Mälardalen University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Mälardalen University ( MDH ) در منطقه پرجمعیت و گسترده ای در اطراف دریاچه Mälaren، حدود یک ساعت با قطار از استکهلم و فرودگاه آرلندا واقع شده است. اکثر دانشجویان این دانشگاه در یکی از دو دانشگاه خود در مرکز اسکیسولونتا و وستروس شرکت می کنند.

MDH تحقیقات عالی در آینده انرژی و تخصص سیستم های تعبیه شده و تحقیقات برجسته در زمینه بهداشت و رفاه و همچنین تخصص های فنی و مهندسی در نوآوری و تحقق محصول انجام می دهد.

وظیفه اصلی حوزه های تحقیقاتی تاسیس شده علوم تربیتی و ریاضیات ، اقتصاد صنعتی و مدیریت همراه با مطالعات زندگی کاری این است که برای هر موضوع مطالعه در سطوح چرخه اول و چرخه دوم یک مبنای تحقیق ایجاد کند.

MDH با همکاری نزدیک با مشاغل و بخش دولتی در منطقه مشخص می شود ، دانشگاه ما را برای دانشجویان جذاب می کند - و دانشجویان ما را در بازار کار جذاب می کند. حدود 85٪ دانشجویان ما ظرف یک سال از فارغ التحصیلی شغل دارند.

MDH دارای گواهینامه زیست محیطی است و توسعه پایدار جامعه را در تمام فعالیت های خود اولویت دارد.

چرا اینجا مطالعه کنی؟

 • همکاری که از آن بهره مند خواهید شد
  ویژگی های آموزش ما با کیفیت بالا و ارتباط نزدیک به تحقیق ، بین دانش آموزان ، و همچنین بین دانش آموزان و معلمان است. Mälardalen University به دلیل همکاری ما با جامعه پیرامون مشهور است و ما می دانیم که دانشجویان ما در بازار کار جذاب هستند. بیش از 86٪ دانشجویان ما در اولین سال پس از فارغ التحصیلی در رشته تحصیلی خود اشتغال دارند. ما از طریق آموزش با کیفیت و همکاری با بخش دولتی ، شرکت ها و صنعت ، شما را برای زندگی کاری آماده می کنیم. برنامه های تحصیلی ما با همکاری کارفرمایان طراحی شده و دائماً توسط آنها ارزیابی می شود - که به تطبیق برنامه ها و دوره های ما با خواسته های دنیای حرفه ای کمک می کند. بسیاری از شرکت های چند ملیتی مانند ABB و Volvo در نزدیکی Eskilstuna و Västerås واقع شده اند و دانشجویان ما از این مزیت بهره مند می شوند.


 • جو بین المللی
  شما در Mälardalen University احساس خواهید کرد که در خانه خود هستید و حضور در اینجا بیشتر شبیه عضویت در یک جامعه بین المللی است تا در یک کشور خاص. Mälardalen University با دانشجویان و کارکنان از سراسر جهان دارای فضای بین المللی است. ما همچنین در چهل کشور جهان در سراسر جهان دانشگاه های همکار داریم و دانشجویان و کارمندان فرصت های عالی برای گذراندن مدتی در یکی دیگر از صندلی های یادگیری را دارند.


 • پشتیبانی و فعالیتهای ارزشمند
  این دانشگاه از جمله موارد دیگر در قالب دوره های تکنیک مطالعه و ارتباطات ، کمک زیادی به دانشجویان می کند. در اواخر یک برنامه تحصیلی ، ما همچنین مشاوره شغلی ارائه می دهیم. اتحادیه دانشجویی فعالیتهای اجتماعی زیادی ترتیب می دهد و پشتیبانی ویژه ای را به ویژه از دانشجویان بین المللی ما ارائه می دهد.


 • اقامت خوب
  ما به دانشجویان خود کمک می کنیم تا مکانی برای زندگی ، چه در Eskilstuna و چه در Västerås ، پیدا کنند. در طول ترم ها ، دوشنبه - جمعه ، همچنین سفرهای اتوبوس رایگان را بین شهرها ، برای دانشجویان و کارمندان ارائه می دهیم.


 • امکانات عالی در اختیار شماست
  این امکانات مدرن هستند و دارای ساختمانهای پرنوری هستند که مخصوص دانشگاه ساخته شده اند. سالن های سخنرانی و مکان های جلسات فراوانی برای دانشجویان ، حیاط های زیبا و اتاق های مطالعه آرام نیز وجود دارد. تعداد زیادی ایستگاه کاری رایانه ای وجود دارد که دانشجویان ما می توانند از آنها استفاده کنند ، به علاوه دسترسی به یک شبکه بی سیم برای رایانه های لپ تاپ.


 • آموزش با کیفیت بالا بر اساس تحقیق
  این که بین تحصیلات و تحقیقات ما پیوندی قوی وجود دارد ، مساله ماست. دانشجویان ما بینش خوبی در مورد دنیای تحقیق و آخرین یافته ها به دست می آورند.


 • آموزش با تمرکز بر قابلیت اشتغال
  شما به عنوان دانشجوی Mälardalen University در بازار کار جذاب خواهید بود. ما از طریق آموزش با کیفیت و همکاری با جامعه اطراف ، شما را برای زندگی کاری آماده می کنیم. برنامه های تحصیلی ما با همکاری کارفرمایان طراحی شده و دائماً توسط آنها ارزیابی می شود - که به تطبیق برنامه ها و دوره های ما با خواسته های بازار کار کمک می کند. دانشجویان ما به طور مستمر با همسالان ، معلمان ، محققان و کارفرمایان آینده خود در تماس نزدیک هستند و بسیاری از تحصیلات ما دارای عناصر عملی است. این می تواند به صورت مثال دانشجویان در حال نوشتن پروژه های مدرک تحصیلی خود بهمراه یک شرکت یا دعوت دانشگاه از نمایندگان تجارت به عنوان مدرس مهمان باشد.


 • یک نزدیکی در دانشگاه
  دانشجویان بین المللی غالباً این واقعیت را می شناسند که تماس با اساتید آسان است و جو غیر رسمی در MDH . دانشجویان مقطع کارشناسی ، دانشجویان دکترا و اساتید اغلب در متن پروژه های مختلف با یکدیگر دیدار می کنند. وقتی دانش آموزان به طور فعال در تحصیلات خود شرکت می کنند ، از آن استقبال می کنیم و بنابراین شما را تشویق می کنیم تا از زمان مطالعه خود نهایت استفاده را ببرید.

مکان ها

Västerås

Address
Högskoleplan 1
722 20 Västerås Västerås, Västmanland County, سوئد

اسکیلستونا

Mälardalens högskola

Address
Mälardalen University
Västerås, Högskoleplan 1
Eskilstuna, Drottninggatan 12

اسکیلستونا, شهرستان Södermanland, سوئد
وب سایت
تلفن
+46 21 10 13 00

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید