KTH Royal Institute of Technology - Consortium

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه تکنولوژی سلطنتی (Kungliga Tekniska Högskolan)، KTH ، در سال 1827 تاسیس شد و بزرگترین دانشگاه های فن آوری سوئد است. این مسئولیت یک سوم توانایی سوئد برای مطالعات مهندسی و تحقیقات فنی در سطح پس از یک دوره متوسطه است. این دانشگاه دارای بیش از 12،000 دانشجوی کارشناسی، 1600 دانشجوی کارشناسی ارشد و کارکنان 3،000 نفر است.

KTH آموزش و پرورش و تحقیق در سطح گسترده ای از طیف گسترده - از علوم طبیعی به تمام شاخه های فن آوری، از جمله معماری، اقتصاد صنعتی، برنامه ریزی شهری، علم کار و فن آوری زیست محیطی. به غیر از تحقیقات انجام شده در بخش های ما، تعداد زیادی از مراکز صلاحیت در اینجا در KTH قرار دارد و ما به سه نفر دیگر در این کشور کمک می کنیم. KTH یک موسسه بین المللی است که مبادلات تحقیقاتی و آموزشی در سراسر جهان، به ویژه در اروپا، ایالات متحده آمریکا، استرالیا و آسیای جنوب شرقی انجام می شود. طرح های همکاری با کشورهای بالتیک و روسیه در حال افزایش است.

KTH در مرحله اول در همکاری های بین المللی شرکت داشت و امروزه تعداد زیادی از پروژه های بین المللی را اجرا می کند و با دانشگاه های معتبر دنیا همکاری می کند. KTH همچنین یک دانشگاه جذاب برای دانشجویان بین المللی است. در طول سال 2009، KTH حدود 1500 دانشجوی کارشناسی ارشد بین المللی و 1349 دانشجویان مبادله ای را که بیش از هر دانشگاه سوئدی دیگری است، رعایت می کند.

مکان ها

استکهلم

Address
KTH Royal Institute of Technology
Valhallavägen 79,

استکهلم, استان استکهلم, سوئد

برنامه ها