Volgograd State Technical University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه دولتی فنی ولگوگراد

از یک موسسه خاص صنعت - به مرکز تحقیقاتی و آموزشی

VSTU پیشرو دانشگاه منطقه ای، که در میان بهترین موسسات در مقدار متخصص از منطقه ولگوگراد، جنوب روسیه و برخی از کشورهای خارجی است. دانشگاه به دست آوردن زیرساخت های خوبی توسعه یافته، تضمین می کند در سطح حرفه ای بالا و در uences تشکیل کیفیت اجتماعی دانش آموزان برای یکپارچه سازی موفق خود را در اقتصاد بین المللی است. با توجه به استراتژی دانشگاه تحقیق و صنعتی آموزش (خوشه) وجود دارد تاسیس شد در آموزش متخصصان واجد شرایط برای بخش های فن آوری بالا از اقتصاد متمرکز شده است.

ماموریت

دانشگاه دولتی فنی ولگوگراد یک سازمان غیر انتفاعی برای رسیدن به اهداف ایجاد آموزشی، علمی، اجتماعی، فرهنگی، و مدیریتی، برای ارضای معنوی و سایر درخواست های مردم در آموزش و پرورش، و همچنین اهداف مختلفی از دستیابی به کالاهای عمومی است.

اهداف VSTU و هدف

● نشست نیازهای فردی برای هوش، توسعه فرهنگی و اخلاقی با استفاده از دریافت آموزش های حرفه ای بالاتر و کارشناسی ارشد، و همچنین آموزش حرفه ای بیشتر است.

● پر کردن جامعه و دولت نیاز به متخصصان ماهر و با آموزش عالی، برای بسیار واجد شرایط اد هیات علمی و تدریس.

● در حال توسعه علم و هنر با استفاده از پژوهش های علمی و فعالیت های خلاق از هیات علمی و دانشجویان، استفاده از نتایج به دست آمده در روند آموزشی است.

● آموزش و توسعه حرفه ای اعضای هیات علمی، هیات علمی، مدیران و متخصصان.

● حفظ و غنی سازی ارزش های جامعه اخلاقی، فرهنگی، و علمی است.

● آموزش و پرورش میهنی، ترویج عشق و احترام از کشور، سنت های ملی و میراث فرهنگی روسیه، نگرش دقیق به سمت شهرت دانشگاه.

● شهروندی تشکیل از دانش آموزان، توانایی انجام کار را تحت تمدن مدرن و دموکراسی زندگی می کنند.

● فرهنگ پذیری

ساختار VSTU

دانشگاه متشکل از 3 شرکت وابسته، 3 دفاتر نمایندگی، برنامه های کارشناسی ارشد و آموزش دکترا، گروه ها که انجام آموزشی، علمی، پژوهشی، و یا فعالیت های خلاق، بخش ساختاری آموزش و پرورش بیشتر فنی و حرفه ای، کار های فوق برنامه و آموزشی، دوره های مقدماتی، علمی و کتابخانه فنی، یک دفتر چاپ و نشر، ادارات تحریریه مجلات و روزنامه های کثیرالانتشار، آموزشی دیگر، علمی، واحد تجزیه و تحلیل اطلاعات، و همچنین بخش های درگیر در روش شناختی، مالی و اقتصادی، فعالیت های تولید. علاوه بر این، VSTU شامل امکانات تولید و زیرساخت های اجتماعی.

در حال حاضر، VSTU انجام فعالیت های آموزشی به شرح زیر است: 7 دانشکده های تمام وقت شهریه؛ 4 دانشکده شهریه خارج از حصار و شب. دانشکده برای دانشجویان بین المللی؛ بخش ارائه خدمات آموزش و پرورش اضافی (دانشکده آموزش مقدماتی برای متقاضیان و موسسه برای آموزش مجدد و آموزش های پیشرفته از مدیران و متخصصان).

ما توجه زیادی به تحقیقات بنیادی و کاربردی و به توسعه حوزه های اولویت علم، فن آوری و پیشرفت فن آوری، و همچنین به خروجی از محصولات علم هدایت می شود. VSTU دارای یک مدرسه به صورت پویا در حال توسعه از متالوژیست، شیمی دانان، مهندسان مکانیک، مهندسین مواد، جوشکار، مهندسان ابزار دقیق، و همچنین در سطح بالا در حال توسعه علم، آموزش متخصصان بسیار شایسته. تمرکز بر تحقیق تعیین توسعه بیشتر خلاقانه از VSTU.

تحول در حوزه آموزش عالی فدراسیون روسیه تحت تاثیر و در VSTU به عنوان یک سیستم چند سطحی از برنامه های آموزشی، اشکال مدرن سازمان علمی فعالیت، کنترل کیفیت، مواد کافی و پشتیبانی فنی متوجه شد.

محیط اجتماعی مطلوب در یک تیم بزرگ از کارکنان و دانش آموزان ایجاد شده است. بسیاری از آنها را به اشتراک ارزشهای فرهنگی و اخلاقی، حفظ و توسعه سنت مدرسه پلی تکنیک.

توسعه همکاری های بین المللی و بین المللی دانشگاه یکی از ابزار مهم ترین اجرای استراتژی VSTU است. دانشگاه شده است، آموزش متخصصان برای کشورهای خارجی برای 50 سال. از سال 1962 وجود داشته است، آموزش متخصصان بسیار مجرب برای کشورهای اروپا، آسیا، آفریقا، شرق نزدیک و امریکا لاتین برگزار شده است. در طول این زمان، بیش از 5000 دانشجویان خارجی از 72 کشور در سراسر جهان زبان روسی برای مطالعه بیشتر در دانشگاه های دیگر روسی تدریس شده است. 1650 نفر از آنها به یک مدرک دانشگاه ما دارند و 64 یک درجه دکترا. میزان دانشجویان خارجی در طول 5 سال گذشته و امروز افزایش یافته است در فاصله 500 دانشجویان خارجی که هر سال در دانشگاه مطالعه وجود دارد. VSTU نیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا برای دانشجویان بین المللی، که دفاع پایان نامه دکترای خود را.

آموزش زبان روسی در دانشجویان بین المللی نیاز به برخی از آنها را از آموزش و پرورش ویژه پیش دانشگاهی. برای این منظور دانشکده آموزش دانشجویان خارجی در دانشگاه در سال 1973 تاسیس شد. اقتصاد، مهندسی و علوم انسانی: این دانشجویان بین المللی برای مطالعه بیشتر در دانشگاه های روسیه در تخصص های زیر را فراهم می کند. دانشجویان این دانشکده با توجه به تخصص خود رشته های زیر به دست آورد: مهندسی - زبان روسی، فیزیک، ریاضیات، شیمی، علم اطلاعات، جغرافیای منطقهای، طراحی فنی؛ اقتصادی - زبان روسی، ریاضیات، علوم اطلاعات، مطالعات کشور، اقتصاد، جغرافیا؛ علوم انسانی - زبان روسی، ادبیات، مطالعات فرهنگی، مطالعات کشور، جغرافیا.

دوره تحصیلات - 1 سال.

در طول مطالعه در دانشکده برای دانش آموزان آموزش دانشجویان خارجی یاد بگیرند فرهنگ روسی، در بخشی از زندگی دانشگاه و شهرستان، موزه ها بازدید و یک فرصت برای نشان دادن خلاقیت خود را داشته باشد.

دانشجویان بین المللی که آموزش زبان انجام داده اند می توانند مطالعات خود در برنامه های لیسانس هستند که حین مواجهه با دانشگاه ما ادامه خواهد داد. آموزش است که توسط معلمان بسیار ماهر، متخصصان و دانشمندان در طول 8 ترم برگزار می شود. این دوره از مطالعات به چرخه تقسیم می شوند:

ریاضیات و علوم حرفه ای (در آن آموزش مشخص مطابق با فعالیت های آینده است که سازمان یافته) علوم انسانی، جامعه شناسی و اقتصاد

دانش آموزان، که مدرک لیسانس به دست آوردن و انجام داده اند آموزش زبان می تواند در برنامه های کارشناسی ارشد که آخرین 4 ترم است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • روسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در انفورماتیک و مهندسی کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2018 روسیه Volgograd

انفورماتیک و مهندسی کامپیوتر (09.00.00). به عنوان بخشی از این برنامه دانشجویان فارغ التحصیل به کار در زمینه های زیر: [+]

VSTU دانشگاه های منطقه پیشرو، که در میان بهترین موسسات رتبه در مقدار متخصص از منطقه ولگوگراد، جنوب روسیه و برخی از کشورهای خارجی است. دانشگاه به دست آوردن یک زیرساخت خوبی توسعه یافته، تضمین می کند سطح بالای حرفه ای و تأثیرات تشکیل کیفیت های اجتماعی از دانش آموزان برای ادغام موفق خود را در اقتصاد بین المللی است. با توجه به استراتژی دانشگاه تحقیق و صنعتی آموزش (خوشه) وجود دارد تاسیس شد در آموزش متخصصان واجد شرایط برای بخش های فن آوری بالا از اقتصاد متمرکز شده است.... [-]


کارشناسی ارشد در رشته مهندسی شیمی

Campus تمام وقت September 2018 روسیه Volgograd

مهندسی شیمی مجموعه ای از روش های شیمیایی و صنایع نفت پردازش مواد خام به محصولات خانه و مقاصد فنی است. [+]

مهندسی شیمی مجموعه ای از روش های شیمیایی و صنایع نفت پردازش مواد خام به محصولات خانه و مقاصد فنی است. اینگونه محصولات: نفت، گازوئیل، روغن های فنی، مواد شوینده، ماشین آلات و محصولات حمایت از حیوانات را از آفات و بیماری ها، محصولات نیمه برای تولید پلاستیک، لاستیک خودرو، ساختمان و مواد به پایان برسد.

برنامه کارشناسی ارشد برای کسانی که مدرک کارشناسی 4 ترم طول می کشد. متخصصان مهندسی شیمی یک دانش گسترده ای که اجازه می دهد به کار در شرکت های بزرگ، متوسط ​​و کوچک که تولید محصولات شیمیایی مختلف است. در طول آموزش دانش آموزان خود را انجام کارآموزی در شرکت مواد شیمیایی پیشرو جایی که آنها تولید از مهم ترین محصولات شیمیایی بزرگ تناژ از سنتز آلی یاد بگیرند. مدیریت تولید، مسائل اقتصادی و بوم شناسی است.... [-]