National School Of Business Management - Sri Lanka

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تصور کنید آینده خود را با هیچ محدودیتی وجود ندارد!

از تدریس نمونه به تجربه دانشگاه بسته بندی شده با فرصت های فرهنگی و اجتماعی، NSBM بهترین مکان برای یادگیری و گرفتن آینده شما را به یک شروع پرواز است ...

دربارهی ما

مدرسه ملی مدیریت کسب و کار (NSBM) مدرسه درجه موسسه ملی مدیریت کسب و کار (NIBM) ارائه می دهد و برنامه های مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در مدیریت، کامپیوتر و مهندسی. نوآوری کلیدی در NSBM است که ما درک اهمیت خلاقیت و نوآوری در این جهان جهانی است. سیستم آموزش و پرورش در NSBM بنابراین با هدف اطمینان از اینکه تمامی دانشجویان دوره کارشناسی، ما به طور کامل آماده برای مقابله با چالش های جهان را ارائه کرده است طراحی شده است.

ما غرور خودمان را در کیفیت های نوآورانه و کارآفرینی که NSBM گویا به دانشجویان دوره کارشناسی خود را از طریق برتری خود را در آموزش و پژوهش. همراه با نیروی کار قومی و فرهنگی، گوناگون، ما نیز تخصص بین المللی در زمینه های مدیریت، رایانه و مهندسی با دانشگاه های پیشرو در جهان القاء در مشارکت. NSBM ارائه می دهد درجه مشهور جهان که خیلی بیشتر از فقط یک گواهی نامه. پانل سخنرانی ما با مهارت ادغام رهبری، اخلاق، تفکر جهانی، مهارت های مدیریت هسته و نوآوری های تکنولوژیک به فرایند یادگیری را به دانشجویان دوره کارشناسی، ما به خوبی گرد شهروندان جهانی است.

دانشجویان دوره کارشناسی، ما لذت بردن از تعادل کار و زندگی سالم، به عنوان NSBM دانش آموزان را تشویق می کند به منظور توسعه و دنبال استعدادها و سرگرمی خود را از طریق حوادث مختلف و از فعالیت هایی مانند ورزش و سالانه روز جشن جشنواره چند فرهنگی است که به نمایش گذاشتن توانایی های خلاق و موسیقی خود را.

ما اولین موسسه در سریلانکا با تعهد سبز هستند نیز می باشد. مدرن محوطه دانشگاه سبز NSBM در Pitipana، Homagama خواهد شد تا پایان سال 2015 به پایان رسید. طراحی ساخت و ساز است که نه تنها برای تولید محیط اطراف که تهیه کردن به راحتی جسمانی و فیزیولوژیکی از هر دو دانشجویان و دانشگاهیان، بلکه برای ایجاد ساختارهای که با محیط فیزیکی و طبیعی موجود هماهنگ، در حالی که در حال تکنو و ecofriendly، ساخته شده با آخرین فن آوری و مصالح مدرن نیاز به یک تلاش نگهداری کمتر است. بنابراین ما یک مدرسه انعطاف پذیر است که سازگار به تغییرات در قرن 21 و در نوبت ما کمک قالب دانش آموزان ما به همان اندازه انعطاف پذیر و به خوبی آشنا در همه چیز آنها را انتخاب کنید تا انجام دهد.

چشم انداز ما

به مدرسه کسب و کار قبل از هر چیز برای ایجاد رهبران آینده

ماموریت ما

کمک به ساخت یک جامعه مرفه از طریق آموزش، یادگیری و پژوهش

اهداف ما

فارغ التحصیلان در تقاضا تولید محلی و بین المللی دستیابی به برتری ملی و بین المللی در نوآوری، کشف و خلاقیت ارتباط با صنعت و مراکز دانش جهانی توسعه یک محیط مساعد برای دستیابی به آرمان های فکری، فرهنگی و اجتماعی کشور به طور مستمر بهبود رشد نهادی شرکت

NSBM و NIBM

مدرسه ملی مدیریت کسب و کار (NSBM) به عنوان مدرسه اعطای درجه NIBM ارائه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه در زمینه های کسب و کار، رایانه و مهندسی تاسیس گردید. با توجه به روند در تکنولوژی و جهانی شدن، NIBM NSBM به عنوان یک سیستم جایگزین آموزش عالی راه اندازی شد برای پرورش نسلی از کارکنان مبتنی بر دانش.

با توجه به آموزش عالی به سطح بعدی آن، NSBM است الهام گرفته برای تبدیل سری لانکا به 'قطب دانش "در" ماهیندا Chinthana رو با "شهر دانشگاه سبز" خود را اعلام کرد. ساخت اولین شهر دانشگاهی سبز از نوع خود در آسیا جنوبی، NSBM مفتخر است به منظور ارتقاء سطح و کیفیت آموزش ارائه شده در کشور است. gymnasia کاملا مجهز، دولت از اتاق کلاس هنر، امکانات رفاهی دانشجویی، مجتمع های خرید، تسهیلات بانکی، تئاتر باز، مناطق کتابخانه و مناطق مورد مطالعه آزاد خواهد شد چند از امکانات است که می رویم به گرفتن جریان با شهر دانشگاه NSBM سبز در آینده .

تاسیس در سال 1968، NIBM دارای تجربه بیش از چهار دهه در صنعت. امروز آن را در حوزه وزارت امور و توسعه مهارت جوانان عمل می کند. NIBM بدون شک تا به انگیزه ای برای ملت را از طریق مارس مترقی آن در جهت توسعه داده شده است. این موسسه است که به خوبی با ایدز آموزش مدرن و یک محیط یادگیری برای دانش آموزان منجر به کسب دانش بدون هر گونه اختلال مجهز شده است. سازمان خدمتی بزرگ به ملت از طریق آموزش، مشاوره و آموزش ارائه شده است و آن را تلاش مستمر به منظور افزایش بهره وری نیروی کار سری سری را.

موسسه ملی مدیریت کسب و کار - NIBM پهلو به پهلو از روند جهانی را نگه می دارد و به طور مداوم ارتقاء برنامه های آموزشی خود را با توجه به نیازهای امروز است. در طول این سالها، آن را توسعه شخصیت خود را در حالی که اثبات می شود به یک رهبر در آموزش. NIBM کمک کرده است هزاران نفر از دانش آموزان به حک کردن آینده ای بهتر برای خود را دارند.

NSBM جهان

سری لانکا به سمت تبدیل شدن به یک پر جنب و جوش، رهبر نوآورانه در آسیا برای یک اقتصاد مبتنی بر دانش پررونق است. برای رسیدن به این هدف نهایی است NSBM کار در ظرفیت کامل خود را به ادغام نوآوری، کارآفرینی، با نیروی کار فرهنگی و قومی متنوع و تعامل بین المللی از تجربه و تخصص در زمینه های فناوری اطلاعات و مدیریت. این کمک خواهد کرد که برای ساخت یک مدرسه کلاس world- از کسب و کار ادغام رهبری، اخلاق، تفکر جهانی، مهارت های مدیریت هسته و لبه نوآوری های تکنولوژیک.

به عنوان یک مدرسه تفکر رو به جلو در NSBM آموزش عالی اطمینان نیاز حیاتی را به یادگیری مربوط به انتظارات صنعت. NSBM همکاری های استراتژیک با دانشگاه های پیشرو در جهان است که دانش آموزان آن را قادر می سازد تا خود را به تفکر جهانی و بهترین شیوه ها در صنایع جهانی در معرض جعلی است.

NSBM ارائه می دهد برنامه های مدرک دانش آموزان، که در سطح بین المللی شناخته شده است. درپایان، NSBM مشارکت بلند مدت با دانشگاه بسیار مشهور و در سطح جهان رتبه بندی شده و موسسات اعطای درجه تاسیس در اروپا و آسیا را توسعه داده است.

ساختار علمی

NSBM قرارداد شراکت دارد منحصر به فرد با سه تن از دانشگاه های پیشرو در جهان - کالج دانشگاه دوبلین، ایرلند، دانشگاه لیم کوک وینگ فناوری خلاق، مالزی و دانشگاه پلیموت، انگلستان است. یک عامل منحصر به فرد که NSBM از سایر دانشگاه های خارجی فعال در سریلانکا متمایز است که بیش از 50٪ از سخنرانی برای دوره های ارائه شده توسط این دانشگاه ها است که توسط اعضای هیات علمی خارجی در سریلانکا انجام شده است. این رقم افزایش می یابد به بیش از 90٪ در مورد تحصیلات تکمیلی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Postgraduate Diploma in Business Management

Campus تمام وقت July 2017 سری لانکا Colombo مالزی Selangor + {تعداد} بیشتر

Post Graduate Diploma in Business Management (PGDBM) is a one-year course designed specifically to provide a systematic exposition in advanced management education to managerial and supervisory level executives in private and public sectors. [+]

Postgraduate Diploma in Business Management Offered by National School of Business Management Duration: 1 Years Commencement: 12th of Jul 2015 Post Graduate Diploma in Business Management (PGDBM) is a one-year course designed specifically to provide a systematic exposition in advanced management education to managerial and supervisory level executives in private and public sectors, who wish to pursue higher studies with relevant managerial experience and graduates who wish to upgrade their academic knowledge gained during the first degree. Objectives: The primary aim of this course is to inculcate among the participants such perceptions, knowledge, skills and abilities as would enable them to become effective managers in the modern business - and to assume higher levels of managerial responsibilities. Therefore the structure of this course facilitates a process through which the participants integrate their real- life work experiences with the conceptual and analytical foundations and developments in management disciplines, rather than just knowledge reproduction. The learning is problem oriented and participants have to work on specific problems themselves. Furthermore, the program encourages multidisciplinary thinking and independent reflection. Entry Requirements: A Degree in Management Discipline obtained from a recognized university/Institution (e.g. A Bachelor’s degree in Business Administration/ Commerce/ Marketing/ Human Resource Management/ Accountancy & Financial Management or other relevant areas of management) OR A Degree in other Discipline obtained from a recognized university/Institution with one (01) year post qualifying working experience in executive capacity. (E.g. Art, Science, Mathematics and statistics, Engineering, Law & Military Degrees) OR A Diploma obtained from a recognized University/Institute... [-]

Postgraduate Diploma In Computer Networks

Campus تمام وقت 15  July 2017 سری لانکا Colombo مالزی Selangor + {تعداد} بیشتر

NSBM’s concern for conducting this programme in Computer Network emerged from the appreciation of a responsibility to offer a state of the art technical education to the industry practitioners. [+]

Postgraduate Diploma In Computer Networks Offered by National School of Business Management Duration: 1 Years and 3 Months Commencement: 12th of Jul 2015 NSBM’s concern for conducting this programme in Computer Network emerged from the appreciation of a responsibility to offer a state of the art technical education to the industry practitioners. This also needs to be seen as the critical and continuing effort by NIBM (National Institute of Business Management) to qualify the computer network professionals within organizations, one of the major agenda of our time. Objectives: This course facilitate to fill the increasing demand in current industry to pursue postgraduate level qualifications. This programme examines principles, design, implementation, and performance or computer networks. A focus will be placed on wireless networking, reflecting rapid advances in this area. Topics includes: Internet protocols and routing, local area networks, wireless communications and networking, performance analysis, congestion control, TCP, network address translation, multimedia over IP, switching and routing, mobile IP, peer-to-peer networking, network security, and other current research topics. Students may formulate their own final projects based on their interests and background. The course will be conducted in a more seminar-like manner than lectures, but will have a more formal schedule. Main objectives of the Postgraduate Diploma in Computer Networks are to provide an opportunity for graduates and practitioners with relevant working experience to grain postgraduate qualifications in Computer Networks, to provide a wide—ranging introduction to modern computer networks and their applications and to use internet as a vehicle for presenting the... [-]

Postgraduate Diploma in Human Resource Management

Campus تمام وقت July 2017 سری لانکا Colombo مالزی Selangor + {تعداد} بیشتر

The Postgraduate Diploma in Human Resource Management (PGDHRM) is designed to deliver an in depth understanding to participants from basic functions to strategic perspectives of the discipline of Human Resource Management.

[+]

Postgraduate Diploma in Human Resource Management Offered by National School of Business Management Duration: 1 Years Commencement: 12th of Jul 2015 The Postgraduate Diploma in Human Resource Management (PGDHRM) is designed to deliver an in depth understanding to participants from basic functions to strategic perspectives of the discipline of Human Resource Management. This course is offered in Sinhala and English Mediums. Objectives: This one-year programme aims at updating participants with the knowledge of latest trends and practices of Human Resource Management. It also attempts to familiarize participants with important functional disciplines such as Finance, Economics, and Information Technology, which are essential in functional integration and strategic decision making. The programme focuses on strategic and individual level enhancements, by the analysis of the role of Human Resource Management in contemporary organizations. Human Resource Management plays a key role in modern organizations in developing and executing organizational strategy. Human resource professionals are consulted by organizations for the development of strategies to plan for organization’s most valuable resource, its people. This programme is designed to provide the required competencies for participants, who aspire for mid- career development. The programme will enable participants to advance their career, develop business expertise and to develop a professional network. Entry Requirements: A Degree in Management Discipline obtained from a recognized university/Institution (e.g. A Bachelor’s degree in Business Administration/ Commerce/ Marketing/ Human Resource Management/ Accountancy & Financial Management or other relevant areas of management) OR A Degree in other Discipline obtained from a recognized university/Institution with one (01)... [-]

ویدئو ها

NSBM