Romanian-American University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا با ما مطالعه میکنید؟

آکادمی های بزرگ

برنامه های انگلیسی مناسب هر فارغ التحصیل جوان یک دانشگاه اروپایی است و آنها را قادر می سازد تا آرزوهای کار حرفه ای آینده خود را دنبال کنند. برنامه درسی برنامه های انگلیسی به منظور رعایت الزامات اعتباربخشی در اروپا طراحی شده و دانش آموزان امکان تحصیل در خارج از کشور را برای یک ترم یا یک سال در برنامه تحرک اراسموس فراهم می کند. با توجه به روح آمریکا، تعداد قابل توجهی از دوره های خود را توسط اساتید آمریكایی كه از محوطه دانشگاه یا استادانی كه مدرك تحصیلی خود را در آمریكا دریافت می كنند، آموختند.

زندگی دانشجویی عالی و مقرون به صرفه

رومانی یکی از مقرون به صرفه ترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای زندگی است - میانگین هزینه های ماهانه شامل اقامت، غذا، حمل و نقل حدود 350 یورو است. و این در یکی از پر جنب و جوش ترین پایتخت های اروپایی - بوخارست است. در محوطه دانشگاه، یک لیست طولانی از فعالیت های برگزار شده توسط دانشجویان برای دانش آموزان هر هفته انجام می شود. شما در طول تحصیلات خود در Romanian-American University تضمین می کنید که خسته نباشید.

محل بزرگ

رومانی در مرز شرقی اتحادیه اروپا با پیوندهای بزرگ به اروپا قرار دارد. شهرهای مانند بوداپست، وین، آتن را می توان به راحتی توسط قطار و همچنین صدها پرواز ارزان به هر جای دیگری در اروپا وجود دارد. رومانی خود را ارائه می دهد طیف گسترده ای از مناظر و مناظر - کوه ها، دریا، منظره روستایی، شهر زندگی پر جنب و جوش، دلتا دانوب و خیلی بیشتر ... کشف رومانی اینجا. این دانشگاه در بزرگترین شهر، پایتخت، بوخارست قرار دارد، اما محوطه محلی آن، امنیت و صلح بسیار خوبی در یکی از شلوغ ترین شهرهای اروپای شرقی ارائه می دهد.

امکانات بزرگ

این دانشگاه دانش آموزان خود را با مجموعه ای وسیع از امکانات فراهم می کند تا زندگی در محوطه دانشگاه و در طول تحصیلات آنها به همان اندازه دلپذیر باشد. این هتل اتاقهای تمیز و مدرن خوابگاه را برای اقامت در اختیار شما قرار می دهد، غذاهای تازه و سالم هر روز در کافه تریا سرویس می گیرند و دانش آموزان نیز به امکانات تناسب اندام و مناطق سالن دسترسی دارند تا بتوانند استراحت کنند. این دانشگاه دارای یک مرکز توسعه مایکروسافت و سایر اتاق های کامپیوتری و آزمایشگاه های مختلف می باشد. علاوه بر این، کلاس های تعاملی دانشگاهیان را سرگرم کننده تر می کند. کتابخانه محل سکونت در ساختمان های دانشگاه است که در آن دانشجویان می توانند در طول تحصیل برای امتحانات خود، آرامش داشته باشند.

تاریخ

در سال 1991، پروفسور Ion Smedescu، Ph.D. ، ابتکار تاسیس Romanian-American University . او بنیانگذار و رؤسای دانشگاه بود و همچنین رئیس جمهور بنیاد رومانی آمریکایی برای ارتقاء آموزش و پرورش و فرهنگ، در فعالیت هایی است که دانشگاه یکپارچه شده است. Romanian-American University با هدف ارتقای ارزش های پیشرفته تحصیلی آمریکایی همراه با سنت های علمی دانشگاهی رومانیایی شناخته شده بین المللی تأسیس شد. بنیانگذار در تحقق اصول آموزش عالی ایالات متحده به رومانی رویکرد داد که به عنوان یک مدل کلی جامعه آمریکا حمایت می شود:

  • سازماندهی کارآمد از فعالیت
  • احساس ماندگار از وظیفه
  • کشت روحیه کار
  • احترام و احترام به دیگران است
  • روح صادقانه از رقابت
  • دیگران و خودتان را به چالش بکشید

این دانشگاه به عنوان یک فرم جایگزین و مکمل برای آموزش عالی عمومی، دانشگاه دارای 6 مدرسه در ساختار آن است: 5 اقتصاد تدریس و یک قانون. در حوزه اصلاحات دانشگاهی و روند ادغام رومانی در اتحادیه اروپا، معرفی ابعاد اروپایی، تطبیق برنامه های درسی، انطباق با استانداردهای اروپایی، ارتقای عملکرد علمی معیارهای شناخته شده بین المللی، همکاری بین دانشگاه ها، دانشگاهی تحرک و شناخت مطالعات و دیپلم ها از جمله اهداف استراتژیک Romanian-American University . با توجه به اصلاحات تحمیل شده توسط فرایند بولونیا، دانشگاه در حال افزایش سازگاری پیشنهادات آموزشی خود با آموزش اروپا بود و همچنین از طریق اقدامات خود، افتتاح یک سیستم آموزشی جامع (مدرک کارشناسی - Ph.D .) از طریق دستاوردهای خود، Romanian-American University موضع خود را در سیستم آموزشی رومانیایی متمرکز کرده است و فعالیت آن استانداردهای جدیدی را به دست آورده است که لازم است در زمینه رقابت شدید در بازار کار مجرب در اتحادیه اروپا و در سراسر جهان . با پیروی از ماموریت و اهداف آن، دانشگاه موفق به توسعه و تقویت شهرت خوبی در میان شرکت های رومانیایی و بین المللی شده است.

اعتباربخشی

Romanian-American University از "آژانس تضمین کیفیت تحصیلات عالی" (ARACIS)، که عضو کامل انجمن اروپایی تضمین کیفیت در آموزش عالی است، گواهینامه " امتیاز اعتماد بالا " (بهترین از همه تمایز ممکن) را دریافت کرد. (ENQA) و ثبت نام در اداره تضمین کیفیت اروپا - EQAR است. این دانشگاه و تمام برنامه های آکادمیک ما توسط آژانس رومانیایی برای تضمین کیفیت در آموزش عالی (ARACIS) مورد تایید قرار گرفته اند و درجه اعطا شده بین المللی شناخته شده است. Romanian-American University "بهترین دانشگاه خصوصی در رومانی" بر اساس نظر سنجی مستقل "ارزیابی دانشگاه" توسط مشاوران مدیریت Kienbaum در همکاری با مجله کسب و کار "سرمایه" است.

مکان ها

بخارست

Romanian-American University

Address
1B Expozitiei Blv., Sector 1,
بخارست, بخارست, رومانی
تلفن
+40 21 202 95 07

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید