Vladivostok State University of Economics and Service

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا VSUES ؟

محل و امکانات

VSUES ، که در سال 1967 تاسیس شد، در مرکز ولادی وستوک، شهر با آثار تاریخی و معماری منحصر به فرد است که ترکیبی از سنت های سبک روسی و شرقی است. VSUES دارای VSUES بسیار توسعه یافته است و شامل 5 ساختمان آموزشی، مرکز ورزشی، 3 خوابگاه، مرکز خرید «Golubinaya Pad» و مرکز تعمیر خودرو است. برای دانش آموزان، معلمان و مهمان ها بسیار راحت است که همه کافه ها، مغازه ها، آرایشگاه ها، بانک ها و کلینیک ها در یک مکان متمرکز می شوند. محوطه VSUES توسط انواع زیادی از درختان و گیاهان تشکیل شده است که یک مسیر اکولوژیکی را تشکیل می دهند. فقط چند دقیقه به خیابان اصلی شهر - Svetlanskaya است. VSUES از لحاظ حمل و نقل و زیرساخت های شهر بسیار مناسب است.

معلمان بسیار واجد شرایط و با تجربه

بیش از VSUES معلم و کارمند در VSUES ، بسیاری از آنها دارای مدرک دکترا هستند، بعضی از آنها پروفسورها هستند. اعضای هیات علمی VSUES در محدوده ی کمک هزینه ها و پروژه ها فرصت تحصیل در خارج از کشور را دارند، در آنجا می توانند برنامه های آموزشی و تکنیک های مدرن تدریس را تکمیل کنند و همچنین مهارت های خود را VSUES دهند و روابط جدیدی را ایجاد کنند. استادان VSUES اغلب در کنفرانس های مختلف بین المللی و کارگاه های آموزشی شرکت می کنند و معلمان از ارائه سخنرانی در خارج از کشور دعوت می شوند.

طیف گسترده ای از رشته ها برای دانشجویان و روابط بین المللی آینده

امروزه VSUES شامل 6 مؤسسه، 3 کالج، مرکز زبان های خارجی و غیره است. VSUES برنامه های آموزشی مختلفی را برای دانشجویان خارجی ارائه می دهد. دوره های زبان روسی در دسترس هستند این شامل طیف گسترده ای از برنامه های روسی برای گروه های مختلف دانشجویان است. VSUES با بیش از 40 دانشگاه و کالجهای ایالات متحده، چین، جمهوری کره، ژاپن، ایتالیا، اسپانیا و نیوزیلند همکاری می کند. این دانشگاه برنامه های تبادل با کالج ها و دانشگاه های چین، جمهوری کره و ژاپن دارد.

غرور ما

VSUES در سال 2009 جایزه کیفیت دولت فدراسیون روسیه را به دست آورد. VSUES Crystal Palm در لا Sorbonne به عنوان یکی از بهترین مدارس کسب و کار در جهان در سال 2008 VSUES . VSUES برنده رقابت همه رقابت روسیه در زمینه کیفیت آموزش شد و یکی از برندگان دبیرستان شد مدیران برنامه آموزش بین المللی در سال 2007. VSUES همچنین به عنوان بهترین دانشجوی دانشگاه برنامه بنیاد خیریه ولادیمیر پاتینین در ناحیه فدرال خاور دور تاسیس شد. پورتال اینترنتی Vseved وجود دارد که رتبهبندی موسسات عالی آموزش عالی روسیه است. بر طبق پورتال VSUES ، VSUES از سال 2005 بهترین دانشگاه در ولادیمیر VSUES است. علاوه بر این، VSUES تنها دانشگاهی است که رتبه بندی چهار ستاره را دریافت کرده است که او را یکی از بهترین دانشگاه های روسیه می داند.

مکان ها

ولادیوستوک

Address
Vladivostok State University Economics and Service
41 Gogolya str.

690014 ولادیوستوک, پریمورسکی کرایی, روسیه