توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به "اورل Vlaicu" دانشگاه آراد یک موسسه آموزش عالی دولتی ادامه سنت آموزش و پرورش دانشگاه در منطقه آراد که با آغاز شده است:

موسسه الهیات (1822)، دام و دامپزشکی دانشکده (1947)، موسسه فنی و مهندسی (1972).

دانشگاه "اورل Vlaicu" را توسعه داده است، سال به سال، تخصص جدید، با دانشکده جدید، که دیدار شرایط استانداردهای کیفیت. سال تحصیلی 2010/2011 نشانه استقرار دانشکده طراحی و تخصص: روانشناسی، علوم کامپیوتر، اقتصاد، بازاریابی و مد و طراحی مد. بنابراین آغاز سال تحصیلی پهپاد است: 38 تخصص مجوز، 27 برنامه استاد، درست IOSUD (موسسه مطالعات سازماندهی دکترا) در علم زبان، 12 بخش.

بعدی اساسی از آموزش عالی تحقیقات علمی است. در سال تحصیلی 2008-2009 تحقیقات علمی در مقایسه با سال های گذشته شتاب. می توان آن را با تاکید بر اینکه در سال 2008 پهپاد در 9 پروژه های تحقیقاتی بین المللی و 7 پروژه های تحقیقاتی ملی ارائه شده است. از این تعداد، 8 پروژه های بین المللی و 5 پروژه های بین المللی به دست آورد.

شرح مختصری از دانشگاه اورل Vlaicu آراد

نوع: دانشگاه ایالتی / معتبر تاسیس: 1972 (موسسه) / 1990 (دانشگاه) رئیس: پروفسور دکتر رامونا LILE تعداد کل دانش آموزان: 8،599 تعداد معلمان: 225 تعداد دانشکده: 9 (با 44 تخصص کارشناسی، 24 برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا 2 زمینه)؛ تعدادی از ادارات: 19 تعدادی از موسسات: 4 مساحت طبقه از آموزش و پرورش: 47 903 M2

"اورل Vlaicu" دانشگاه آراد یک جامعه دانشگاهی مجزا عملکرد تحت مفاد قانون اساسی رومانیایی، از قوانین و مقررات اعمال شده به نظام آموزشی است. پهپاد زیر و ترویج کنوانسیون اروپا در ارتباط با آموزش عالی است. دانشگاه از هیات علمی بسیار آموزش دیده و موقوفات با کیفیت بالا برای فعالیت های آموزشی و علمی سود می برد. این دانشگاه در حال حاضر در 9 دانشکده و 12 گروه سازمان یافته، با داشتن بیش از: 15.394 دانش آموزان؛ 477 هیات علمی، بیش از 45.516 M2 از محل آموزشی، سالن های دوره و سمینار ها، آزمایشگاه ها کامپیوتری با آخرین فن آوری نسل. برنامه ریزی درسی دانشگاهی برای همه دانشکده با سیستم اعتبارات اروپا انتقال (ECTS) از سال 1999 در ارتباط است، به طوری که گواهینامه و همچنین دوره های مطالعه ممکن است در سراسر اتحادیه اروپا شناخته شده است. از طریق اراسموس برنامه / LLP دانش آموزان می توانند شرکت کنند، برای یک دوره از زمان، دوره دانشگاه دیگر در کشور ما و یا خارج از کشور. دانشگاه رسمیت شناختن آکادمیک کامل برای همه دانش آموزان اراسموس که در بخشی از برنامه تحرک تضمین می کند.

پژوهش در دانشگاه اورل Vlaicu (AVU)

در AVU آراد تعدادی از زمینه های تحقیقاتی با دستاوردهای بالا و به رسمیت شناختن عالی بین المللی از دانشمندان درگیر وجود دارد. این جنبه است که به علت این واقعیت است که توجه خاص در یک طرف به توسعه زیرساخت های با کارایی بالا پرداخت می شد و مدیریت است که نسبت به برنامه ریزی موضوعات تحقیقات علمی بالا، شناسایی پتانسیل های دانشجویی در تحقیق و جذب رومانیایی محقق از خارج از کشور در محور دیگر.

در همان زمان، یک توجه خاص به تطبیق مدیریت دانشگاه به سمت حمایت فعال از تحقیقات بنیادی و همچنین پژوهش با برنامه های کاربردی مستقیم در صنعت و زمینه اقتصادی پرداخت می شود. برای حمایت از پژوهش، AVU روابط بین المللی است و به شدت با همکاری و مشارکت تحقیقاتی در سطح ملی و بین المللی است. با تمام این اقدامات آن افزایش دانشگاه دید بین المللی، فعال سازی از روند تحرک علمی و جذب منابع مالی از طریق پروژه در همکاری با دانشگاه های مشهور از اروپا، ایالات متحده و آسیا، ارتفاع از تعدادی از نشریات، مقالات پژوهشی در بسیار به دست آمد مجلات توسط بیش از 3 بار در مقایسه با سال های گذشته رتبه بندی شده، کتاب، ضرب شماره ثبت اختراع، سازمان تعداد بیشتری از رویدادهای علمی بین المللی مربوطه می باشد.

به عنوان یک نتیجه از اقدامات پشتیبانی کونژوگه برای تحریک تحقیقات، با شروع سال 2008، فعالیت تحقیقات علمی ثبت تشدید بی سابقه است. در سال 2008، AVU در مسابقات ملی و بین المللی کمک مالی موفق بود، به دست آوردن 8 بین المللی و 5 پروژه های ملی، مقدار کل پول رسیدن 2.027.202 RON برای پروژه های ملی و 52.350 RON برای پروژه های بین المللی است. در حال حاضر، AVU است حمل بر روی تعدادی از 6 پروژه بین المللی و 5 پروژه های ملی.

قابل توجه به ذکر است که: الف) پروژه تحقیقاتی توسط اتحادیه اروپا در برنامه قاب 7 تامین مالی، تحت عنوان "nanobiodevices مبتنی بر فولات برای تشخیص / درمان یکپارچه، هدف قرار دادن بیماری های مزمن التهابی - NANOFOL" که در آن دانشگاه اورل Vlaicu آراد یک شریک است در یک کنسرسیوم از 13 دانشگاه ها و موسسات از اعتبار بالا؛ ب) پروژه POSCCE همکاری مالی توسط اتحادیه اروپا تحت عنوان "لیبریا منابع استراتژیک گیاهان-regenerable برای اقتصاد اروپا" در یک ارزش 2 میلیون. یورو، که آغاز شده توسعه پژوهش فراوان از ارتباط بین المللی در زمینه صنعت نساجی؛ ج) اتحادیه اروپا پروژه ماری کوری در زمینه طیف سنجی جرمی بیولوژیکی که خواهد بود که تسهیل همکاری و دانش تبادل بین AVU و آزمایشگاه مشهور از اروپا و ایالات متحده است.

با توجه به دید بین المللی و همچنین انتشار نتایج علمی در سال 2010 منتشر شد: 26 مقالات ISI را از یک عامل تجمعی از 61،487، 5 مقالات نمایه شده در پایگاه داده های بین المللی، 95 مقاله را در معتبر ISI-مجموعه مقالات کنفرانس های بین المللی، 60 مقاله در B + دسته CNCSIS منتشر شده، 20 مقاله در دسته B CNCSIS، 75 کتاب به نمایندگی 16،616 صفحه در چاپ و نشر ملی مانند معتبر رومانیایی آکادمی انتشارات منتشر شده است، چاپ و نشر رسمیت شناخته شده توسط CNCSIS، 8 کتاب (1191 صفحه) نیز در برجسته منتشر شد خانه های بین المللی چاپ و نشر، و 2 اختراع ثبت شده / محصولات با حقوق معنوی به دست آمد. به این ترتیب، این دانشگاه به نظر می رسد در حال حاضر به عنوان یک نهاد قدرتمند از دید بین المللی بالا در سطح دانشگاهی و علمی نیز به عنوان یک شریک قابل اعتماد در سطح ملی و بین المللی، از جنبه نیز توسط مجموعه ای از همکاری و مشارکت جدید تایید سال گذشته آغاز شده است.

یک نتیجه و اثبات شهرت بین المللی AVU سازمان از سه نسخه از همایش بین المللی آموزشی و پژوهشی نوآوری عصر "و دو نسخه از کنفرانس بینالمللی انجمن رومانیایی برای طیف سنجی جرمی (RSMS) بود. بلژیک، آلمان، ایتالیا، پرتغال، روسیه، صربستان، مجارستان، و مولدووا: در سال 2010، همایش بین المللی آموزشی و پژوهشی نوآوری عصر "در 8 جلسه مختلف علمی تقسیم توسط اساتید و دانشمندان از کشورهای متعدد اروپایی مانند حضور داشتند. دومین کنفرانس RSMS، در سال 2010 برگزار شده توسط دانشمندان برجسته در زمینه طیف سنجی جرمی از 15 کشور اروپایی و ایالات متحده آمریکا حضور داشتند.

در حال حاضر، AVU ریاست انجمن رومانیایی برای طیف سنجی جرمی که در بسیاری از پروژه های در زمینه طیف سنجی جرمی درگیر، از طریق آزمایشگاه و مرکز تحقیقات در طیف سنجی جرمی از دید بین المللی بالا. این مرکز با 10 دانشمندان نشان داده است. در 4 سال گذشته، مرکز موفق به کسب 2 پروژه های بین المللی و 4 کمک های مالی ملی، بیش از 30 مقاله در مجلات ISI استناد عوامل تاثیر بین 2 تا 6 منتشر شده است، یک کتاب طیف سنجی جرمی در ایمنی زندگی در اسپرینگر ورلاگ، آلمان ویرایش، حال در مورد 70 سهم (عمومی، دعوت، کمک ارائه شفاهی و یا پوستر) در کنفرانس های بین المللی در آلمان، اتریش، فرانسه، سوئیس، ایتالیا، نروژ، روسیه، اسلوونی، کرواسی، آمریکا، اسرائیل برگزار شد و برنده 4 جایزه بین المللی است.

فعالیت های تحقیقاتی از AVU فن آوری و کسب و کار رشد نیز بسیار در سطح ملی و بین المللی قدردانی است. بنابراین، رشد عضو هیئت مدیره سازمان رومانیایی برای انتقال فن آوری است - AroTT، یک سازمان حرفه ای از واحد های تخصصی در نوآوری، انتقال فن آوری، غیر دولتی و غیر انتفاعی است. به تازگی، در نمایشگاه بین المللی در Bucharest، مدیر پهپاد برگزار شد - IT رشد به عنوان یکی از سه vicepresidents منطقه ای AroTT انتخاب شد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Aurel Vlaicu University

فارغ التحصیل از استاد در تجزیه و تحلیل اقتصادی، ارزیابی دارایی ها و کسب و کار، به جز دانش گسترده در مورد تجزیه و تحلیل اقتصادی و ارزیابی دارایی ها و کسب و کار، دستاوردهای ... [+]

فارغ التحصیل از استاد در تجزیه و تحلیل اقتصادی، ارزیابی دارایی ها و کسب و کار، به جز دانش گسترده در مورد تجزیه و تحلیل اقتصادی و ارزیابی دارایی ها و کسب و کار، دستاوردهای نظری و روش دانستن از هسته از نظم و انضباط ارزیابی، شناخت و مهارت های عملی در شرکت را تشخیص دهد. اهداف خاص شامل حال توسعه از ظرفیت دانش آموز به درخواست تشخیص و ارزیابی روش های مدرن، به رسمیت شناخته شده توسط استاندارد ارزیابی ملی و بین المللی، در ابزار خود را در تجزیه و تحلیل شرکت و مدیریت ارزش بر اساس متمرکز شده است. انتخاب از دوره های مختلف اختیاری، همراه با مطالعات موردی مناسب، دانش آموز امکان تمرکز بر یک موضوع باریک تر از بهره و استفاده از روش ها و ابزار در زمینه های مختلف نرم افزار. ... [-]

رومانی Arad
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Aurel Vlaicu University

هدف این برنامه مطالعه به دانش آموزان آموزش مفاهیم اساسی که در یک طیف گسترده ای از، مشکلات علمی و همچنین didactical فنی بوجود می آیند و نشان میدهد که چگونه این را می توان ... [+]

هدف این برنامه مطالعه به دانش آموزان آموزش مفاهیم اساسی که در یک طیف گسترده ای از، مشکلات علمی و همچنین didactical فنی بوجود می آیند و نشان میدهد که چگونه این را می توان در زمینه تحقیقات کاربردی. تاکید بر مهارت های عمومی که قابل انتقال در رشته هستند به طوری که آن consits یک پایه برای هر کسی امید به پیشبرد مهارت های مدل سازی علمی خود را و بیشتر قرار داده است.

این برنامه اجازه می دهد مطالعه دانش آموزان را به تجربه هیجان از به دست آوردن راه حل های به پیچیده فیزیکی و دیگر مشکلات.... [-]

رومانی Arad
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی