Volgograd State Technical University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

VSTU دانشگاه پیشرو منطقه ای است که در میان بهترین موسسات در شمار متخصصین واجد شرایط منطقه ولگوگراد، جنوب روسیه و برخی کشورهای خارجی قرار دارد. دانشگاه دارای یک زیرساخت به خوبی توسعه یافته، سطح حرفه ای بالا و تأثیرات ایجاد کیفیت اجتماعی دانشجویان را برای موفقیت ادغام آنها در اقتصاد بین المللی تضمین می کند. بر اساس استراتژی دانشگاه، یک مجتمع صنعتی تحقیق و تعلیم (خوشه ای) متمرکز بر آموزش متخصصین با رضایت صحیح برای بخش های پیشرفته اقتصاد بود.107253_pexels-photo-1432942.jpeg

ما توجه زیادی به تحقیقات بنیادی و کاربردی و توسعه بخش های اولویت علمی، تکنولوژی و پیشرفت های تکنولوژیکی و همچنین تولید محصولات مبتنی بر علم داریم. VSTU دارای مدرسه VSTU های متالوژیست، شیمی، مهندسان مکانیک، مهندسین مواد، جوشکار، مهندسین ابزار دقیق و همچنین آموزش علمی با سطح بالا و آموزش عالی متخصصین است. تمرکز بر روی تحقیق، توسعه بیشتر نوآوری VSTU .

تغییرات در حوزه آموزش عالی فدراسیون روسیه در VSTU عنوان سیستم چند سطحی برنامه های آموزشی، اشکال مدرن سازمان فعالیت دانشگاهی، کنترل کیفیت، مواد کافی و پشتیبانی فنی مورد تأثیر قرار گرفت.

محیط اجتماعی مطلوب در یک تیم بزرگ از کارکنان و دانش آموزان ایجاد شده است. اکثر آنها ارزش های فرهنگی و اخلاقی را به اشتراک می گذارند، سنت مدرسه پلی تکنیک را حفظ و توسعه می دهند.

توسعه همکاری بین المللی و بین المللی شدن دانشگاه یکی از مهمترین ابزار اجرای استراتژی VSTU . دانشگاه تا 50 سال برای کشورهای خارجی آموزش داده است. از سال 1962، آموزش های متخصصین با مهارت های عالی برای کشورهای اروپایی، آسیا، آفریقا، خاور نزدیک و آمریکای لاتین برگزار شده است. در طول این مدت، بیش از 5000 دانشجوی خارجی از 72 کشور در سراسر جهان به زبان روسی برای تحصیل در سایر دانشگاههای روسی آموزش داده شده است. 1650 دانشجوی آنها دیپلم خود را از دانشگاه دریافت کرده اند و 64 مدرک دکترا دریافت کرده اند. تعداد دانشجویان خارجی در 5 سال گذشته افزایش یافته است و امروزه 500 دانشجوی خارجی که در سال تحصیلی در دانشگاه تحصیل می کنند وجود دارد. VSTU همچنین طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد و برنامه های دکترا را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد که از پایان نامه های دکترای خود دفاع می کنند.107254_pexels-photo-1305360.jpeg

آموزش زبان روسی دانشجویان بین المللی نیاز به آموزش خاصی از پیش دانشگاهی دارد. برای این منظور، دانشکده آموزش دانشجویان خارجی در سال 1973 در دانشگاه تاسیس شد. این دانشجویان بین المللی برای تحصیل در دانشگاه های روسیه در زمینه تخصص های اقتصادی، مهندسی، و علوم انسانی هستند. دانش آموزان این دانشکده طبق تخصص خود به رشته های زیر می رسند:

  • مهندسی - زبان روسی، فیزیک، ریاضیات، شیمی، علم اطلاعات، جغرافیای منطقه ای، طراحی فنی؛
  • اقتصاد - زبان روسی، ریاضیات، علوم اطلاعات، مطالعات کشور، اقتصاد، جغرافیا؛
  • علوم انسانی - زبان روسی، ادبیات، مطالعات فرهنگی، مطالعات کشور، جغرافیا.

دوره مطالعات - 1 سال.

در طول تحصیل در دانشکده آموزش زبان خارجی، دانش آموزان فرهنگ روسی را فرا می گیرند، در زندگی دانشگاه و شهر شرکت می کنند، از موزه بازدید می کنند و فرصتی برای نشان دادن خلاقیت خود دارند.

دانشجویان بین المللی که آموزش زبان را انجام داده اند می توانند تحصیلات خود را در برنامه های کارشناسی ادامه دهند که در دانشگاه ما تحقق یافته است. آموزش در طول 8 ترم است که توسط معلمان، متخصصین و دانشمندان بسیار متخصص برگزار می شود. دوره مطالعات به چرخه تقسیم می شود:

  • ریاضیات و علوم
  • حرفه (در آن آموزش های مشخص شده مطابق با فعالیت های آینده سازماندهی می شود)
  • علوم انسانی، جامعه شناسی و اقتصاد

دانش آموزانی که مدرک لیسانس را دریافت می کنند و آموزش زبان را انجام می دهند می توانند برای برنامه های کارشناسی ارشد که 4 ترم آخر را طی می کنند، وارد شوند.

ما از تمام متقاضیان علاقه مند و والدین آنها دعوت می کنیم تا بیشتر درباره برنامه های آموزشی امیدوار کننده ی دانشگاه یاد بگیرند.

مکان ها

ولگوگراد

Volgogradskiy gosudarstvennyy tekhnicheskiy universitet (VolgGTU)

Address
Volgograd State Technical University
Lenin avenue, 28

400005 ولگوگراد, استان ولگاگراد, روسیه
وب سایت
تلفن
+7 844 223-00-76

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: