International American University - College of Medicine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج AU پزشکی ارائه می دهد آموزش پزشکی در سطح جهانی برای دانش آموزان از سراسر جهان است. فارغ التحصیلان کالج IAU پزشکی دریافت آموزش پزشکی آماده سازی آنها برای آزمون USMLE، MCCQE، PLAB، MCI و دیگر آزمون صدور مجوز پزشکی متعدد مورد نیاز برای آموزش به پزشکان.

تاسیس در سال 2003، کالج دانشگاه بین المللی آمریکایی پزشکی (IAUCOM) است که در دریای کارائیب شرقی، واقع در منطقه جنوبی سنت لوسیا. این دانشگاه علوم پزشکی کارائیب خبره و مجاز توسط دولت سنت لوسیا به صدور مدارک از جمله دکترای پزشکی (MD) درجه. پیشنهاد ما دولت از برنامه درسی هنر در آموزش پزشکی کارائیب.

ماموریت ما این است که به ارائه آموزش پزشکی با کیفیت به افرادی که می خواهند به دنبال یک حرفه پزشکی است. کالج IAU پزشکی نقش مهمی در توسعه بهداشت و آموزش زیر ساخت های سنت لوسیا بازی کرده است و آموزش و پرورش برای صدها نفر از سلامت را فراهم کرده است متخصصین مراقبت و دانش آموزان سراسر جهان است.

بازدید پردیس به کالج IAU پزشکی

ما به شدت دانشجویان و اعضای خانواده را تشویق به سفر به کالج IAU پزشکی در سنت لوسیا برای یک تور محوطه دانشگاه. IAU ارائه می دهد یک برنامه پرواز بازپرداخت برای همه دانش آموزان آینده نگر که مایل به بازدید از جزیره و campusbefore حضور. بازدیدکننده داشته است پردیس به صورت فردی از طریق دفتر خدمات دانشجویی مرتب، به عنوان برخی از تاریخ در دسترس برای بازدیدکننده داشته است دانشگاه است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: