University of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Technology جوانی است که در حال رشد است. این منطقه در منطقه مسکو ، شهر کروولف - گهواره ای از فضانوردان روسی و بزرگترین شهر علمی روسیه قرار دارد. این دانشگاه از سال 1998 با موفقیت فعالیت های آموزشی و پژوهشی را انجام داده و با آخرین دستاوردها در این حوزه هدایت می شود.

در یک فاصله زمانی کوتاه ، University of Technology با پیشرفت در رده های موسسه آموزشی غیر دولتی به دانشگاه دولتی موفقیت چشمگیری داشته است. فعالیتهای متعادل آموزشی ، پژوهشی ، بین المللی و فوق برنامه اجازه می دهد تا University of Technology در TOP-100 بهترین موسسات آموزش عالی روسیه در سالهای 2018 و 2019 (رتبه بندی RAEX) قرار بگیرد.

130840_DSC_1033.jpg

عکس از University of Technology

University of Technology یکی از بزرگترین دانشگاههای ایالتی در منطقه مسکو است. پردیس دانشگاه شامل 6 ساختمان دانشگاهی و 2 خوابگاه است - همه در فاصله کمی با یکدیگر قرار دارند.

University of Technology در مطالعات زیر ارائه می دهد:

  • مؤسسات: مؤسسه مهندسی و فناوریهای دیجیتال ، مؤسسه مدیریت پروژه و تجارت مهندسی ، مؤسسه آموزش بین المللی ، مؤسسه آموزش تکمیلی ؛
  • کالج ها: کالج مهندسی فضایی و فناوری ، کالج فناوری و طراحی
  • پارک تکنوازی کودکان "Quantorium"

موسسه آموزش عالی دارای 26 بخش است و 14 مؤسسه از آنها در شرکتهای پیشرو منطقه تأسیس شده و با هدف آموزش عملی دانش آموزان برگزار می شود. این دانشگاه 50 رشته فوق لیسانس ، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. كتابخانه دانشگاه بيش از 1300000 قطعه چاپ و چاپ الكترونيك با هر موضوعي دارد. سالن های وسیع ، مجهز به امکانات لازم ، در پیشرفت مهارت های خلاقانه دانش آموزان نقش دارند.

بیش از 6000 دانشجو در University of Technology ثبت نام می کنند ، از جمله حدود 600 دانشجوی خارجی از 11 کشور. کادر آموزشی شامل 350 عضو است که 80٪ آنها دارای مدرک دانشگاهی و عنوان هستند.

در سال 2015 و بر اساس University of Technology ، خوشه علوم و آموزش منطقه ای "شمال شرقی" راه اندازی شد. این خوشه که در قسمت شمال شرقی منطقه مسکو واقع شده است ، یک فضای واحد علوم و آموزش را برای تأمین نیازهای بنگاههای فناوری پیشرفته با متخصصان مجرب و حرفه ای تشکیل داده است.

این دانشگاه همچنین عضو سه خوشه است: خوشه فدرال بین منطقه ای "کامپوزیت های بدون مرز" ، که در مناطق منطقه مسکو ، جمهوری تاتارستان و منطقه ساراتوف تأسیس شده است. خوشه مهندسی برق منطقه مسکو "مهندسی برق XXI" و خوشه سرزمینی نوآوری هسته ای-فیزیکی و فناوری نانو (دوبنا).

با همکاری نزدیک با بنگاههای اقتصاد واقعی ، مرکز مهندسی "کامپوزیت های با کیفیت بالا" با آزمایشگاه های مدرن ، مجهز به آخرین امکانات با دقت بالاتر ، با همکاری JSC "Kompozit" در University of Technology . دانش آموزان ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و متخصصان برجسته JSC "Kompozit" برای استفاده مداوم در علم موشک ، در این مرکز مواد جدید فناوری را در مرکز تحقیق و تحقیق می کنند.

130835_DSC_5676JPG.jpg

عکس از University of Technology

شرکت های کوچک نوآوری ، گروه توسعه علوم جوانان ، انجمن علمی دانشجویی و دفتر طراحی دانشجویی در این دانشگاه تأسیس شده اند.

هر ساله University of Technology به سکویی برای رویدادهای مختلف علمی از جمله کنفرانس های بین المللی و منطقه ای تبدیل می شود.

3 دوره علمی دانشگاهی در University of Technology . 2 مورد از آنها در لیست موضوعات علمی ، تصویب شده توسط کمیسیون دولتی مقاطع دانشگاهی گنجانده شده است.

University of Technology به طور فعال در توسعه اجتماعی و اقتصادی منطقه مسکو نقش دارد. دانشجویان موسسه آموزش عالی شرکت کنندگان منظم در تالارهای مختلف زیست محیطی ، حرکت داوطلبانه ، ورزش و رویدادهای فرهنگی در سطح شهر و منطقه هستند.

بین المللی شدن آموزش و پرورش بخشی جدایی ناپذیر از فعالیت های بین المللی University of Technology است. در حال حاضر ، بیش از 45 موافقت نامه بین المللی با دانشگاه های خارجی در سراسر جهان به امضا رسیده است. University of Technology یک شرکت کننده فعال در برنامه تحرک ERASMUS است. تحرک دانشگاهی نیز در توافق های دو جانبه با دانشگاه های خارجی انجام می شود.

University of Technology در پایگاه داده ANABIN ، یک سیستم بین المللی تشخیص مؤسسات آموزش عالی ، دارای وضعیت "H" ثبت شده است. این وضعیت به فارغ التحصیلان دانشگاه اجازه می دهد تا مدرک های دیپلم خود را در اتحادیه اروپا نوترکیب نکنند و برای کمک های مالی و تحقیقاتی و آموزشی اروپا متقاضی شوند.

براساس نظارت سالانه مؤسسات آموزش عالی ، که توسط وزارت علوم و آموزش عالی فدراسیون روسیه برگزار شد ، University of Technology با تمام شاخص ها به عنوان یک مؤسسه آموزش عالی مؤثر شناخته شد.

برنامه های کوتاه مدت University of Technology با هدف گسترش رشته های فنی ، تعمیق همکاری های علمی با شرکت های صنعت فضایی و گسترش همکاری ها در حوزه های آموزشی و پژوهشی با شرکای خارجی انجام شده است.

مکان ها

Korolyov

Address
141070 Московская область,
г. Королев, ул. Гагарина, 42

Korolyov, استان مسکو, روسیه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید