Dalarna University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این Dalarna University

در Dalarna University ما با روابط و احزاب خارجی و بسیاری از راه های مختلف همکاری می کنیم. هدف ما این است که به شما - دانش آموزانمان - یعنی به منظور ایجاد تفاوت در جهان، به شما بدهیم.

سازمان و مدیریت

Dalarna University یک مؤسسه آموزش عالی با بودجه دولتی است که با توجه به قانون تحصیلات عالی سوئد و دستورالعمل آموزش عالی عمل می کند.

آموزش برای همه

هدف ما ارتقاء محیطی است که بر مبنای ارزش برابر فرد قرار دارد. هر کس بدون توجه به عوامل خارجی، باید به آموزش عالی دسترسی داشته باشد. یکی از تسهیل کننده این واقعیت است که ما مجتمع مجازی خود را توسعه داده ایم تا مطالعات انعطاف پذیر را در هر کجا که شما زندگی می کنید و هر زمان که بتوانید مطالعه کنید. ما از انجمن ها و محیط های باز آموزشی که مبتنی بر وب هستند، ارائه می دهیم و بسیاری از منابع ما 24 ساعته در دسترس است. با استفاده از فناوری های دیجیتال، ما مکان های ملاقات پایدار و جهانی را ایجاد می کنیم که به توسعه شخصی و فرصت های آموزشی امکان می دهد.

آموزش و پرورش برای مشاغل

ما برنامه ها و دوره هایی را ارائه می دهیم که ارتباط مناسبی با نیازهای پژوهش و کارفرمایان در سطح محلی و بین المللی دارد. این واقعیت به تنهایی تضمین می کند که شما برای ماموریت حرفه ای پس از فارغ التحصیلی با مهارت و دانش که شما را به عنوان یک کاندیدا روشن و قوی در برنامه های شغلی می گذارید، مجهز هستید.

ما تعدادی از برنامه ها را در زمینه های مختلف ارائه می دهیم: برای کسانی که در سوئدی آموزش داده می شوند، برنامه های سوئدی ما را ببینید. ما همچنین تعدادی را پیشنهاد می کنیم که به زبان انگلیسی تدریس می شود: این شما می توانید در برنامه های انگلیسی ما پیدا کنید. در طول تحصیلاتتان، فرصتی برای تجربه زندگی حرفه ای از طریق دوره های کارشناسی و مبادلات خواهید داشت: برنامه ای را که برای جزئیات بیشتر به شما علاقه مند است، بررسی کنید.

ایجاد تفاوت در طریق تحقیق

همکاری نزدیک ما با کسب و کار و صنعت، از جمله بخش عمومی، به این معنی است که تحقیقات ما تا به امروز و مرتبط است. تحقیقات کاربردی آن را تضمین می کند که کیفیت بالا حفظ می شود. پروفیل های تحقیقاتی ما شامل محققان از تعدادی از ادارات و همچنین محققانی از سایر موسسات عالی آموزش عالی، در سوئد و سایر کشورها است.

همکاری با سازمان های خارجی

برنامه های ما، دوره ها و تحقیقات ما ارتباط مستقیم و مستقیم با سازمان های منطقه ای و کسب و کار دارند. یکی از مهمترین ماموریت ما این است که اطمینان حاصل شود که دانش و مهارت هایی که در دالارنا مورد نیاز است، به طوری که ما به نوبه خود می تواند در بخش توسعه جهانی ما نقش داشته باشد.

ما همکاری می کنیم که دانشجویان و کارکنان دانشگاه در همکاری با سازمان های خارجی هستند. این منجر به افزایش استقلال و توانایی دانشجویان ما در سالهای آتی مسئولیت حرفه ای در زندگی حرفه ای و جامعه می شود.

آموزش طول عمر و توسعه حرفه ای

تمایل به یادگیری و به دست آوردن دیدگاه های جدید و توانایی برای پیشگیری از پیش شرط های ما، عوامل است که باعث می شود که ما هر دو جذاب تر و مولد تر به عنوان افراد و همکاران. توسعه حرفه ای کلید موفقیت است، به همین دلیل است که ما برای شما امکان دسترسی به آموزش سفارش داده شده از Dalarna University در تمام زمینه های دانشگاهی خود را ارائه می دهیم. ما فقط با کسب و کار منطقه ای و صنعت همکاری نمی کنیم؛ در عوض، ما در طراحی دوره های آموزشی فعالانه مشارکت می کنیم تا اطمینان حاصل شود که نیازهای حرفه ای توسعه در کل جامعه برآورده می شود.

Dalarna University در مشارکت جهانی

با توجه به دیدگاه جهانی و با توجه به مسئولیت جهانی، ما دانش آموزان خود را فرصتی برای شرکت در مبادلات با دیگر موسسات عالی آموزش عالی در تعدادی از کشورها می گذاریم.

مکان ها

فالون

Dalarna University

Address
Dalarna University

791 88 فالون, شهرستان Dalarna, سوئد
وب سایت
تلفن
+46 23 77 80 00