توضیحات رسمی را مطالعه کنید

First Media Professional Learning Centre های حرفه ای را در طیف گسترده ای از دوره های کامپیوتری برای وب، گرافیک، توسعه چند رسانه ای و طراحی مد آموزش داده است.

به عنوان بخشی از اولین گروه رسانه ای از شرکت ها، First Media Professional Learning Centre نیز با اول رسانه ها طراحی مدرسه، یک بوتیک خصوصی مدرسه طراحی مشهور با شاخه در هر دو سنگاپور و جاکارتا وابسته است. FMPLC توسط FMPLC طراحی محلی طراحی شده توسط Mark Phooi، که نخستین کارآفرین طراحی بود، تاکنون موفق به کسب جایزه معتبر کارآفرین سال شد، رهبری می شود.

طراحان، افسران آموزشی، دانش آموزان مدرسه، متخصصان شرکت ها، و همچنین افرادی که علاقمند به کشف علاقه خود در زمینه چند رسانه ای هستند، از آموزش های نرمافزار نوآورانه و به روز شده ما توسط مربیان متخصص و با تجربه ما بهره مند شده اند.

ما اعتقاد داریم که خلاقیت خود را در یک روش نوآورانه و لذتبخش تربیت کنیم، در حالی که حصول اطمینان از این که دوره های ما به طور مداوم با پیشرفت های در صنایع خلاقانه در حال تغییر در ارتباط هستند.

این که آیا شما حرفه ای با تجربه کار می کنید به دنبال ارتقاء مهارت های خود را، کسی که علاقه مند به گرفتن سر به یک حرفه ای خلاق و یا فردی که به سادگی مایل به درک روش های مد طراحی و یا دانش عملی از نرم افزار طراحی های مختلف در دسترس، FMPLC ارائه می دهد دوره های که قطعا نیازهای شما را برآورده می کند.خدمات

ما آموزش های حرفه ای برای انواع مختلف نرم افزار گرافیکی / چندرسانه ای ارائه می دهیم

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: