توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه کریستیانستاد در سال 1977 تاسیس شد. امروزه در حدود 14،000 دانشجویان در دانشگاه، واقع فقط 10 دقیقه از مرکز شهر وجود دارد. در محوطه دانشگاه به شما دسترسی به مکان های ملاقات الهام بخش و طیف گسترده ای از خدمات در فاصله پیاده روی کوتاه داشته باشد.

چشم انداز ما این است که به بهترین دانشگاه در سوئد در آموزش و پرورش دانش آموزان برای مشاغل آینده خود است. دانشجویان دانشگاه Kristianstad در به دست آوردن نه تنها دانش و مهارت بیشتر در تقاضا در بازار کار است بلکه کسانی که تحقق نیازها و الزامات جامعه علمی مدرن است.

دانش آموزان ما باید برای یک کار حرفه ای که در آن اعمال می شود و تجدید دانش و مهارت خود مجهز. آنها باید برای تغییر آماده می شود و دارای مهارت های کارآفرینی خوب است.

دانشگاه کریستیانستاد خود را در تماس نزدیک با نه تنها محیط زیست فوری آن بلکه بین دانش آموزان و کارکنان می بالد. با تمرکز بر آموزش و آموزش و پرورش، آن را از شهرت بسیار خوبی برای طیف وسیعی از برنامه ها و دوره که نیازهای محلی و همچنین بازار کار ملی را برآورده است. چند تا از برنامه های ما در سوئد منحصر به فرد هستند. برنامه اصلی ما شامل آموزش، علم بهداشت و علوم سازمانی است.

این هدف دانشگاه Kristianstad تا انجام تحقیقات است که نزدیک به متصل شده و توسعه برنامه ها و دوره های عمومی است. آن را تا به تحسین برای کیفیت بالا برنده هر دو سطح ملی و بین المللی.

در دانشگاه به Kristianstad، تمام روابط کاری با آزادی و احترام مشخص و در پایداری اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی است.

HKR: S پردیس

در پردیس دانشگاه شما می توانید همه چیز شما در فاصله پیاده روی کوتاه نیاز پیدا کنید. است وجود دارد یک کتابخانه، یک رستوران، کافه، اتحادیه دانشجویان، مرکز بهداشت و دانشجویان همه در یک مکان dormatories.

در وسط محوطه دانشگاه شما یک کتابخانه بزرگ با اتاق مطالعه، اتاق کامپیوتر و فضاهای باز که در آن شما می توانید به خواندن و یا استراحت پیدا

HKR در کوتاه

دانشگاه کریستیانستاد، در جنوب سوئد، در سال 1977 تاسیس شد، اما در این منطقه ما می توانیم ریشه های ما راه برگشت برای تربیت معلم (1835) ردیابی، پرستاران (1893) و مهندسان (1912).

دانشگاه کریستیانستاد در سال 1977 تاسیس شد حدود 14،000 دانش آموزان حدود 500 نفر از کارکنان 7 برنامه ها و 100 دوره برای دانشجویان بین المللی در مجموع 45 برنامه ها و دوره های 450

درباره سوئد

سوئد یکی از بزرگترین کشورها در اروپا با مناظر متنوع و آب و هوای متنوع است. از شمال به جنوب شما می توانید جنگل های گسترده، دریاچه های متعدد و خط ساحلی طولانی پیدا کنید. چشم انداز و همچنین آب و هوا تغییر بسیاری از مناطق سرد و وحشی از شمال به چشم انداز خفیف تر و تملق گفتن از جنوب.

درباره کریستیانستاد

واقع در بخش شمال شرقی استان اسکونه، Kristianstad در مرکز اصلی این منطقه است. شهر ترکیبی از مدرن و قدیمی است و در منطقه از زیبایی های طبیعی بزرگ واقع شده است. کریستیانستاد نیز برای کافه دنج، رستوران ها و مغازه های خود شناخته شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • سوئد

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Kristianstad University Sweden

برنامه یک ساله کارشناسی ارشد است به دانش آموزان با دانش و مهارت های مورد نیاز برای توسعه سیستم های جاسازی شده به صورت جداگانه و در گروه. هدف این است که دانش آموزان را قاد ... [+]

یک سیستم جاسازی شده یک سیستم کامپیوتری برای توابع کنترل خاص با محدودیت محاسبات زمان واقعی طراحی شده در داخل یک سیستم بزرگتر، اغلب است. سیستم های جاسازی شده را می توان در محصولات متعدد پیدا شده است و آنها در حال بازی نقش روزافزون در جامعه ما.

این برنامه جنبه های نظری و همچنین عملی از توسعه سیستم های جاسازی شده را فراهم می کند. تمرکز ویژه بر روی ادغام نرم افزار و قطعات سخت افزاری است. بر اساس مفاهیم پردازش سیگنال، ارتباطات بی سیم و همه جا حاضر محاسبات شما خواهد شد توسعه یک سیستم تعبیه شده توزیع با عملکرد خوب و امنیتی است.... [-]

سوئد Kristianstad
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kristianstad University Sweden

تخریب منابع آب و آب یک مسئله جهانی است. با توجه به اهمیت آب به اقتصادی-اجتماعی، سلامت انسان و اکوسیستم، یک رویکرد یکپارچه مورد نیاز است اگر توسعه پایدار است به دست آورد. ... [+]

چرا؟

تخریب منابع آب و آب یک مسئله جهانی است. با توجه به اهمیت آب به اقتصادی-اجتماعی، سلامت انسان و اکوسیستم، یک رویکرد یکپارچه مورد نیاز است اگر توسعه پایدار است به دست آورد.

که؟

شما می توانید یک فارغ التحصیل کارشناسی یا یک پزشک با هر دو پس زمینه های زیست محیطی یا فنی. شما باید علاقه مند در پیشبرد مهارت های مدیریت آب خود را، و همچنین توسعه ظرفیت خود را به کار در یک محیط چند رشته ای و بین المللی باشد.... [-]

سوئد Kristianstad
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Kristianstad University Sweden

هدف از این برنامه یک ساله به شما شایستگی ها و مهارت های لازم برای کار با کسب و کار بین المللی و بازاریابی در یک طیف گسترده ای از شرکت های چند ملیتی و ملی به، هر دو در سوئ ... [+]

کسب و کار در دهه های اخیر به طور فزاینده در شخصیت های بین المللی تبدیل شده است، و تجارت بین المللی در حال حاضر برای بخش بزرگی و رو به رشد فعالیت های تجاری به طور کلی. تعداد فزاینده ای از شرکت ها، کوچک، متوسط ​​و بزرگ، در حال حاضر توسط رویدادهای بین المللی و رقابت است. این توسعه که نیاز به دانش و تخصص حرفه ای در زمینه کسب و کار بین المللی و بازاریابی است.

هدف از این برنامه یک ساله به شما شایستگی ها و مهارت های لازم برای کار با کسب و کار بین المللی و بازاریابی در یک طیف گسترده ای از شرکت های چند ملیتی و ملی به، هر دو در سوئد و خارج از کشور.... [-]

سوئد Kristianstad
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

HKR