SLIIT COMPUTING

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

وظیفه ما این است که برای جذب ذهن درخشان، پیشبرد مرزهای دانش، تحریک نوآوری و خلاقیت و آموزش رهبران آینده در تمام زمینه های آموزش و پرورش و صنعت

همانطور که توسط کمیسیون کمک های مالی دانشگاه تحت قانون دانشگاه به رسمیت شناخته شده، SLIIT در سال 1999 تاسیس شد به آموزش و تعلیم حرفه ای IT. در دهه گذشته، SLIIT محاسبات همراه با موسسه لانکا سری از فناوری اطلاعات (SLIIT) تبدیل به یکی از موسسات پیشرو خصوصی سری لانکا از مقام اختصاص داده شده به خدمت به ملت، و فراتر از آن.

ثبت نام و دانشجویی خدمات

اگر شما نیاز به کمک در استفاده از برای تحصیل در SLIIT رایانه، نیاز به اطلاعات بیشتر و یا هر گونه سوال در مورد ثبت نام را - ما برای کمک به اینجا هستیم. ما در ارتباط با بخش امور علمی SLIIT رایانه. ما شما را با هر چیزی که شما نیاز به کمک دارید.

ما با ارائه اطلاعات، مشاوره و راهنمایی در طیف وسیعی از مسائل: دانشگاهی، ثبت نام، مالی، شغلی، فعالیت های برنامه فوق العاده.

اگر شما نیاز به هر گونه خدمات، ما در طبقه 13TH از پردیس مترو واقع شده است. ما طیف وسیعی از اطلاعات تماس برای راحتی شما

اطلاعات دانشجویی

دانش آموزان کتاب دانش آموز در ثبت نام را صادر کرد. دانش آموزان اطلاعات ماژول صادر در اولین جلسه تدریس برای هر ماژول مربوط به ماژول عبارتند از نتایج یادگیری، آموزش برنامه، خواندن لیست ها و الزامات ارزیابی (وظایف، طول ارزیابی، دست در ترتیبات) هماهنگ است حفظ تماس منظم با رهبران ماژول برای اطمینان از دولت صاف از دوره.

زندگی دانشجویی

به عنوان یک دانشجوی SLIIT رایانه، به شما امکان پیوستن به یک جامعه پویا، هیجان انگیز و متنوع، جایی که شما با افراد جدید ملاقات، توسعه مهارت های مادام العمر و دریافت پشتیبانی برای موفقیت در دانشگاه و فراتر از آن.

دانش آموزان SLIIT محاسبات در اینجا برای یک دلیل - و اگر شما یکی می شوند، نه تنها به شما در بسیاری از موسسه معاصر و نوآورانه مطالعه، شما همچنین باید فرصت های بی پایان را به علامت خود را، شرکت در زندگی دانشگاهی، لذت بردن از وقت خود را، و ایجاد حرفه ای هیجان انگیز و پویا.

SLIIT کام تعاملی باشگاه (SCOM-IC)

SLIIT کام تعاملی باشگاه (SCOM-IC) تاسیس در سال 2010 انجمن سلامت دانشجویی است که نشان دهنده کل کارشناسی است در جمعیت دانشجویی فناوری اطلاعات. این برای ترویج کارشناسی تاسیس شد در رشته فناوری اطلاعات همراه با SLIIT به صنعت با اهداف

ترویج کارشناسی در رشته فناوری اطلاعات همراه با SLIIT به صنعت. به اشتراک گذاشتن دانش و منابع بین دانشجویان و کارشناسان در صنعت. معرفی آخرین روند و فن آوری در زمینه های مرتبط. انتقال مهارت های لازم نرم مورد نیاز برای موفقیت روبرو جو رقابتی در بازار کار امروز برای ترویج و سازماندهی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی است.

مکان ها

کلمبو

SLIIT Computing

Address
No. 371, Duplication Road
کلمبو, استان غربی, سری لانکا
تلفن
+94 11 7 543600