State University of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

State University of Management که در سال 1919 State University of Management است ، یکی از بزرگترین دانشگاههای ایالتی در روسیه است ، متخصص در زمینه آموزش مدیران. این دانشگاه بیش از 10 000 دانشجوی روسی و بین المللی در کلیه بخش ها و دوره ها دارد. این دانشگاه بیش از 2000 کارمند اداری ، 1500 عضو هیئت علمی از جمله پزشکان علوم و اساتید ، کاندیداهای علوم و اساتید وابسته ، دانشگاهیان ، مسئولان مربوطه و اعضای کامل آکادمی علوم روسیه را در کارنامه خود دارد. این دانشگاه 45 برنامه کارشناسی ، 25 برنامه کارشناسی ارشد و بیش از 30 برنامه توسعه حرفه ای را ارائه می دهد.

دانشگاه تقریباً در همه زمینه های اقتصاد و امور عمومی آموزش های مدیریتی ارائه می دهد. تخصص ها و موسسات جدید به دلیل افزایش تقاضای مدیران واجد شرایط در بازارهای نوظهور ، هر سال دانشگاهی افتتاح می شود. از زمان تأسیس ، این دانشگاه با موفقیت بیش از 100000 مدیر واجد شرایط برای همه بخش های اقتصادی آماده کرده است. به درستی به عنوان بنیانگذار آموزش مدیریت روسی در نظر گرفته می شود.

130209_photo-1507679799987-c73779587ccf.jpeg

شکارچیان نژاد / غیرواقعی

اکنون State University of Management یکی از دانشگاههای استراتژیک روسیه است ، تحقیقاتی چند سطحه و مجتمع آموزشی خوبی دارد: این مجموعه دارای 5 ساختمان آموزشی ، 2 مرکز ورزشی و 2 خوابگاه دانشجویی است که همگی در قلمرو دانشگاه واقع شده اند. دانشگاه. بسیار خوب محافظت می شود و ورود به آن بدون داشتن کارت دانشجویی یا کارت پاس ، از قبل سفارش داده شده غیرممکن است. پردیس دانشگاه در مسکو ، در نزدیکی ایستگاه مترو ویخینو واقع شده است و برای رسیدن به مرکز شهر 15 دقیقه طول می کشد.

State University of Management ، عضو سازمانها و انجمنهای بین المللی است و با موفقیت همکاری های بین المللی را در سطح منطقه ای و جهانی با دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشورهای مختلف انجام می دهد. فعالیت های بین المللی در چارچوب برنامه های همکاری با دانشگاه های برجسته خارجی ، اجرای برنامه ها و پروژه های آموزشی بین المللی ، اجرای فعالیتهای تحقیقاتی مشترک و توسعه تحرک دانشگاهی انجام می شود.

State University of Management یکی از بنیانگذاران انجمن مدارس تجاری کشورهای عضو BRICS است و مدرسه عالی تجارت آن توسط انجمن MBA ها (AMBA) معتبر شده است.

این دانشگاه از روابط پایدار با بسیاری از دانشگاه های خارجی و سازمان های بین المللی پشتیبانی می کند. دانشمندان برجسته سیاسی و عمومی بین المللی ، دانشمندان برجسته پزشکان افتخاری دانشگاه انتخاب شدند. پردیس دانشگاهی با حضور اساتید برجسته دانشگاههای همکار خارجی یک مکان مناسب برای کنفرانس ها ، نشست ها و سمپوزیوم های بین المللی است.

مکان ها

مسکو

Address
99 Ryazanskiy Prospekt
109542 مسکو, مسكوا, روسیه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید