Karolinska Institutet

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Karolinska Institutet یک دانشگاه تک دانشکده است که صرفاً به علوم پزشکی و بهداشت اختصاص دارد و دارای شهرت تحقیق و نوآوری با کیفیت عالی است. Karolinska Institutet به طور مداوم در 50 دانشگاه برتر جهان و 10 دانشگاه برتر پزشکی در اروپا رتبه بندی می شود.

karolinska

استاد از استادان واقعی است

Karolinska Institutet ده برنامه کارشناسی ارشد جهانی ارائه می دهد ، که به زبان انگلیسی و با تمرکز بین المللی تدریس می شوند. این برنامه ها بصورت فعالانه از الگوی تعاملی تعامل استفاده می کنند که بر ارتباط غیر رسمی و نزدیک بین دانش آموزان و معلمان تأکید دارد و مشارکت فعال دانش آموزان را تسهیل می کند.

معلمان وقت خود را بین تدریس و انجام تحقیقات تقسیم می کنند که به آنها در اطلاع رسانی و مشارکت در پیشرفت های در حال انجام در زمینه های مربوطه ، باعث می شود که دوره ها جاری و پیشرو باشد.

یک مدرک کارشناسی ارشد از Karolinska Institutet به شما یک مزیت رقابتی در بازار جهانی کار می دهد و شما را برای ادامه تحصیل در دوره دکترا آماده می کند در صورت تمایل برای ادامه تحصیلات.

جایزه نوبل

از سال 1901 ، مجمع نوبل در Karolinska Institutet برندگان جوایز نوبل فیزیولوژی یا پزشکی را برگزیده است. با حضور در سخنرانی ها و سمینارهای خود در پردیس ، فرصت های منظم دانشجویان برای شنیدن و دیدن برندگان جایزه نوبل در عمل وجود دارد.

استکهلم و سوئد

سوئد یکی از امن ترین کشورها در جهان است و تقریبا 90٪ از مردم به زبان انگلیسی صحبت می کنند. بیشتر سوئد دارای چهار هوای معتدل و دارای چهار فصل خاص است. زمستان ها می توانند سرد شوند اما تابستان ها به همان اندازه زیبا و گرم هستند. استکهلم ، که Karolinska Institutet در آن واقع شده است ، پایتخت سوئد است و تاریخ غنی ، زندگی فرهنگی شلوغ و یک بخش تجاری پر رونق را در خود جای داده است که با فضای زیادی از فضای سبز و آب آبی احاطه شده است. استکهلم بزرگترین شهر دانشگاهی در کشورهای شمال اروپا و محل زندگی تقریباً 80 000 دانشجو است که از این تعداد 5 هزار نفر دانشجویان بین المللی هستند.

دو دانشگاه ، یک دانشگاه

آموزش و پژوهش در Karolinska Institutet عمدتاً در دو دانشگاه انجام می شود: پردیس شمالی سولنا و پردیس جنوبی Huddinge. Karolinska Institutet همچنین با چندین بیمارستان در داخل شهر استکهلم و اطراف همکاری مشترک دارد.

15 دقیقه پیاده روی با وسایل نقلیه عمومی همه چیز لازم است تا بتوانید از هر دو دانشگاه به داخل شهر بروید. Karolinska Institutet اتوبوس شاتل خود را بین پردیس های Solna و Huddinge اجرا می کند که برای دانشجویان و کارمندان رایگان است و بین پردیس ها و بیمارستان ها خطوط اتوبوس و مترو وجود دارد.

زندگی دانشجویی

علاوه بر هیجانات زندگی شهرها ، اتحادیه های دانشجویی Karolinska Institutet در محیط مطالعه و اوقات فراغت دانشگاه نقش فعالی دارند. به محض ورود ، فعالیت های جهت گیری به شما کمک می کند تا شما را به "خانه" جدید خود و زندگی دانشجویی در استکهلم تبدیل کنید.

برای امور مربوط به بدن و روح ، مرکز بهداشت دانشجویی ، سالن های دانشجویی و سایر امکانات ورزشی و تفریحی برای همه دانش آموزان آزاد است و در هر دو پردیس اتاق های نماز خواندن / تعمق وجود دارد.

منابع مالی

تعداد محدودی بورسیه برای حمایت از هزینه شهریه در Karolinska Institutet برای دانشجویان بین المللی با پرداخت هزینه در دسترس است. روند درخواست بورسیه های بورسیه Karolinska Institutet به موازات مراحل درخواست برنامه ها اجرا می شود. همچنین موسسه سوئد بورس تحصیلی ارائه می دهد.

مکان ها

استکهلم

Address
Karolinska Institutet
Nobels väg 5, Solna
Alfred Nobels Allé 8, Huddinge

17177 استکهلم, استان استکهلم, سوئد