American European Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هتل آکادمی آمریکایی در سال 2007 در براشو، رومانی به عنوان اولین مدرسه مدیریت هتل بین المللی در کشور با هدف اصلی ارائه آموزش و پرورش تاسیس شد

ما اعتقاد داریم که آموزش حرفه ای گرا با آموزش مهارت های کاربردی در یک محیط بین المللی در انواع رشته های مدیریت مهمان نوازی که در بسیاری از موسسات آموزش عالی سنتی موجود نیست، باور دارند. این پایه ای است که مدرسه ساخته شده است و این به ما کمک می کند تا دانش آموزان ما برای رسیدن به اهداف شغلی خود.

دانش آموزان ما در حال حاضر از 30 دانشکده بین المللی، همه متخصصان چاشنی یا استاد و Ph.D. معلمان تحصیل کرده. کلاس ها و جلسات عملی در مدرسه در مرکز شهر براشو، یک شهر زیبا و متوسط در قلب کشور واقع شده است، در حالی که محل های صنعتی به طور عمده در ایالات متحده و اروپا ارائه می شود.

پس از موفقیت اجرای اولین برنامه آموزش عالی بین المللی در مدیریت مهمان نوازی در رومانی، مدرسه اکنون با تمرکز بر بین المللی خود، با باز کردن درهای خود به دانشجویان بین المللی و ایجاد یک مرکز مطالعه دوم در نیویورک، در حال افزایش است.

نتیجه نهایی که ما در پی آن هستیم، یک گروه جهانی از فارغ التحصیلان است که تبدیل به رهبران شرکت های آیندۀ آینده و کارآفرینان خواهد شد که صنعت مهمان نوازی را گسترش و بازتعریف می کند.107647_pexels-photo-1438072.jpegبورو هزاره / پکسل

مأموریت

مأموریت شرکت آمریکایی هتل آکادمی این است که آموزش های حرفه ای و آموزش مهارت های کاربردی را با دیدگاه بین المللی در زمینه های گوناگون رشته های مدیریت مهمان نوازی که در بسیاری از موسسات آموزش عالی سنتی موجود نیست، ارتقاء دهند. ما متعهد به آمادگی دانش آموزان برای موفقیت در بازار جهانی هستیم.

این امر با ترکیب دشواری تحصیلی با آموزش حرفه ای و آگاهی از تنوع فرهنگی انجام می شود و تمرکز بر رشد حرفه ای و شخصی دانش آموزان ما است.

ماموریت ما با ما تماس می گیرد تا روابط نزدیک تر با صنعت را تقویت کند، برای ترویج تعهد به خدمت، القاء رهبری، الهام بخشیدن به شور و شوق برای خلاقیت و کارآفرینی و جلب تنوع چند فرهنگی.

مکان ها

برازوف

Address
Strada Vlad Tepes nr.16
500092 برازوف, شهرستان برازوف, رومانی

نیویورک

Address
48 Wall Street, 11th Floor,
New York, NY, 10005 نیویورک, نیویورک, آمریکا

برنامه ها