International University Of The Health Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

دانشگاه بین المللی علوم بهداشتی

ماموریت

IUHS با استفاده از یک نوآورانه، راه حل کم هزینه برای تبدیل تجربه یادگیری و اقتصاد اساسی آموزش پزشکی، با هدف پرداختن به کمبود جهانی، توزیع نابرابر، و نمایندگی جمعیتی متخصصان مراقبت های بهداشتی، به ویژه در مراقبت های اولیه.

این ماموریت شامل تعریف جدیدی آموزش پزشکی پس از آن مربوط به نیازهای جامعه امروز و در آینده است. در واقع، ما به طور مستمر بپرسید، "چگونه می توانیم بهتر آموزش و پرورش نسل جدیدی از پزشکان و آماده سازی آنها برای ارائه مراقبت های بهداشتی 21 در جهان به سرعت در حال تغییر است؟" دانشگاه یک راننده دگرگونی اجتماعی با گسترش استخر از پزشکان آینده است و پرستاران فراتر از جمعیتی محدود از مدارس سنتی پزشکی.

شعار ما - "در servitium communitatis موندی" به معنای "در خدمت به جامعه جهانی". ما در تلاش برای اثر نوآوری و تغییر در آموزش پزشکی در سطح جهانی.

حکومتداری

هیئت مدیره ترویج توسعه صدا از دانشگاه بین المللی علوم بهداشتی در توابع تجویز شده برای آن، کمک به آن انتقال صنعت آموزش پزشکی جهانی و کمک به آن را در انجام در سطح بالای تعالی در هر تلاش.

هیئت مدیره نظارت و راهنمایی سطح بالا به IUHS فراهم می کند. در اعمال اقتدار و مسئولیت های خود، هیئت مدیره فراهم می کند نظارت راهبردی به ارائه هماهنگی، تمرکز، حمایت، نظارت و رهبری برای IUHS متنوع جامعه یادگیری.

صدور پروانه

دانشگاه بین المللی علوم بهداشتی

در سال 1997 تاسیس شد، و با فارغ التحصیلان شاغل در 22 ایالت، دانشگاه بین المللی از دانشکده علوم بهداشت و درمان پزشکی است که توسط دولت فدراسیون سنت کریستوفر و نویس (سنت کیتس) معتبر است، و در سازمان بهداشت جهانی ذکر شده راهنمای جهانی مدارس پزشکی، نسخه 7. لیست که در حال حاضر آنلاین توسط دانشگاه کپنهاگ در دایرکتوری ابن سینا داشت. در نتیجه، در ایالات متحده، کمیسیون آموزشی دانش آموختگان پزشکی خارجی (ECFMG) فارغ التحصیلان IUHS اجازه نشستن برای امتحانات صدور مجوز (USMLE مراحل 1 و 2)؛ و همین امر با توجه به روند صدور مجوز برای بسیاری از کشورهای دیگر (به عنوان مثال امتحانات LMCC برای کانادا، آزمون PLAB برای انگلستان (به شرایط اقامت)، امتحانات AMC برای استرالیا، و غیره). پس از اتمام مراحل ثبت نام و امتحانات لازم، ECFMG و ECFMG تقسیم بین المللی خود را / EICS هر دو اعتبارنامه IUHS فارغ التحصیلان. تمام اسناد و لینک های مربوطه به طور کامل در کتابخانه مجازی از وب سایت IUHS ارائه شده است.

فارغ التحصیلان پزشکی به دنبال اخذ مجوز در ایالات متحده، انگلستان و کانادا و یا در جای دیگر باید مناسب فرد هیئت ملی / حالت آموزش پزشکی و صدور پروانه برای اطلاعات مربوط به نیاز اخذ مجوز در آن حوزه قضایی تماس بگیرید. دانش آموزانی که مایل پروانه در یک کشور دیگر از ایالات متحده باید بدن نظارتی پزشکی است که کشور برای اطلاعات مربوط به مقررات آن برای اخذ مجوز تماس بگیرید. هر ایالت فردی و کشور مجوز طبابت در آن ایالت یا کشور تنظیم می کند. در حالی که IUHS با تلاش برای کمک به دانشجویان و فارغ التحصیلان ما تلاش خواهد کرد، این مسئولیت دانش آموزان و فارغ التحصیلان برای تعیین و برآوردن نیازهای صدور مجوز است که در نهایت.

تفاوت IUHS

مدل جدید آموزش پزشکی برای قرن 21

درک که نوآوری ایجاد تغییر پایدار، IUHS است آجر سنتی و مدرسه ملات است. دانشگاه سرمایه گذاری در دانش آموزان خود را در زیرساخت های سرمایه بر بزرگ نیست. فکر می کنم از آن را به عنوان دانشکده پزشکی 3.0.

یادگیری فعال

IUHS با استفاده از نوآوری در فن آوری است و در خط مقدم از دانش جدید در مورد مردم چگونه یاد بگیرند. دانشگاه با استفاده از "آموزش فعال" و مشکل موارد بر اساس بافت آموزش علوم پزشکی در تنظیمات بالینی و افزایش درک و حفظ است.

یادگیری فعال قرار می دهد دانش آموزان و یادگیری خود را نیاز دارد در مرکز از تجربه؛ آن را در مقابل حالت "استاندارد" آموزش که در آن معلمان بسیاری از صحبت کردن را انجام دهد و دانش آموزان منفعل هستند می ایستد.

بدن در حال رشد از تحقیقات روشن است که کیفیت کلی آموزش و یادگیری بهبود یافته است هنگامی که دانش آموزان فرصت کافی برای روشن کردن، درخواست، درخواست، و تحکیم دانش جدید را داشته ساخته شده است. در نتیجه، نقش سخنرانی به طور چشمگیری تغییر کرده است. در IUHS سخنرانی رها نشده اما مربیان ایجاد فرصت برای دانش آموزان به شرکت مواد جدید، خدمت به عنوان راهنمایی برای کمک به آنها را درک و استفاده از اطلاعات.

دانشگاه بین المللی علوم بهداشتی

مزایای به یادگیری فعال:

  • مهارت های تفکر انتقادی بهبود
  • افزایش احتباس و انتقال اطلاعات جدید
  • افزایش انگیزه
  • مهارت های فردی بهبود

استفاده از فن آوری

IUHS معتقد است که روش های متعدد برای فعالیت های یادگیری مورد نیاز: تعامل بین استاد و دانشجو و در میان دانش آموزان باید خیلی بیشتر مایع و موثر تر از ثابت صندلی آمفی تئاتر سخنرانی سنتی باشد.

در IUHS، برنامه علوم پزشکی پیش بالینی است با استفاده از یک رویکرد یکپارچه منحصر به فرد است که ترکیبی از هسته ای مبتنی بر ارگان، علوم پیش بالینی عمومی با تعامل تحویل آنلاین با دانشکده محلی بالینی که ارائه دست ضروری در آموزش، و یکی قبال تحویل یک تعامل با تیم افزایش دانشگاهی.

در نتیجه، IUHS دانش آموزان می توانند زندگی و یادگیری در محیطی که در آن عمل خواهد کرد و به دست آوردن دسترسی به بهترین دانشگاهی در سراسر جهان است.

علاوه بر این، دانشگاه با استفاده از یک عدد از فن آوری در سراسر برنامه های خود را به طور فعال درگیر کردن دانش آموزان در راه است که بسیار متفاوت از کلاس سخنرانی همه بیش از حد معمول است که در آن مدرس کاری ادامه داده اند همه چیز را تا و دانش آموزان دوند به کلاس بعدی. دانشگاه اعزام تخته سیاه همکاری به عنوان پلت فرم تحویل دانشگاهی خود را برای تسهیل آموزش تعاملی و مطالعه گروه. هسته پیش بالینی سخنرانی های صوتی دو طرفه، چند نقطه ویدئو کاربر، تخته سفید تعاملی، نرم افزار و به اشتراک گذاری دسکتاپ، رسانه های غنی، اتاق برک آوت و ضبط جلسه (از طریق کتابخانه مجازی بر روی پورتال دانشجویی IUHS قابل دسترسی است). علاوه بر این، دانشگاه با استفاده از DXR پزشک، مشکل پیشرو بر بیمار مجازی سیستم آموزش و پرورش شبیه ساز به عنوان یک جزء یکپارچه از برنامه است. DXR یک بیمار کاملا تعاملی نرم افزار شبیه سازی مبتنی بر وب است که آزمون و ادغام تمام عناصر از برخورد بیمار است. این ابزار IUHS را قادر می سازد برای ارزیابی عملکرد هر دانش آموز با یک بیمار مجازی استاندارد. در نهایت، کتابخانه مجازی یک منبع آکادمیک مرکزی با رمز محافظت شده برای دانش آموزان نیز به عنوان یک پلت فرم برای فعالیت گروه های مطالعه است.

دانشگاه بین المللی علوم بهداشتی

هزینه های کم شهریه

شهریه IUHS حدود 80،000 $ کل به مدت 4 سال از دانشکده پزشکی. اگر شما در رفتن به پزشکی خانواده و یا هر عمل دیگر این است که یک زیر تخصص برنامه ریزی، شهریه کم دانشگاه این معنی است که شما را با وام های بزرگ پس از فارغ التحصیلی بر دوش نه.

دانشجویان متنوع

یکی از نشانه های IUHS تنوع دانش آموز است. ایالات متحده یک جامعه متنوع و چند فرهنگی با اعتقادات و آداب و رسوم متنوع است. دانش آموزان IUHS از یک محیط آکادمیک است که به عنوان متنوع به عنوان جوامعی که در آن عمل خواهد کرد بهره مند شوند. همچنین، اکثریت دانشکده های پزشکی آمریکا موانع سن غیر رسمی ساختن آن دشوار، اگر نه غیر ممکن، برای یک دانش آموز بالغ برای به دست آوردن پذیرش. IUHS نظر می رسد در دانش آموزان به طور کلی در ارزیابی ظرفیت خود را به در دانشکده پزشکی موفق است.

IUHS دانش آموزان را تشویق به از تمام رشته اعمال می شود. متقاضیانی که مدارک تحصیلی مانند دستیار پزشک، پرستار نگه دارید، دکتر و خدمات Podiatric Medicine و دکتر کایروپراکتیک درصد قابل توجهی از دانشجویان فعلی ما را تشکیل می دهند و آنها را در مطالعات MD خود را در IUHS اکسل. کیفیت هیات علمی دانشگاه ها از آنجا که مدرسه توسط مکان فیزیکی محدود نیست، آن است که بهترین استاد و دانشکده کاردانی بین المللی که لذت بردن از بودن بخشی از یک جامعه جهانی نوآورانه.

IUHS دانشکده به مخاطبان در سراسر جهان از نسل بعدی از پزشکان، ایجاد لینک ها و شبکه های با متخصصان پزشکی به جلو فکر، لذت بردن از انعطاف پذیری به ارائه سخنرانی از تقریبا هر جایی، و قادر به انجام تحقیقات و یا نویسنده و ویرایش پروژه های دیگر.

ورودی مورد نیاز

دانشگاه بین المللی علوم بهداشتی

IUHS دانشکده پزشکی جهانی است که قدردانی از تنوع است که در پس زمینه از دانشجویان ما در سراسر جهان وجود دارد. متقاضیان زیر یک مسیر آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی در آمریکای شمالی باید حداقل 90 اعتبارات به سمت درجه ای است که شامل ذکر شده پیش نیاز است. متقاضیان از سایر حوزه های قضایی باید مشخصات آموزش در همراهی با شرایط ورود محلی خود را به مدرسه پزشکی. مدرک کارشناسی تکمیل ترجیح داده می شوند. درجه پزشکی IUHS به عنوان هر دو MD یا MBBS در انتخاب فارغ التحصیل تعلق می گیرد.

دانشگاه نشان داده است که دوره پزشکی قبلی و تجربه بالینی باعث می شود دانش آموزان به خصوص به خوبی واجد شرایط به دنبال درجه MD خود. علاوه بر این IUHS معتقد دانش آموزانی که درجه غیر علم را در زمینه هایی مانند علوم انسانی، مهندسی و قانون یک ارزش بزرگ به حرفه پزشکی را و ما این متقاضیان خوش آمدید. IUHS ارائه می دهد مطالعات مقدماتی پزشکی که از طریق آن دانش آموزان می توانند شرایط ورود به کامل است.

مکان ها

باستر

Address
P.O. Box 1267, Wigley Ave. & Wilkin St. Basseterre, St. Kitts West Indies
باستر, کلیسای مقدس جورج باستر, سنت کیتس و نویس

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: