توضیحات رسمی را مطالعه کنید

رهبری این دانشگاه توسط یک تیم اجرایی تشکیل شده توسط رتور، سه معاون ریاست، مدیر شورای مطالعات دکترا و سه دین، تضمین شده است. این دانشگاه همچنین دارای رئیس جمهور افتخاری و رئیس سابق دانشگاه است.

IMUAU در سازماندهی شده است:

- سه دانشکده: دانشکده معماری، دانشکده شهرنشینی و معماری داخلی دانشکده - یک IOSUD- UAUIM / موسسه سازماندهی مطالعات دکتری دانشگاه.

تعداد کل دانش آموزان در یک سال تحصیلی حدود 3000 است. پذیرش به تمام فرم های تحصیلی بر اساس معاینه است.

دانش آموزان می توانند از بودجه های مبتنی بر شایستگی و اجتماعی بهره مند شوند، که طبق قوانین وزارت آموزش و پرورش و قوانین UAUIM . برخی از حامیان مالی ممکن است کمک های ویژه ای برای دانش آموزان ارائه دهند.

پیشنهادات آموزشی و آموزشی دانشکده ها به وسیله فعالیت های آموزشی انجام شده توسط کارکنان دانشگاهی که متعلق به نه نهاد IMUAU است و مناطق مختلف رشته های مختلف را پوشش می دهد، ادامه می یابد.

فعالیت تحقیقاتی از طریق پنج مرکز تحقیقاتی واقع در بخارست و در کشور انجام می شود: مرکز تحقیقات، طراحی، ارزیابی و مشاوره ساختمان (CCPEC)، مرکز مطالعات معماری و شهرسازی (CSAU)، مرکز تحسین برانگیز تصویری (CESI) - در همکاری با دانشگاه بوچارست، مرکز آموزش عالی در برنامه ریزی (CEP)، مرکز مطالعات معماری بومی (CSAV، در Dealu Frumos-Schoenberg، Sibiu County).

یون منو

پیشینه تاریخی

دانشگاه معماری و شهرسازی یون Mincu در بخارست قدیمیترین و مهمترین موسسه علمی در این زمینه در رومانی است. این یک سنت طولانی از آموزش عالی محلی معماری است که پایه و اساس آن در طول نیمه دوم قرن نوزدهم با رواج مدرن رومانی و تنظیم ساختار و فرهنگ سازمانی جدید آن ارتباط دارد. در رومانی، اولین نوع از آموزش معماری به طور قانونی در سال 1864 تاسیس شد، بر اساس قانون صادر شده توسط Alexandru Ioan Cuza، شاهزاده مولداوی و Walachia، به عنوان بخشی از "مدرسه پل ها و جاده ها، معادن و معماری". با این حال، به دلیل کمبود بودجه، مدت کوتاهی پس از آن بسته شد. در سال 1892 کمیته انجمن رومانیایی معماران یک مدرسه خصوصی معماری را تحت اختیار خود قرار داد. اصلاحات آموزشی در سال 1897، مدرسه خصوصی را به مدرسه هنرهای زیبا در مدرسه ملی معماری (که از سوی دولت تامین می شود) تبدیل کرد.

در سال 1904 این موسسه مستقل به نام دانشکده عالی معماری تبدیل شد. در سال 1931 مدرسه به نام آکادمی معماری تغییر نام یافت. اولین قانون مربوط به آموزش معماری، صادر شده در سال 1932، هنوز سطح آکادمی را در سطح دانشگاه حفظ کرده است. قانون همان استفاده از عنوان معمار و عمل حرفه ای را تنظیم می کند. در سال 1938، آکادمی معماری به نام دانشکده معماری به مدرسه Polytechnic در بخارست درآمد. علاوه بر این، یک برنامه ویژه اختصاص داده شده به مطالعه شهرنشینی بین سالهای 1943 و 1948 عمل کرد. در سال 1948، دانشکده معماری تحت نام جدیدی موسوم به معماری مستقل شد. پس از مدت کوتاهی از استقلال، آن را به موسسه مهندسی عمران تازه تاسیس شده و تغییر نام داد دانشکده معماری.

در سال 1952، دانشکده دوباره مستقل شد و نام موسسه معماری را دوباره به دست آورد. با یک فرمان صادر شده در سال 1953، این موسسه پس از یون مینکو نامگذاری شد. تا سال 2000 موسسه تحت عنوان "یون مینکو" موسسه معماری اجرا شد. در سال 2000، با تصمیم سنای علمی، این نام به دانشگاه معماری و شهرسازی یون Mincu تغییر یافت، که هنوز نام رسمی فعلی است. این تغییر به شدت با گسترش پیشنهاد آموزشی پس از سال 1990 همراه بود. بنابراین، در دوازده سال اخیر، دو دانشکده جدید به دانشکده معماری قدیمی اضافه شدند: دانشکده شهرسازی در سال 1997 و دانشکده طراحی داخلی در سال 2003.

همکاری بین المللی، جابجایی و مهمانان:

IMUAU دارای روابط دوگانه یا اراسموس با بیش از 80 مدرسه معماری در اروپا، آسیا، آمریکای جنوبی و ایالات متحده است که باعث تحرک دانشجویان و کارکنان آموزش و کمکی می شود.

IMUAU عضو این سازمان است: EAAE / AEEA (انجمن اروپایی آموزش معماری)، EUA (انجمن دانشگاه اروپایی)، IAU (انجمن بین المللی دانشگاه ها)، AESOP (انجمن مدارس برنامه ریزی در اروپا)، ELIA (لیگ اروپا موسسات از هنرها، ACESA (اتحاد مدارس معماری مرکزی اروپا)، ELASA (انجمن دانشجویان معماری چشم انداز اروپا)، IAESTE (انجمن بین المللی برای تبادل دانش آموزان برای تجربه فنی).

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • رومانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)

درجه کارشناسی و کارشناسی ارشد معماری یکپارچه جانشین مستقیم از معماری رومانیایی آموزش برنامه بالاتر مطالعه در 1892. "معماری شش سال " آغاز شده است ARACIS (آژانس رومانیایی ... [+]

هدف از این برنامه

درجه کارشناسی و کارشناسی ارشد معماری یکپارچه جانشین مستقیم از معماری رومانیایی آموزش برنامه بالاتر مطالعه در 1892. "معماری شش سال " آغاز شده است ARACIS (آژانس رومانیایی برای تضمین کیفیت در آموزش عالی)، جامعه اروپا معتبر است (2008) و RIBA (انستیتو سلطنتی معماران بریتانیا، 1997). پیکربندی در حال حاضر از روند آموزش از معماران آینده نتیجه سنتز تاریخی بین سنت و مدرنیته مدرسه بخارست معماری در حال حاضر به عهده گرفت، در هماهنگ با آموزش و پرورش معاصر معماری در جهان است. تحولات عمده ای که مشخص شده تحول جامعه بین المللی معاصر در دهه های اخیر برجسته شده اند نیاز به ارائه روند شکل گیری در پاسخ به نیازهای جدید، جهتدار خود را به آموزش و پرورش معماری - پاسخ به سرعت در حال تغییر ارزش ها در فرهنگ معاصر، در زندگی روزمره و نگرش فعلی؛ - حساس به پیشرفت بسیار سریع از فن آوری اطلاعات. - با توجه به بی ثباتی رو به رشد بازار کار و عمل حرفه ای به طور فزاینده تخصصی. - آماده به صورت انفجار مواد کاملا جدید و فن آوری. - آگاهی از تخریب سریع محیط زیست و ضرورت برای ساخت انرژی محیط کمتر فشرده و پایدار تر؛ - حساس به ارزشهای سنتی و هویت محلی؛ - ترویج خلاقیت به عنوان یک بیان از سهم معاصر به غنی سازی زمینه شهری موجود است.... [-]

رومانی بخارست
درخواست اطلاعات
تمام وقت
6 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)

دانشکده شهرسازی در دانشگاه معماری و شهر سازی "یون Mincu" بخارست، رومانی تنها دانشکده است که سازماندهی برنامه های کارشناسی ارشد بولونیا معتبر و به رسمیت شناخته ARACIS در س ... [+]

دانشکده شهرسازی در دانشگاه معماری و شهر سازی "یون Mincu" بخارست، رومانی تنها دانشکده است که سازماندهی برنامه های کارشناسی ارشد بولونیا معتبر و به رسمیت شناخته ARACIS در سطح اروپا و همچنین در رومانی ثبت نام شهر برنامه ریزان برای حقوق امضا شده است. برنامه های MA هدف عمدتا مطالعه و تحقیق یکپارچه در زمینه شهری، برنامه ریزی فضایی و توسعه منطقه ای از چشم انداز (نیمه طبیعی، انسانی و فرهنگی)، تحرک و مدیریت شهری یا سیاست عمومی، متخصص در زمینه تیم transdisciplinary. برنامه نه تنها فارغ التحصیلان شهرسازی، معماری و مناظر آدرس، بلکه از زمینه های مختلف مربوط به فارغ التحصیلان به طوری که آنها می توانند تیم های transdisciplinary برای کمک های مالی، تحقیق و پروژه های اروپایی با فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی متخصصان از زمینه های مختلف، از جمله جغرافیا را تشکیل می دهند، ساخت و ساز، حقوق، مدیریت، بازاریابی، باغداری، جنگلداری، اقتصاد محیط زیست، علوم سیاسی و مدیریت عمومی، جامعه شناسی، روانشناسی، تاریخ، انسان شناسی، مردم نگاری، و غیره (با توجه به تخصص کارشناسی ارشد). برنامه های کارشناسی ارشد در موضوعات نظری (دوره) و عملی (کارگاه های آموزشی، سمینارها، کارآموزی) فراهم می کند که یک کار قوی برای توسعه شخصی و حرفه ای از نقطه نظر خلاق و فکری و طراحی و پژوهش بر اساس مهارت، با استفاده از یک چارچوب نظریه و برنامه های کاربردی پروژه های انتقادی و مطالعات موردی واقعی است. آنها پوند خود را حمایترومانیایی و پوند زبان انگلیسی. این اجازه می دهد تخصص مهارت تمرکز و توسعه تخصص خاص دامنه،... [-]

رومانی بخارست
درخواست اطلاعات
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی