توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه تکنولوژی سلطنتی (Kungliga Tekniska Högskolan)، KTH ، در سال 1827 تاسیس شد و بزرگترین دانشگاه های فن آوری سوئد است. این مسئولیت یک سوم توانایی سوئد برای مطالعات مهندسی و تحقیقات فنی در سطح پس از یک دوره متوسطه است. این دانشگاه دارای بیش از 12،000 دانشجوی کارشناسی، 1600 دانشجوی کارشناسی ارشد و کارکنان 3،000 نفر است.

KTH آموزش و پرورش و تحقیق در سطح گسترده ای از طیف گسترده - از علوم طبیعی به تمام شاخه های فن آوری، از جمله معماری، اقتصاد صنعتی، برنامه ریزی شهری، علم کار و فن آوری زیست محیطی. به غیر از تحقیقات انجام شده در بخش های ما، تعداد زیادی از مراکز صلاحیت در اینجا در KTH قرار دارد و ما به سه نفر دیگر در این کشور کمک می کنیم. KTH یک موسسه بین المللی است که مبادلات تحقیقاتی و آموزشی در سراسر جهان، به ویژه در اروپا، ایالات متحده آمریکا، استرالیا و آسیای جنوب شرقی انجام می شود. طرح های همکاری با کشورهای بالتیک و روسیه در حال افزایش است.

KTH در مرحله اول در همکاری های بین المللی شرکت داشت و امروزه تعداد زیادی از پروژه های بین المللی را اجرا می کند و با دانشگاه های معتبر دنیا همکاری می کند. KTH همچنین یک دانشگاه جذاب برای دانشجویان بین المللی است. در طول سال 2009، KTH حدود 1500 دانشجوی کارشناسی ارشد بین المللی و 1349 دانشجویان مبادله ای را که بیش از هر دانشگاه سوئدی دیگری است، رعایت می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: