Linnaeus University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Linnaeus University یک دانشگاه بین المللی مدرن به نام Carl Linnaeus است - یک دانشمند مشهور جهان که در منطقه Småland جایی که این دانشگاه واقع شده است متولد شد.
  • سال 2010 از طریق ادغام بین دانشگاه کالمر و دانشگاه وشیجو تأسیس شد
  • واقع در کالمر و وکسجی
  • 33000 دانش آموز ثبت نام کرده اند
  • 2،000 دانشجوی بین المللی ثبت نام کرده اند
  • ششمین دانشگاه بزرگ سوئد از نظر تعداد دانشجویان
  • 780 دانشگاه شریک در بیش از 80 کشور جهان
  • 100 برنامه درجه در سطح چرخه اول ، 8 تا از آنها به زبان انگلیسی تدریس می شود
  • 80 برنامه درجه در سطح چرخه دوم ، 35 نفر از آنها به زبان انگلیسی تدریس می شوند

کالمر و واکسجی

Linnaeus University در دو شهر در جنوب شرقی سوئد - کالمر ، و واکسژو قرار دارد. هر دو شهر در منطقه Småland واقع شده اند ، کشوری که همیشه دریا و طبیعت در آن نزدیکی هستند.

کالمر - شهر دانشجویی کنار دریا

شهر کالمر در ساحل واقع شده است ، اتفاقی که اخیراً Linnaeus University با ساخت ساختمان های جدید دانشگاه درست در کنار بندر از آن استفاده کرده و دانشگاه را در یک مکان جمع کرده است. از آنجا که بندر در مرکز شهر کلمر قرار دارد ، دانش آموزان می توانند در مرکز شهر مشاغل روزانه خود بگردند و شهر را با حواشی فعالیت پر کنند.

کالمر تقریباً 65000 نفر جمعیت دارد و قدمتی طولانی از قرون وسطی دارد - چیزی که با داشتن قلعه قدیمی کالمر تنها چند صد متر از دانشگاه دورتر نخواهد بود ، غافل نخواهد شد. این شهر به عنوان "شهر تابستانی سوئد" رأی داده شده است ، شاید به لطف روزهای طولانی خورشید ، سواحل در اطراف شهر و رویدادها و کنسرتها به چشم بیایند.

Växjö - یک دانشگاه زندگی می کنند

همه چیز در محوطه دانشگاه Växjö در فاصله پنج دقیقه پیاده روی قرار دارد - محل اقامت دانش آموزان ، کلاس های درس ، کتابخانه ، رستوران ها و بارها ، دریاچه ها و امکانات تفریحی. این دانشگاه پر از زندگی و انرژی است و یک مکان ملاقات طبیعی برای همه دانش آموزان و علاقه مندان است. Växjö حدود 90،000 نفر جمعیت دارد و به دلیل راه حلهای سالم از نظر زیست محیطی اجرا شده به عنوان سبزترین شهر در اروپا اعلام شده است . دریاچه های زیادی که فقط در محوطه دانشگاه قرار گرفته اند. با جنگل های اطراف آن مکان مناسبی برای پیاده روی و آهسته دویدن است.

125631_photo-1549057446-9f5c6ac91a04.jpgالیوت رینا / Unsplash

زندگی دانشجویی

زندگی دانشگاه از دیدار با دوستان در میخانه دانشجویی تا شرکت در برنامه ها و فعالیت های فرهنگی چیزهای زیادی برای ارائه دارد. اتحادیه دانشجویی و انجمن های دانشجویی تمام تلاش خود را می کنند تا شما را در خانه احساس کند.

وقتی دانش آموز هستید ، اوقات فراغت کیفیت از اهمیت برخوردار است. اگر در زندگی دانشجویی خود شادی و تحقق پیدا کردید ، برای تحصیلات خود انرژی بیشتری کسب خواهید کرد. پیدا کردن کاری برای انجام کار دشوار نخواهید داشت. دانش آموزان در برگزاری مسابقات پر سر و صدا ، مهمانی ها ، کنسرت ها و مسافرت ها بسیار عالی هستند.

اگر همچنین از فرصتی برای شرکت در اتحادیه دانشجویی یا سایر فعالیتهای خارج از برنامه استفاده می کنید ، می توانید مهارت ها و تجربیات مفیدی را کسب کنید که ممکن است هنگام درخواست شغلی بعدا در زندگی ارزشمند باشد.

اتحادیه دانشجویی در Linnaeus University - Linnéstudenterna - کار می کند تا شما بتوانید بهترین آموزش ممکن را دریافت کنید ، بلکه علاوه بر این قصد دارد علاوه بر تحصیلات ، فعالیت های لذت بخش را نیز ارائه دهد. تعدادی از سازمان ها و کلوپ های دانشجویی در دانشگاه وجود دارند که فعالیت های فراغت فراوانی را برای دانشجویان ارائه می دهند.

ESN (شبکه دانشجویی Erasmus) شبکه ای از بخشهایی است که برای دانشجویان بین المللی که برای تحصیل به خارج از کشور می روند ، رویدادهایی را برگزار می کند. در کلمر ، بخش ESN Kalmar نام دارد و در Växjö به آن VIS (Växjö International International) گفته می شود. هر دو بخش برنامه های محلی مانند کباب ها ، فعالیت های ورزشی و شب های موضوعی با آداب و رسوم معمولی سوئدی و همچنین سفرهایی را در داخل و خارج از سوئد ترتیب می دهند.

برنامه دوستان

برنامه دوستان با دانشجویان بین المللی (عمدتا سوئدی) مطابقت دارد. رفقا با سؤالات روزانه به دانشجویان بین المللی کمک می کنند ، آنها را با فرهنگ و روش زندگی سوئد و همچنین آنچه در دانشجو بودن در Linnaeus University .

انجمن های دانشجویی

حدود 70 انجمن دانشجویی در Linnaeus University در کالمر (فقط به زبان سوئدی) و Växjö وجود دارد که شما به عنوان یک دانشجوی می توانید در یک سری فعالیتها شرکت کنید.

شاید رویدادهای ورزشی را ترجیح دهید ، موسیقی را در یک ارکستر دانشجویی ، جلسات فیلم ، آواز بخوانید یا به نوشتن درباره موضوعاتی بپردازید که به عنوان دانش آموز روی شما تأثیر می گذارد؟ فعال بودن در زندگی دانشجویی فرصتی است برای دیدار با دوستان جدید ، قادر به پیشرفت خود در یکی از علایق خود و همکاری مشترک در یک تیم با افرادی که عاشق انجام همان کارها هستند.

125632_pexels-photo-1438072.jpegهزاره ساله Buro / Pexels

مکان ها

Växjö

Address
P G Vejdes väg
351 95 Växjö, شهرستان کرونوبرگ, سوئد

کالمر

Address
Nygatan,18B
39182 کالمر, شهرستان کلمر, سوئد

برنامه ها

دوره های اجرایی
کارشناسی ارشد(MA)
کارشناسی ارشد(MSc)