Technische Universität München Asia (TUM Asia)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه فنی مونیخ آسیا (همچنین به عنوان TUM آسیا، موسسه آلمانی علم و صنعت شناخته شده است - TUM آسیا و یا GIST-TUM آسیا) عملیات در سنگاپور در سال 2002 asthe واحد پردیس دانشگاه فنی مونیخ (TUM) آغاز شد.

ارائه یک از گزینه های مختلف آموزش و پرورش با کیفیت بالا به سنگاپور و در - TUM به راه اندازی یک دانشگاه در سنگاپور به عنوان بخشی از "طرح مدرسه جهانی"، پروژه ای است که با هدف توسعه سنگاپور را به یک مرکز با موسسات آموزشی در سطح جهانی دعوت شد منطقه است.

همکاری با بهترین دانشگاه های آسیا

از طریق همکاری پیشگامانه خود را با دو دانشگاه های پیشرو در سنگاپور، TUM جهانی شدن از دانشگاه های آلمان با حضور TUM آسیا در همکاری با دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) و دانشگاه صنعتی نانیانگ (NTU) پیشگام به ارائه برنامه تحصیلات تکمیلی. در حال حاضر، TUM آسیا ارائه می دهد مفصل TUM-NUS کارشناسی ارشد شیمی صنعتی و TUM-NTU مشترک کارشناسی ارشد در مهندسی هوافضا، کارشناسی ارشد در مدار مجتمع طراحی و کارشناسی ارشد در الکترونیک سبز.

در خود، TUM آسیا ارائه می دهد دو TUM درجه کارشناسی ارشد: حمل و نقل و تدارکات، و سیستم های انرژی و قدرت مدیریت، و دو درجه TUM کارشناسی در همکاری با موسسه سنگاپور فناوری (SIT).

چرا تحصیل در TUM آسیا در سنگاپور؟

5 دلیل برای کسب مدرک خود را با TUM آسیا

1- مطالعه با # 1 دانشگاه آلمان در سال 2011 رتبه بندی علمی دانشگاه های جهان (همچنین به عنوان شانگهای رتبه بندی شناخته می شود)، TUM به عنوان دانشگاه # 1 در آلمان و به عنوان دانشگاه 54 جهانی با توجه به رتبه بندی جهانی QS در سال 2011 قرار داده شد. از آن زمان، TUM به عنوان # آلمان دانشگاه 1 برای 3 سال متوالی، قرار داده شده در میان دیگر دانشگاه های معتبر و شناخته شده بین المللی، مانند دانشگاه هاروارد، دانشگاه توکیو، و دانشگاه ملی سنگاپور رتبه بندی می شود رفته است.

علاوه بر این که # 1 دانشگاه آلمان، TUM برخوردار تمجید بسیاری دیگر از جمله به عنوان تنها دانشگاه در آلمان به "دانشگاه تعالی" جایزه برای 6 سال متوالی (2006 - 2012) اهدا می شود و با بهره گیری از چهارم بهترین در میان همه دانشگاه های فنی در رتبه بندی اروپا است.

2- بهترین استادان جهان را به 5،000 مقالات و 18،000 استناد ها فقط به بالاترین استانداردهای علمی در TUM گواهی. استادان در TUM درگیر در هر دو آموزش و پژوهش در همان زمان، در نتیجه به طور فعال آموزش ذهن روشن از فردا با اطلاعات جدید ترین و پیشرفته در این زمینه. هیات تدریس در TUM آسیا در آلمان پرواز از بر اساس آموزش منحصر به فرد، اطمینان حاصل کرد که دانش آموزان دریافت توجه کامل از استادان خود. استادان از دانشگاه های محلی و صنعت نیز بر اساس یک دوره-BY-البته به ارائه تخصص مربوطه و عملی قرارداد، ایجاد یک محیط برای یادگیری جامع.

3- شبکه و صنعت قوی در TUM آسیا، ما در تجهیز دانش آموزان ما با یک آموزش عملی، ترکیب تئوری با استفاده از صنعت مربوطه اعتقاد دارند. به عنوان # 1 دانشگاه آلمان، ما لذت بردن از روابط قوی با شرکای صنعتی قابل توجه است، مانند BASF، شرکت Clariant، ها Infineon، Lantiq، رود و شوارتس و واکر، فقط به نام چند. برنامه درسی از دوره های ما به طور مشترک با شرکای ما توسعه یافته به طوری که دانش آموزان ما دانش و مهارت های که مربوط به جهان فردا هستند به دست آوردن. بورس های تحصیلی در دسترس هستند به طور گسترده ای به دانش آموزان برجسته و کارآموزی مربوط به دوره دانش آموز را از پژوهش است.

روش 4- دست در آیزاک نیوتن تاسیس قانون گرانش پس از او مشاهده سیب در حال سقوط از درخت. در TUM آسیا، ما معتقدیم که آموزش نزدیک به یک رویکرد دست مرتبط است. در تمام دوره های ما، دانش آموزان تحت یک دوره کار پایان نامه در کنار کارآموزی. این خدمت به ارائه راهی برای دانش آموزان به آزمون دانش نظری خود، و همچنین به عنوان الهام بخش آنها را به آنچه که آموخته اند و نوآوری آینده است. دانش آموزان رفته اند در به دنبال فرصتهای شغلی مربوط به پژوهش، و اخیرا، مجموعه ای-از TUM درست (توسط NTU & TUM) به ارائه راه حل های الکترو تحرک برای شهرستانها در مناطق استوایی باز کرده اند تا فرصت برای دانش آموزان برای قرار دادن به استفاده از آنچه آنها در مدرسه آموخته است.

5- قدرت در تنوع به عنوان توماس فریدمن گفت: "جهان مسطح است". جهانی شدن در حال حاضر نیروی اجتناب ناپذیر است که در اینجا به ماندن، و در TUM آسیا، ما با افتخار به رخ کشیدن ثبت نام مختلف دانش آموزان نقطه از بیش از 28 کشور جهان است. این به این معنی است که ما یک محیط یادگیری پر جنب و جوش که در آن دانش آموز فراتر از کتاب درسی بلکه از طریق زندگی همتایان خود می آموزد پرورش. ایده سنتز در سراسر واقعیت های اقتصادی متنوع آگهی دانش آموزان از نقاط بهتری متعدد، ایجاد ظرفیت برای حل مشکلات در راه های خلاق.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در الکترونیک سبز

Campus تمام وقت 20  August 2018 سنگاپور Buona Vista area

اعطا شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (TUM) و دانشگاه صنعتی نانیانگ (NTU)، استاد علوم در الکترونیک سبز یک برنامه بسیار تخصصی است که به دنبال آموزش بعدی مهندسان نیمه هادی نسل به کار در سیلیکون و نیمه هادی ترکیب صنایع ویفر است. [+]

استاد TUM آسیا علوم در الکترونیک سبز (کارشناسی ارشد در GE) مجهز دانش آموزان با دانش جامع و عمیق از تکنولوژی میکرو / نانو ساخت، انرژی های تجدید پذیر، نیمه هادی قدرت و همچنین دستگاه های نیمه هادی آلی و سیستم های.

مدرک مشترک

اعطا شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (آلمان) و دانشگاه فنی نانیانگ (سنگاپور).

3 ترم

19 ماه تحقیقات تمام وقت و برنامه نویسی، نرم افزار متمرکز شده است، شامل تجربه کارآموزی و استاد پایان نامه.... [-]


کارشناسی ارشد در حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش، مهندسی راه آهن

Campus تمام وقت 18 - 24  August 2018 سنگاپور Buona Vista area

اعطا شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (TUM)، کارشناسی ارشد TUM آسیا از علوم در حمل و نقل و لجستیک به دنبال توسعه مهندسان و رهبران که قادر به حل مسائل مدرن روز در حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش بخش. [+]

استاد TUM آسیا از علوم در حمل و نقل و لجستیک (کارشناس ارشد TL) فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های فنی لازم را فراهم استخدام طیف متنوعی از فن آوری است که اهرم در دولت از هنر، فن آوری ارتباطات کامپیوتری. یکی را یاد بگیرند به پیاده سازی راه حل های پیچیده و گسترده به چالش حمل و نقل است که مشخص اقتصادهای مدرن. سه تخصص در برنامه موجود است: حمل و نقل، حمل و نقل و یا مهندسی راه آهن.

درجه GERMAN

اعطا شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (آلمان)، با دروسی در سنگاپور در پردیس واحد TUM است، TUM آسیا انجام شده است. البته انجام شده در زبان انگلیسی است.... [-]


کارشناسی ارشد در رشته مهندسی هوا فضا

Campus تمام وقت 24 - 24  August 2018 سنگاپور Buona Vista area

اعطا شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (TUM) و نانیانگ دانشگاه (NTU)، استاد TUM-NTU مهندسی هوا و فضا ارائه فارغ التحصیلان دانش در عمق در زمینه های آیرودینامیک و پیشرانش؛ سازه، مواد و سیستم های. و مکانیک و کنترل پرواز. [+]

مشترک استاد TUM-NTU مهندسی هوا و فضا (کارشناسی ارشد در AE) برنامه ای است که برآورده سازد مهندسین مجرب برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون از بخش هوا فضا در حال رشد در سنگاپور و جهان است.

مدرک مشترک

اعطا شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (آلمان) و دانشگاه فنی نانیانگ (سنگاپور).

4 ترم

24 ماه تحقیقات تمام وقت و برنامه نویسی، نرم افزار متمرکز شده است، شامل تجربه کارآموزی و پایان نامه کارشناسی ارشد نوشتن.... [-]


کارشناسی ارشد در طراحی مدار مجتمع (IC طراحی)

Campus تمام وقت 20  August 2018 سنگاپور Buona Vista area

اعطا شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (TUM) و دانشگاه صنعتی نانیانگ (NTU)، استاد علوم در مجتمع طراحی دانش آموزان با آموزش و پرورش است که آنها را آماده به مهندسان نسل و رهبران بعدی برای صنعت نیمه هادی. [+]

مشترک استاد TUM-NTU علوم در مجتمع طراحی مدار (کارشناس ارشد ICD) مجهز به دانش آموزان با مهارت های علمی و عملی در دانش مورد نیاز در طراحی، توسعه و تولید از مدار مجتمع یا محصولات الکترونیکی یکپارچه شده است.

مدرک مشترک

اعطا شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (آلمان) و دانشگاه فنی نانیانگ (سنگاپور).

3 ترم

19 ماه تحقیقات تمام وقت و برنامه نویسی، نرم افزار متمرکز شده است، شامل تجربه کارآموزی و پایان نامه کارشناسی ارشد نوشتن.... [-]


کارشناسی ارشد در مواد شیمیایی صنعتی

Campus تمام وقت 18 - 19  August 2018 سنگاپور Buona Vista area

اعطا شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (TUM) و دانشگاه ملی سنگاپور (NUS)، استاد TUM-NUS علوم شیمی صنعتی در پی آموزش مهندسان و دانشمندان متخصص به دیدار با افزایش تقاضا از بخش های شیمیایی در سنگاپور و در سراسر جهان است. [+]

استاد TUM آسیا علوم در شیمی صنعتی (کارشناسی ارشد IC) با هدف داماد رهبران آینده در مناطق انتخاب شده از فن آوری است. این دوره کارشناسی ارشد غنی سازی برای مهندسین متخصص در صنایع شیمیایی دارویی، خوب و تخصص است.

مدرک مشترک

اعطا شده توسط دانشگاه فنی مونیخ (آلمان) و دانشگاه ملی سنگاپور (سنگاپور)

3 ترم

18 ماه تحقیقات تمام وقت و برنامه نویسی، نرم افزار متمرکز شده است، شامل تجربه کارآموزی و نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد.... [-]


ویدئو ها

TUM Asia - Technische Universität München in Asia

تماس

German Institute of Science and Technology - TUM Asia

آدرس TUM Asia 510 Dover Road #05-01 SIT@SP Building
139660 Buona Vista area, سنگاپور
وب سایت http://tum-asia.edu.sg/
تلفن +65 6777 7407