Lund University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Lund University - Lund University برتر Lund University سوئد

Lund University در سال 1666 تأسیس شد و به طور مداوم در میان 100 دانشگاه برتر دنیا قرار دارد (92 در جهان و دانشگاه برتر رتبه بندی سوئد، رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2019).

این دانشگاه 40،000 دانش آموز و 7،400 کارمند دارد و بیش از 100 برنامه کارشناسی ارشد و 8 برنامه کارشناسی را به زبان انگلیسی تدریس می کند .

لندن ترین جاذبه تحصیلی سوئد است. این دانشگاه یکی از گسترده ترین برنامه ها و دوره های آموزشی در اسکاندیناوی را ارائه می دهد که بر اساس تحقیقات متقابل و پیشرفته است. مدرک لیسانس از Lund University یک مشخصه کیفیت در سوئد و خارج از کشور است.

موضوع ها

هشت دانشکده ما و بسیاری از مراکز پژوهشی تخصصی ارائه آموزش در زمینه های زیر می شوند:

 • معماری
 • کسب و کار، اقتصاد
 • ارتباطات
 • مهندسی
 • محیط
 • خوب
 • علوم انسانی، زبان ها
 • مطالعات بین المللی
 • قانون
 • دارو
 • علوم پایه

فرصت های مطالعه برای دانشجویان بین المللی

Lund University بیش از 100 برنامه کارشناسی ارشد و 8 برنامه کارشناسی را به زبان انگلیسی ارائه می دهد و همچنین بیش از 1000 دوره تحصیل رایگان در انگلیسی را آموزش می دهد.

برنامه تحصیلی خود را پیدا کنید: www.lunduniversity.lu.se/programmes

دوره های برنامه

دوره برنامه اصلی برای دانش آموزان بین المللی در اواسط اکتبر تا 15 ژانویه برای تمام برنامه های شروع می شود در نیمه پاییز (اوت) هر سال است. یک انتخاب کوچک از برنامه ها نیز در طول ماه های ژوئن تا اوت برای دوره شروع ترمبای بهار (ژانویه) پذیرفته می شود.

چگونه می توان برای مطالعات درخواست کرد: www.lunduniversity.lu.se/apply

هزینه تحصیل

دانش آموزانی که شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا / EEA و سوئیس هستند، معمولا هزینه تحصیل را پرداخت می کنند. هزینه های تحصیلی برای شهروندان اتحادیه اروپا / EEA اعمال نمی شود. برای اطلاعات در مورد هزینه های تحصیل در برنامه های فردی، لطفا www.lunduniversity.lu.se/programmes را ببینید

فرصت های تحصیلی

دانش آموزانی که شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا / EEA می باشند، می توانند پس از درخواست تحصیلی با ما برای بورس تحصیلی درخواست دهند. بورس تحصیلی بر اساس شایستگی تحصیلی، نه وضعیت مالی اعطاء می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های تحصیلی: www.lunduniversity.lu.se/scholarships

پژوهش

لند به بیش از 30 محيط تحقیقاتی در جهان منحصر می شود و دارای دو مرکز تحقیقاتی بزرگ در اروپا می باشد: MAX IV (افتتاح شده در سال 2016) و ESS (برای باز شدن در سال 2023). Lund University همچنین عضو شبکه دانشگاه معتبر دانشگاهی دانشگاهی Universitas 21 و لیگ اروپایی های تحقیقاتی (LERU) است .

سبک آموزش

تفکر انتقادی و آزادی ذهن، سنگ بنای زندگی دانشگاهی در Lund University . تمرکز بر کار گروهی در محیط های غیر رسمی و کلاس باز، باعث تسهیل یادگیری، ایجاد گفتگو و کمک به ایجاد ایده های جدید می شود.

لند یک محل ملاقات بین المللی برای دانشجویان و محققان است. این باعث ایجاد محیط های کلاس جهانی می شود که دانش آموزان به دیدگاه های فرهنگی جدیدی دست می یابند و می توانند شبکه های بین المللی خود را توسعه دهند که توسط کارفرمایان در سراسر جهان بسیار ارزشمند است.

دانش آموزان در لند فرصت های عالی برای تعامل کسب و کار ارائه می کنند . شهر لند دارای یک محیط منحصر به فرد و جهانی برای فناوری، دانش، نوآوری و کارآفرینی است و میزبان گستره قابل ملاحظه ای از شرکت های بین المللی است.

زندگی دانشجویی

لند اولین انتخاب برای دانشجویان بین المللی است که به سوئد می آیند و بهترین شهر دانشجویی در سوئد محسوب می شود و ترکیب منحصر به فرد آن از باشگاه های بزرگ اجتماعی (ملل تاریخی)، اتحادیه های دانشجویی و انجمن علمی دانشجویان پر جنب و جوش و فعال زندگی

شهر لند

شهر لندن واقع در جنوب سوئد، تنها 10 دقیقه با قطار به سومین شهر بزرگ سوئد Malmö و تنها 35 دقیقه به قطار به فرودگاه کپنهاگ در دانمارک است.

لند یکی از قدیمی ترین شهرهای سوئد است که از سال 990 میلادی ساخته شده است و شهرتی از آن است که بیش از 1000 سال از تاریخ با دانش و ایده های مدرن ترکیب شده است. در لند، جذابیت یک شهر کوچکی، زیبا، سنگسار سنگی را در کنار جاذبه های بزرگ شهر مانند خدمات، خرید، رستوران ها و رویدادهای فرهنگی مشاهده می کنید. لند همچنین به شرکت های بزرگ بین المللی مانند Sony Mobile، Tetra Pak، Ericsson، Alfal Laval و Gambro می باشد.

انگلیسی به طور گسترده ای در سوئد و لند صحبت می شود (90٪ از سوئدی ها مسلط هستند)، به این معنی که شما می توانید یک فرهنگ اروپا منحصر به فرد بدون تجربه یک مانع زبان.

درباره Lund University بیشتر بدانید

برای اطلاعات بیشتر، لطفا www.lunduniversity.lu.se را ببینید

شما همچنین می توانید سوالات را در صفحه فیس بوک ما www.facebook.com/lunduniversity بپرسید

مکان ها

لوند

Lunds Universitet

Address
Paradisgatan 2


SE-223 50 لوند, شهرستان Skåne, سوئد
تلفن
+46 46 222 00 00

مالمی

Address
Campus Malmö
مالمی, شهرستان Skåne, سوئد

هلسینگبورگ

Address
Campus Helsingborg
Universitetsplatsen 2

SE-251 08 هلسینگبورگ, شهرستان Skåne, سوئد

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها