First Media Design School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

FMDS تلاش برای تبدیل ذهن و سرنوشت طراحی. برنامه ریزی شغلی و توسعه همه جانبه را برای دانش آموزان در طول سفر یادگیری خود را رخ می دهد برای مطابقت با اهداف فردی. در نهایت، هدف مدرسه به پرورش نسل های پیاپی designpreneurs به ​​تبدیل شدن به اربابان سرنوشت خود را دارند.

درباره FMDS

اول رسانه ها طراحی مدرسه (FMDS) یک موسسه طراحی بوتیک تخصصی است، ارائه برنامه های طراحی، مدیریت طراحی و طراحی کارآفرینی. این بازوی آموزش و پرورش از اول گروه رسانه ای، یکی از گروه های ترین اعطا سنگاپور در صنعت طراحی می باشد.

FMDS مشارکت های جهانی با دانشگاه واقع در ایالات متحده، انگلستان و استرالیا ایجاد کرده است، ارائه دانش آموزان با طیف گسترده ای از مسیر آموزش عالی.

فراتر از سنگاپور، FMDS در حال حاضر پرورش استعدادها در سه کشور دیگر آسه آن:

  • کالج رافلز در اندونزی
  • مدرسه ARVA مد در اندونزی
  • حرفه آکادمی آسیا (CAA) در فیلیپین
  • کالج بین المللی کنت در ویتنام

در مورد (FM) گروه اول رسانه ها

با بیش از 25 سال در صنعت، گروه FM شهرت خود را در سنگاپور و در سراسر منطقه به عنوان نهاد برتر طراحی از انتخاب سمان است. تجربه طراحی آن از شرکت های بزرگ و خرده فروشی طراحی، ارتباطات بازاریابی، روابط عمومی، طراحی بسته بندی، چاپ و نشر، تبلیغات، مدیریت رویداد، رسانه های تعاملی و توسعه برنامه های iOS.

جایزه کسب و کار بیشتر آرزو سنگاپور برای شرکتهای متوسط

تحت رهبری خلاق و کسب و کار از مارک Phooi، گروه FM پروژه 50 راه اندازی جایزه در سال 2005 به دست آورد. علامت گذاری به عنوان همچنین یک دریافت کننده کارآفرینان برتر جایزه سال در سال 2006 برگزار شده توسط باشگاه روتاری و انجمن کوچک و متوسط ​​شرکت (ASME) بود.

گروه FM در ایجاد چندین پروژه بصری هویت ملی است. پروژه های گذشته شامل کسانی هستند که طراحی شده برای مهاجرت و پستهای بازرسی سازمان سنگاپور (ICA)، کازینو تنظیم مقررات از سنگاپور (CRA)، آژانس محیط زیست ملی سنگاپور (NEA)، و آواز خواندن بهداشت گروه.

FMDS چشم انداز، ماموریت و ارزشها

چشم انداز

FMDS تلاش برای تحقق بخشیدن به 10 آن: چشم انداز 100، که از آن با هدف پرورش 100 Designpreneurs.

ماموریت

FMDS تلاش برای پرورش نسل جدیدی از "کل مغز، طراحان صنعت آماده که دارای هر دو توانایی های خلاق و شناختی تجاری، از طریق سیستم آموزش جامع آن که شامل تفکر طراحی و مدیریت طراحی.

سیستم ارزش

اعتماد، احترام، صداقت و حرفه ای (TRIP)

اعتماد

ریشه از موفقیت است. FMDS ترویج گفت و گو باز با کارکنان، سهامداران، هیئت مدیره، سهامداران و شرکای آن است. با یک تیم از افراد فکر مانند کار در یک سازمان مترقی، اعتماد یک عنصر پیوند حیاتی در میان کارکنان FMDS شود.

توجه

تولید وفاداری و تعهد در میان کارکنان. FMDS دارای یک ساختار سلسله مراتبی تخت می باشد. این ساختار بر احترام متقابل در میان تمام سطوح کارکنان از طریق ارتباط مستقیم و باز می سازد.

تمامیت

صداقت از طریق شفافیت عملیاتی و سعی و کوشش همه بخشی از فضائل مدیریت مدرسه می باشد. شهرت FMDS عمیقا در این صفات، که اساسا برای ساخت یک موسسه آموزش معتبر لازم ریشه دارد.

حرفه ای

FMDS همیشه در تلاش برای جذب کارکنان که مجسم این ویژگی ها: حرفه ای، گرسنگی و نظم و انضباط.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

FMDS Convocation 2016

تماس

FMDS

آدرس No 3/5 Teck Lim Rd
088383 Singapore, سنگاپور
وب سایت http://firstmedia.edu.sg/
تلفن +65 6337 8663