Mälardalen University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Mälardalen University ( MDH ) در منطقه پرجمعیت و گسترده ای در اطراف دریاچه Mälaren، حدود یک ساعت با قطار از استکهلم و فرودگاه آرلندا واقع شده است. اکثر دانشجویان این دانشگاه در یکی از دو دانشگاه خود در مرکز اسکیسولونتا و وستروس شرکت می کنند.


MDH تحقیقات بسیار خوبی در زمینه فناوری آینده انرژی و سیستم های جاسازی شده و تحقیقات برجسته در زمینه بهداشت و رفاه و همچنین تخصص های فنی و مهندسی در نوآوری و تحقق محصولات انجام می دهد.

وظیفه اصلی زمینه های تحقیقاتی تاسیس شده در علوم و ریاضیات، اقتصاد صنعتی و مدیریت صنعتی و مطالعات کار در زمینه زندگی، ارائه یک مبحث تحقیق برای هر موضوع مطالعه در سطوح چرخه اول و دوم است.


MDH با همکاری نزدیک با مشاغل و بخش دولتی در منطقه مشخص می شود و دانشگاه ما را برای دانشجویان جذاب می کند - و دانشجویان ما در بازار کار جذاب هستند. حدود 85٪ دانشجویان ما طی یک سال از فارغ التحصیلی شغلی دارند.


MDH دارای گواه محیط زیستی است و توسعه فعالیت های پایدار را در تمامی فعالیت های آن اهمیت می بخشد.


چرا اینجا مطالعه کنی؟

  • همکاری که از آموزش ما بهره مند خواهید شد با کیفیت بالا و تماس نزدیک با پژوهش ، بین دانش آموزان و همچنین بین دانش آموزان و معلمان مشخص می شود. Mälardalen University به دلیل همکاری با جامعه اطراف بسیار شناخته شده است و می دانیم که دانشجویان ما در بازار کار جذاب هستند. بیش از 84٪ دانشجویان ما طی یک سال اول بعد از فارغ التحصیلی در رشته تحصیلی خود اشتغال دارند. ما از طریق آموزش عالی و همکاری با بخش دولتی ، شرکت ها و صنعت ، شما را برای زندگی کاری آماده می کنیم. برنامه های مطالعاتی ما با همکاری کارفرمایان طراحی شده و دائما توسط آنها ارزیابی می شود - این به شما کمک می کند تا برنامه ها و دوره های ما را با خواسته های دنیای حرفه ای مطابقت دهیم. بسیاری از شرکت های چند ملیتی مانند ABBand Volvo نزدیک Eskilstuna و Västerås واقع شده اند و دانشجویان ما از این مزیت بهره مند می شوند.

فضای بین المللی شما در Mälardalen University در خانه احساس می کنید ، و حضور در اینجا بیشتر شبیه به عضویت در یک جامعه بین المللی است تا در یک کشور خاص. Mälardalen University دارای فضای بین المللی است و دانشجویان و کارمندان آن در سراسر جهان حضور دارند. ما همچنین در حدود چهل کشور در سراسر جهان دانشگاه های شریک داریم و دانشجویان و کارکنان فرصت های عالی برای گذراندن مدتی در یکی از این صندلی های یادگیری دیگر دارند.

پشتیبانی و فعالیت های ارزشمند دانشگاه ارائه می دهد کمک های زیادی به دانشجویان ما، از جمله چیزهای دیگر در قالب دوره های آموزشی و ارتباطات. در پایان برنامه تحصیلی، ما همچنین مشاوره شغلی را ارائه می دهیم. اتحادیه دانشجویان فعالیت های اجتماعی زیادی را سازماندهی می کند و به ویژه دانشجویان بین المللی به ارائه خدمات ارزشمندی می پردازد.

· محل اقامت خوب ما برای کمک به دانش آموزان برای پیدا کردن یک محل زندگی، در Eskilstuna و یا در Västerås کمک می کنیم. در طول ترم، دوشنبه تا جمعه، ما همچنین سفرهای آزاد اتوبوس بین شهرهای را برای دانشجویان و کارکنان ارائه می دهیم.

· امکانات عالی در اختیار شما امکانات مدرن و ویژگی های ساختمان های روشن است که به خصوص برای دانشگاه ساخته شده است. بسیاری از سالن های سخنرانی و محل های نشست برای دانشجویان وجود دارد، اما همچنین حیاط های زیبا و اتاق های مطالعه آرام وجود دارد. تعداد زیادی از ایستگاه های کاری کامپیوتری وجود دارد که دانش آموزان می توانند از آن استفاده کنند، به علاوه دسترسی به یک شبکه بی سیم برای رایانه های لپ تاپ.

· آموزش با کیفیت بالا بر اساس تحقیق که ارتباط قوی بین آموزش و تحقیق ما وجود دارد، البته برای ما مهم است. دانش آموزان ما بینش های خوب را در مورد دنیای تحقیق و آخرین یافته ها به دست می آورند.

· تحصیل با تمرکز بر اشتغال به عنوان یک دانش آموز از Mälardalen University شما در بازار کار جذاب خواهید بود. از طریق تحصیلات با کیفیت بالا و همکاری با جامعه اطراف، ما شما را برای زندگی کاری آماده می کنیم. برنامه های مطالعه ما با همکاری کارفرمایان طراحی شده و به طور دائمی توسط آنها مورد ارزیابی قرار می گیرند که کمک می کند تا برنامه ها و دوره های ما با نیازهای بازار کار مطابقت داشته باشند. دانش آموزان ما در ارتباط مداوم با همسالان، معلمان، محققان و کارفرمایان آینده ایستاده و بسیاری از آموزش های ما از عناصر عملی استفاده می کنند. این می تواند به عنوان مثال، دانش آموزان پروژه های درجه خود را در ارتباط با یک شرکت یا دانشگاه دعوت نمایندگان کسب و کار به عنوان سخنرانان مهمان می کنند.

· نزدیک بودن در میان دانشجویان بین المللی دانشگاه اغلب از این واقعیت است که آسان است که با اساتید تماس بگیرید و فضای غیر رسمی در MDH . دانشجویان کارشناسی، دانشجویان دکتری و استادان اغلب در زمینه پروژه های مختلف ملاقات می کنند. ما از آن زمانی که دانش آموزان فعالانه در تحصیل خود شرکت می کنند، قدردانی می کنیم و از این طریق شما را مجذوب خود می کنیم تا از زمان مطالعه خود بیشترین بهره را ببرید.

مکان ها

اسکیلستونا

Mälardalens högskola

Address
Mälardalen University Västerås, Högskoleplan 1 Eskilstuna, Drottninggatan 12
اسکیلستونا, شهرستان Södermanland, سوئد
وب سایت
تلفن
+46 21 10 13 00