توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

وظیفه ما این است که برای جذب ذهن درخشان، پیشبرد مرزهای دانش، تحریک نوآوری و خلاقیت و آموزش رهبران آینده در تمام زمینه های آموزش و پرورش و صنعت

همانطور که توسط کمیسیون کمک های مالی دانشگاه تحت قانون دانشگاه به رسمیت شناخته شده، SLIIT در سال 1999 تاسیس شد به آموزش و تعلیم حرفه ای IT. در دهه گذشته، SLIIT محاسبات همراه با موسسه لانکا سری از فناوری اطلاعات (SLIIT) تبدیل به یکی از موسسات پیشرو خصوصی سری لانکا از مقام اختصاص داده شده به خدمت به ملت، و فراتر از آن.

ثبت نام و دانشجویی خدمات

اگر شما نیاز به کمک در استفاده از برای تحصیل در SLIIT رایانه، نیاز به اطلاعات بیشتر و یا هر گونه سوال در مورد ثبت نام را - ما برای کمک به اینجا هستیم. ما در ارتباط با بخش امور علمی SLIIT رایانه. ما شما را با هر چیزی که شما نیاز به کمک دارید.

ما با ارائه اطلاعات، مشاوره و راهنمایی در طیف وسیعی از مسائل: دانشگاهی، ثبت نام، مالی، شغلی، فعالیت های برنامه فوق العاده.

اگر شما نیاز به هر گونه خدمات، ما در طبقه 13TH از پردیس مترو واقع شده است. ما طیف وسیعی از اطلاعات تماس برای راحتی شما

اطلاعات دانشجویی

دانش آموزان کتاب دانش آموز در ثبت نام را صادر کرد. دانش آموزان اطلاعات ماژول صادر در اولین جلسه تدریس برای هر ماژول مربوط به ماژول عبارتند از نتایج یادگیری، آموزش برنامه، خواندن لیست ها و الزامات ارزیابی (وظایف، طول ارزیابی، دست در ترتیبات) هماهنگ است حفظ تماس منظم با رهبران ماژول برای اطمینان از دولت صاف از دوره.

زندگی دانشجویی

به عنوان یک دانشجوی SLIIT رایانه، به شما امکان پیوستن به یک جامعه پویا، هیجان انگیز و متنوع، جایی که شما با افراد جدید ملاقات، توسعه مهارت های مادام العمر و دریافت پشتیبانی برای موفقیت در دانشگاه و فراتر از آن.

دانش آموزان SLIIT محاسبات در اینجا برای یک دلیل - و اگر شما یکی می شوند، نه تنها به شما در بسیاری از موسسه معاصر و نوآورانه مطالعه، شما همچنین باید فرصت های بی پایان را به علامت خود را، شرکت در زندگی دانشگاهی، لذت بردن از وقت خود را، و ایجاد حرفه ای هیجان انگیز و پویا.

SLIIT کام تعاملی باشگاه (SCOM-IC)

SLIIT کام تعاملی باشگاه (SCOM-IC) تاسیس در سال 2010 انجمن سلامت دانشجویی است که نشان دهنده کل کارشناسی است در جمعیت دانشجویی فناوری اطلاعات. این برای ترویج کارشناسی تاسیس شد در رشته فناوری اطلاعات همراه با SLIIT به صنعت با اهداف

ترویج کارشناسی در رشته فناوری اطلاعات همراه با SLIIT به صنعت. به اشتراک گذاشتن دانش و منابع بین دانشجویان و کارشناسان در صنعت. معرفی آخرین روند و فن آوری در زمینه های مرتبط. انتقال مهارت های لازم نرم مورد نیاز برای موفقیت روبرو جو رقابتی در بازار کار امروز برای ترویج و سازماندهی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

SLIIT COMPUTING

دانشگاه Bedfordshire (UoB) مدرن و نوآورانه دانشگاه با میراث آموزش و پرورش با کیفیت بالا و بازگشت بیش از 100 سال است. این دوره توسط UoB اهدا می شود و به شما آموزش های پیشر ... [+]

بررسی اجمالی

دانشگاه Bedfordshire

دانشگاه Bedfordshire مدرن و نوآورانه دانشگاه با میراث آموزش عالی با پشت سر گذاشتن بیش از 100 سال است. این برنامه توسط دانشگاه Bedfordshire - انگلستان در همکاری با SLIIT COMPUTING .

این دوره به شما آموزش های پیشرفته و گسترده ای را برای حرفه ای در کسب و کار ارائه می دهد و صلاحیت فکری شما را توسعه می دهد. فارغ التحصیلان برای حرفه ای در صنعت، تجارت یا بخش عمومی مجهز خواهند شد و شما می توانید به سرعت به سطح بالاتر از مسئولیت ها پیشرفت کنید.... [-]

سری لانکا کلمبو
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

SLIIT COMPUTING

متخصصان فراگیر که علاقه مند به مدیریت پروژه هستند، اکنون می توانند از یک برنامه SLIIT COMPUTING در مدیریت پروژه ارائه شده توسط دانشگاه Keele در بریتانیا در سری لانکا در S ... [+]

معرفی

متخصصان فراگیر که علاقه مند به مدیریت پروژه هستند، اکنون می توانند از یک برنامه SLIIT COMPUTING در مدیریت پروژه ارائه شده توسط دانشگاه Keele در بریتانیا در سری لانکا در SLIIT COMPUTING .

مدیر پروژه موفق، تعادل اهداف متضاد استفاده از منابع، کیفیت محصول، زمان به بازار و رضایت مشتری است. کارشناسی ارشد مدیریت پروژه طراحی شده است تا نیازهای صنعت در حال رشد را که شامل صلاحیت ها، مهارت ها و دانش مورد نیاز برای اکثر نقش های مدیریت امروز باشد طراحی شده است. این فرایندها در سراسر جهان یکسان است و این دوره به همه رشته های مدیریت پروژه آموزش مهارت های کلیدی و توانایی ها را می دهد تا دانش آموزان دارایی واقعی هر بخش در سراسر جهان باشد.... [-]

سری لانکا کلمبو
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی