ERC Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ERC موسسه (ERCI) در سال 2003 توسط ERC منابع (ERC) تاسیس شد به ارائه آموزش و پرورش با یک تفاوت و بالا بردن نوار در خدمات آموزشی در سنگاپور. ERC منابع توسط یک گروه از کارآفرینان موفق آسیایی در سال 1999 به پرورش فرهنگ کارآفرینی در آسیا تاسیس شد.

هدف اصلی ما این است که داماد و مربی نسل جدیدی از رهبران کسب و کار مجهز به مهارت های لازم برای تجزیه و تحلیل و حل چالش های کسب و کار جهان واقعی از امروز.

ERC منابع و ERCI همکاری نزدیک با نهادهای دولتی، مانند آژانس نیروی کار توسعه سنگاپور (WDA) و سنگاپور گردشگری انجمن (STB). تا تا سال 2006، ERC Holdings یک "جهش شریک" از هیئت توسعه اقتصادی (EDB) در قدردانی از تلاش ها برای سرعت بخشیدن به رشد شرکت ها و صنایع در سنگاپور بود.

ما ایده ها و رهبران که جهان از کسب و کار شکل تولید کرده اند. دست ما در، رویکرد مبتنی بر بازار به آموزش و پرورش کسب و کار تبدیل دانش آموزان ما به اعتماد به نفس، موثر، رهبران کسب و کار احترام مجهز به تجزیه و تحلیل و حل چالش های کسب و کار جهان واقعی است. ما را در بازار به کلاس های درس.

ما ERCI.

ماموریت:

ما در تلاش برای ارائه آموزش و پرورش با یک تفاوت با ارائه دانش آموزان ما:

دسترسی به شرکای آموزش با کیفیت بالا در سطح جهانی متمرکز حمایت های فوق فعالیت، فرصت های یادگیری مادام العمر و مدیریت حرفه ای طرح ابتکاری کمک های اجتماعی تاثیرگذار

چشم انداز:

برای اینکه یک موسسه برتر آسیایی شناخته شده برای همکاری با کیفیت بالا شرکای آموزش و پرورش جهانی ارائه صنعت دوره های مربوطه با استفاده از روش آموزش با کیفیت.

ارزشها و فرهنگ

ما باور داریم که با ایجاد محیطی که در آن صداقت، احترام، و مسئولیت بخشی از فرهنگ، ما بهترین موقعیت را برای در آغوش و فعال کردن ارزش های اصلی ما از حرفه ای تعالی، نتایج و مشتری مداری.

برتری حرفه ای - سیستم های موثر و روش ها و توسعه کارکنان اساسی در ایجاد یک اکوسیستم از یادگیری می باشد.

Results- ما در گفت چه کار می کنیم و انجام آنچه ما می گویند اعتقاد دارند. اهداف و مقاصد ما تنها می تواند از طریق توانمند سازی کارکنان و با انتخاب شرکای آموزش های مشترک به دست آورد.

تمرکز بر مشتری - تعهد ما به نتایج موفقیت آمیز یادگیری برای دانش آموزان ما با یک محیط یادگیری مثبت شروع می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید دانشنامه های تحصیلات پیشرفته » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد هنر / کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی کسب و کار

Campus تمام وقت پاره وقت 18  May 2018 سنگاپور Singapore + {تعداد} بیشتر

دانشگاه گرینویچ MBA درجه شناخته شده بین المللی کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار و مدیریت است. این مدیران برای رهبری سازمان گسترده و تصمیم گیری آماده با بررسی هر یک از توابع از کسب و کار به نوبه خود. این برنامه کمک خواهد کرد دانش آموزان مهارت های در ارزیابی محیط زیست جهانی برای کسب و کار، شناسایی فرصت های جدید کسب و کار بین المللی و تجزیه و تحلیل بازارهای بین المللی و صنعتی را توسعه دهد. یکی از ویژگی های خاص این برنامه ارتباط تجاری و استخدام، طراحی شده برای افزایش دانش و مهارت به خصوص از سوی کارفرمایان به دنبال است. [+]

مقدمه

دانشگاه گرینویچ MBA درجه شناخته شده بین المللی کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار و مدیریت است. این مدیران برای رهبری سازمان گسترده و تصمیم گیری آماده با بررسی هر یک از توابع از کسب و کار به نوبه خود. بر پایه این بنیاد وسیع، MBA با تمرکز بر رشته های یکپارچه از استراتژی کسب و کار و مدیریت تغییر، که منجر به یک پروژه مشاوره در دنیای واقعی و یک قطعه منحصر به فرد از تحقیقات کسب و کار، ارائه به عنوان یک پایان نامه. این برنامه روش رهبری موضوعی از نقطه شروع خلاقیت، عملی و منابع اجتماعی، و با تمرکز به شدت در توسعه شخصی از شرکت کنندگان، از جمله مدیریت حرفه ای.... [-]