NUS Business Analytics Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

NUS Business Analytics Centre

115189_Student1.jpg

NUS Business Analytics Centre (BAC) برنامهی کارشناسی ارشد علمی در زمینه تجزیه و تحلیل کسب و کار (MSBA) را ارائه میدهد، توسط دانشآموزان برنده جایزه از مدرسه کسب و کار NUS و دانشکده رایانه NUS تدریس می شود.

در سال 2013، NUS Business Analytics Centre در همکاری با IBM برای ایجاد یک استعداد استعداد متخصصان تجزیه و تحلیل کسب و کار برای برآوردن نیازهای شرکت هایی که به دنبال بهبود کسب و کار خود از طریق استفاده از تجزیه و تحلیل هستند. در یک همکاری 5 ساله، NUS در زمینه طراحی، طراحی و اجرای برنامه MSBA، در حالی که آی بی ام دانش فنی صنعتی را در اختیار داشت، مهارت های علمی ارائه داد.

علاقه جهانی در زمینه تجزیه و تحلیل از آن زمان به شدت افزایش یافته است، با شرکت های در سراسر صنایع مختلف به طور خاص به دنبال استعداد که در زمینه تجزیه و تحلیل فوق العاده است. تا به امروز، 300 پروژه صنعتی تحلیلی توسط دانشجویان NUS MSBA تکمیل شده است، این مدرسه مشارکتی ارزشمندی با بیش از 50 سازمان دارد.

مدرسه بازرگانی NUS

-u3-pgUzN8PgM_4GR7Pt3vcmQWhoFHvkyquo9Z1-iTZN5AI0-6E7GNiXxh3bUrMHg1CRwewAJkxJ9sgunqONpV-WjXTMO3LslzwmlJ450L_vOszGKkDSw6Idt7hoF81JN9DkcNhn

مدرسه بازرگانی NUS امروزه در سال 1965 تاسیس شده است که در میان مدارس کسب و کار در جهان قرار دارد و رتبه های برتر را از طریق نشریات و سازمان های مستقل مانند The Financial Times و QS Top MBA به رسمیت شناختن کیفیت برنامه های ما، پژوهش های علمی و فارغ التحصیلان دریافت کرده است.

به غیر از ارائه آموزش های جامع و مرتبط با کسب و کار به دانش آموزان برجسته از سراسر جهان، در ارائه بهترین دانش کسب و کار جهانی با درک عمیق آسیا، آماده شدن دانش آموزان برای کسب تجارت بین المللی به موفقیت بین المللی و کمک به کسب و کار جهانی در موفقیت آسیا.

این مدرسه تنوع دانش آموزان هوشمند و با استعداد را به مجموعه گسترده ای از برنامه های آکادمیک، شامل مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA)، مدرک کارشناسی ارشد (MBA)، MBA اجرایی، کارشناسی ارشد و دکتری، علاوه بر ثبت نام سفارشی و باز دوره های آموزشی اجرایی

مدرسه به عنوان بخشی از یک دانشگاه جامع با رشته های 17 دانشکده در موقعیت منحصر به فرد است تا بتواند در گستره و عمق دانشگاه، از جمله دسترسی به یک دانشجوی بزرگ و متنوع دانشجویی در محوطه دانشگاه و شبکه جهانی گسترده فارغ التحصیلان، استفاده کند.

دانشکده رایانه NUS

0gPozfqYNoO1iaMe4LwFF0No77TPSqvEzPBz1spwJHy73AjI-WW_jvuyPxd5Ivo89e34TOFWpZplW6MLUBhKmlLW9yZ2FbCN4OG9B-R5hjhK5YYvQ_fmpjhwkD40qED__ivuuNHU

دانشکده محاسبات NUS مدرسه محاسباتی معتبر ترین در سنگاپور است و دنباله ای از فارغ التحصیلان برجسته، از جمله مدیران ارشد و معماران فن آوری شرکت های چند ملیتی، سازمان های دولتی و شکوفایی راه اندازی شده است.

این مدرسه برنامه های فوق لیسانس کارشناسی و فارغ التحصیل را در سراسر طیف گسترده ای از زمینه محاسبات، از جمله علوم کامپیوتری، سیستم های اطلاعاتی، مهندسی کامپیوتر، تجزیه و تحلیل کسب و کار و امنیت اطلاعات، و همچنین تخصص در حوزه های در حال ظهور از اهمیت مانند هوش مصنوعی، fintech ، blockchain، تجزیه و تحلیل و امنیت.

دانش آموزان آموزش استثنایی در اینجا، همراه با تقاضا برای محاسبه استعداد در همه زمینه ها و صنایع، فارغ التحصیلان NUS Computing را به شدت دنبال می کنند. ما دانش آموزان خود را با کیفیت رهبری و روحیه کارآفرینی از طریق مشاوره، ابتکارات خدمات اجتماعی و برنامه های ویژه، از جمله «کوره»، یک انکوباتور شروع می کنیم که تامین مالی، زیرساخت ها و پشتیبانی مدیریت را برای ارائه ایده های اصلی به مزایای تجاری، ارائه می دهد.

این دانشکده خوشحال است که در چهار دهه گذشته سنگاپور و متخصصان محاسبات جهان را آموزش داده و افتخار می کند که بسیاری از رهبران محلی و بین المللی برجسته در این زمینه در میان خانواده های بزرگ و موفق ما فارغ التحصیلان.

مکان ها

سنگاپور

Address
I3 Building,
21 Heng Mui Keng Terrace
#03-47

119613 سنگاپور, سنگاپور