5 گانه قرار گرفته است و سه بار به عنوان شماره یک معرفی شده است. علاوه بر سطح عمومی مهارت انگلیسی ، Stockholm University دارای کادر آموزشی و تحقیقاتی بین المللی و تجربه طولانی در زمینه ارائه دوره های زبان انگلیسی است.

دوره های ما ارتباط نزدیکی با پژوهش های انجام شده در دانشکده علوم دارند و اکثر کادر آموزشی ما محققان فعال هستند. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی ما را ببینید.

زندگی به عنوان یک دانش آموز در استکهلم

استکهلم پایتخت سوئد و یکی از برجسته ترین مراکز دانشگاهی در شمال اروپا است. این شهر از چندین جزیره تشکیل شده و با آب احاطه شده است. آب آنقدر تمیز است که در واقع می توانید در وسط شهر شنا کنید. در تابستان ، خورشید هرگز به طور کامل غروب نمی کند و مردم در میادین باز ، رستوران ها و پارک ها جمع می شوند تا از نور و آب و هوا معتدل بهره مند شوند. در فصل زمستان ، اغلب یخبندان در وسط شهر امکان پذیر است.

استکهلم ارائه می دهد آموزش عالی از بالاترین استانداردهای بین المللی در دانشگاه های مشهور و کالج های دانشگاهی، از جمله موسسات برجسته مانند موسسه Karolinska، موسسه فناوری KTH رویال، دانشکده اقتصاد Stockholm University و Stockholm University .

در طول سالها، نه کمتر از دوازده جایزه نوبل، در این دانشگاهها و کالج های دانشگاهی، در زمینه فیزیولوژی و پزشکی، فیزیک، اقتصاد و شیمی فعالیت داشته اند.

مکان ها

Östermalm

Address
Universitetsvägen,10 A
106 91 Östermalm, استان استکهلم, سوئد

برنامه ها

کارشناسی ارشد(MSc)
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: