Technische Universität München Asia (TUM Asia)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Technische Universität München Asia (همچنین به عنوان TUM Asia شناخته می شود) عملیات خود را در سنگاپور در سال 2002 به عنوان محوطه دانشگاهی Technische Universität München (TUM) آغاز کرد. TUM برای ایجاد یک محوطه دانشگاهی در سنگاپور به عنوان بخشی از «پروژه جهانی مدرسه» پیشنهاد شد که هدف آن توسعه سنگاپور در مراکز آموزشی با مراکز آموزشی در سطح جهانی بود - ارائه انواع آموزش های عالی با کیفیت برای سنگاپورها و در منطقه

همکاری با بهترین دانشگاه های آسیا

TUM از طریق همکاری پیشگامانه خود با دو دانشگاه برجسته سنگاپور، جهانی شدن دانشگاه های آلمان را با حضور TUM Asia در همکاری با دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) و دانشگاه تکنولوژیکی Nanyang (NTU) برای ارائه برنامه های تحصیلات تکمیلی پیشگام کرد. در حال حاضر، TUM Asia ارائه می دهد مشترک TUM-NUS MSc در شیمی صنعتی و مشترک TUM-NTU کارشناسی ارشد در طراحی یکپارچه مدار و کارشناسی ارشد در الکترونیک سبز. در حوزه خود، TUM Asia ارائه می دهد دو مدرک کارشناسی ارشد TUM: راه آهن، حمل و نقل و تدارکات، و مهندسی هوا و فضا، و دو مدرک لیسانس TUM با همکاری موسسه تکنولوژی سنگاپور (SIT).

چرا مطالعه در TUM Asia در سنگاپور؟

5 دلیل برای کسب درجه خود را با TUM Asia

1- تحصیل با دانشگاه # 1 در آسیا

در 2011 رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهانی (که رتبه بندی شانگهای نیز شناخته می شود)، TUM به عنوان دانشگاه شماره 1 در آلمان و به عنوان 54 دانشگاه جهانی مطابق با رتبه بندی جهانی QS در سال 2011 قرار گرفت. از آن به بعد، TUM به پایان رسیده است در 3 سال متوالی به عنوان دانشگاه شماره 1 رتبه بندی شده است، در میان دیگر دانشگاه های شناخته شده معتبر و بین المللی مانند دانشگاه هاروارد، دانشگاه توکیو و دانشگاه ملی سنگاپور قرار گرفته است. علاوه بر دانشگاه شماره 1 آلمان، TUM از سایرین به عنوان یکی از دانشگاه های آلمانی شناخته شده است که جایزه "دانشگاه تعالی" را برای 6 سال متوالی (2006 تا 2012) اهدا می کند و از چهارمین رتبه رتبه بندی بین همه دانشگاه های فنی اروپا

آلمان به عنوان سرزمین ایده شناخته می شود و اصطلاح "مهندسی آلمانی" با کیفیت، برتری و عظمت فنی همراه است. ترکیبات آن با زمینه آسیا - چین و هند در حال حاضر یک سوم جمعیت مصرف کننده جهان را تشکیل می دهند و فناوری گسترده در میان مصرف کنندگان آسیایی، برنامه های آموزشی ما دانشجویان را در زمینه روندهای بازار به رقابت می پردازند.

این دیدگاه دوگانه همچنین دانش آموزان را قادر می سازد تا بهترین شیوه ها در دو قاره را به منظور ایجاد راه حل های جدید برای چشم انداز جهانی در حال توسعه همیشه ترکیب کنند. آلمان و سنگاپور از شباهت های زیادی در زیرساخت های برتر برخوردارند مانند سیستم های حمل و نقل در سطح جهانی، فرودگاه های برنده جایزه و خطوط هوایی، چشم انداز قوی صنعت و موسسات عالی دانشگاهی.

2- بهترین سخنرانان جهان باید پیشنهاد کنند

5000 مقاله

3- شبکه صنعتی قوی

در TUM Asia ، ما به تجهیز دانش آموزان خود به آموزش های عملی، ترکیب تئوری با نرم افزار مربوط به صنعت معتقدیم. به عنوان دانشگاه شماره 1 آلمان، ما از روابط قوی با شرکای مهم صنعتی مانند BASF، Clariant، Infineon، Lantiq، Rohde لذت می بریم.

4- رویکرد دستان

اسحاق نیوتن قانون غرامت را پس از مشاهده سیب سقوط از درخت تاسیس. در TUM Asia ، ما اعتقاد داریم که یادگیری از نزدیک به رویکرد دستی دست پیدا می کند. در تمام دوره های ما، دانش آموزان دوره کار پایان نامه را همراه با کارآموزی می گذرانند. این امر به ارائه راه برای دانش آموزان برای تست دانش نظری خود را، و همچنین الهام بخش آنها را به آنچه که آموخته اند و نوآوری در آینده است. دانش آموزان برای ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با تحقیقات، و اخیرا، راه اندازی TUM ایجاد (توسط NTU

5- استحکام در تنوع

همانطور که توماس فریدمن گفت، "جهان تخت است". Globalization اکنون یک نیروی اجتناب ناپذیر است که در اینجا برای ماندن است و در TUM Asia ، ما با افتخار می توان ثبت نام دانشجویی از بیش از 28 کشور را پذیرفت. این به این معنی است که ما یک محیط یادگیری پر جنب و جوش را که در آن دانش آموز فراتر از کتاب درسی و همچنین زندگی همتایان خود می آموزد، پرورش می دهیم. ایده ها در سراسر واقعیت های گوناگون اقتصادی تلفیق می شوند، دانش آموزان یاد می گیرند از نقاط چند گانه دیدن کنند، ایجاد ظرفیت برای حل مشکلات در راه های خلاق.

مکان ها

سنگاپور

German Institute of Science and Technology - TUM Asia

Address
TUM Asia
510 Dover Road #05-01
SIT@SP Building

139660 سنگاپور, سنگاپور
تلفن
+65 6777 7407

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید