Siberian Federal University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به سختی می توان یک مکان در روسیه با چنین تعداد قابل توجه از پروژه های ملی اجرا در سرزمین کراسنویارسک پیدا ترین متمرکز "نقطه توسعه" ما در صنعت، مهندسی قدرت و انرژی، پژوهش و آموزش مشخص شده است. دانشگاه فدرال سیبری، به عنوان یک پاسخ به چالش های توسعه منطقه ای، در سال 2006 برای آموزش متخصصان مجرب قادر به کار در هر منطقه از کشور ما، از جمله شرایط شدید مناطق شمالی تاسیس شد.

دانشگاه با ادغام موسسات بزرگ 5 کراسنویارسک آموزش عالی تاسیس شد. در میان اعضای هیئت مدیره دانشگاه امنا نمایندگان شرکت های بزرگ، سیاستمداران و دانشمندان وجود دارد. رئیس هیئت مدیره دیمیتری مدودف، نخست وزیر روسیه است.

ماموریت

ماموریت دانشگاه است برای ایجاد یک آموزش، پژوهش و نوآوری زیرساخت های پیشرفته و ترویج دانش و فن آوری به چالش های جهانی جدید است. ما به نگهداری و تعمیرات کلی استفاده منطقی از مناطق منحصر به فرد سرشار از منابع تجدید پذیر کمک، این تعمیر و نگهداری است که ترکیب رویکرد متعادل به استفاده از فن آوری های زیست محیطی و انرژی در مدیریت منابع طبیعی در زمینه حداکثر حفاظت از محیط زیست؛ ایجاد پژوهش آموزشی پیشرفته و زیرساخت های نوآوری؛ دانش جدید و فن آوری های پیشرفت. ایجاد ارزش افزوده بالا تولید به منظور تسهیل در حل وظایف اقتصاد بسیار مهم است.

SibFU در چهره

19 مدرسه و 3 شاخه های منطقه ای. بیش از 32،000 دانشجو (نیمی از آنها از سراسر روسیه، آمده است از جمله 380 نفر از خارج از کشور). بیش از 700 دانش آموختگان. 7 860 کارکنان، 3 450 معلمان، اساتید و پزشکان 420. 151 برنامه مطالعه (کارشناسی و کارشناسی ارشد). 121 برنامه های دکترا در 18 رشته. 29 در دانشگاه خوابگاه. 7 400 میلیون سود دانشگاه RUR در سال 2014. درباره 50 باشگاه ورزشی در بیش از 31 نوع از ورزش است. حدود 100 باشگاه دانشجویان خلاق و هنری. 70 درصد از فارغ التحصیلان در زمینه عمده آنها استفاده شده است.

در سال 2015 دانشگاه ما یک بخشی از پروژه روسیه برتری علمی که قرار است به منظور افزایش رقابت بین المللی از دانشگاه های روسیه در میان مراکز تحقیقاتی و آموزش و پرورش پیشرو در جهان تبدیل شد. این پروژه شامل 21 دانشگاه در حال حاضر. به طور کلی، نتیجه انتظار می رود پروژه 5-100 در سال 2020 از ورود حداقل پنج دانشگاه های روسیه در صد اول رتبه بندی آموزش جهانی است.

موقعیت خود را در رتبه بندی

در رتبه بندی از دانشگاه های روسیه برگزار شده توسط "کارشناس RA" آژانس رتبه بندی در سال 2015 SibFU در موقعیت 14 در یک نقطه در مقایسه با سال 2014 قرار داده شد، حال افزایش است. با توجه به "کارشناس RA" آژانس رتبه بندی SibFU رتبه در میان بهترین دانشگاه های روسیه در تقاضا برای فارغ التحصیلان 6. رتبه بندی ملی دانشگاه با توجه به "اینترفاکس" و "اکو مسکو" برای سال 2015 SibFU جای 16-17th با آکادمی ریاست جمهوری روسیه از اقتصاد ملی و مدیریت عمومی به اشتراک گذاشته. در رتبه بندی بنیاد Potanin ولادیمیر از دانشگاه های روسیه، ارزیابی مشارکت دانش آموزان و معلمان در پروژه های آموزشی از بنیاد، SibFU است 17 در سال 2014 (25 در سال 2013) قرار داده است. در سال 2014 SibFU 3 از 5 ستاره در رتبه بندی QS-ستاره شرکت Quacquarelli SYMONDS کردم. در وب سنجی رتبه 2015 SibFU می گیرد 10 در میان تمام دانشگاه های روسیه.

پردیزه

پردیس دانشگاه در Krasnoyarsk شامل 29 خوابگاه، 24 ساختمان مطالعه، یک ساختمان انطباق کتابخانه و دفاتر اداری دانشگاه. مجلس سالن دانشگاه است به به بهره برداری در سال 2015 قرار داده است.

کراسنویارسک شده است به عنوان شهرستان میزبان برای یونیورسیاد زمستانی در سال 2019 نامزد شده است. دانشگاهی روستای خواهد شد در پردیس دانشگاه است که مطلوب به اصلی آکادمی محل برگزاری ورزش های زمستانی از نقاط زمستان نزدیک واقع شده است. زیرساخت دانشگاهی است که تا حدی در محل، در حالی که امکانات زیر را هنوز به سال 2018 ساخته شده است:

یک مرکز ورزشی چند منظوره؛ یک مرکز پزشکی کمک های اولیه برای ورزشکاران؛ مجموعه ای از سالن های محل اقامت "Universitetsky" (سه ساختمان 18 طبقه)؛ مجموعه ای از اقامت سالن "Perya" ( "پر") (چهار ساختمان 17 طبقه).

برنامه برای دانشجویان بین المللی (لطفا زبان تدریس TAG): دانشگاه فدرال سیبری ارائه می دهد برای دانشجویان بین المللی طیف گسترده ای از برنامه های مدرک لیسانس است. آنها در روسیه تدریس می شود. زبان روسی دوره های مقدماتی در SibFU در دسترس هستند و آنها را با رشته های عمومی (دوره های پیش دانشگاهی) همراه شامل به برنامه های از پیش دانشگاه، که دانشجویان بین المللی برای ورود مستقیم به دانشگاه فدرال سیبری آماده کند.

برنامه های کارشناسی

• چرا SIBFU • کارشناسی • MASTER • کوتاه و تابستان کلاس ها • دانشگاه فدرال سیبری زبان روسی ارائه می دهد برای دانشجویان بین المللی طیف گسترده ای از برنامه های مدرک لیسانس است. آنها در روسیه تدریس می شود. زبان روسی دوره های مقدماتی در SibFU در دسترس هستند و آنها را با رشته های عمومی (دوره های پیش دانشگاهی) همراه شامل به برنامه های از پیش دانشگاه، که دانشجویان بین المللی برای ورود مستقیم به دانشگاه فدرال سیبری آماده کند.

برای درخواست دانشجویان برنامه انتخاب شده باید معیارهای واجد شرایط بودن زیر را برآورده سازد:

• ارائه گواهی نامه آموزش متوسطه آزمون ورودی • دور اتمام توسط دانشگاه • اثبات یک دستور خوبی از روسیه توسط گواهی یا سند دیگر (تقاضای خود را به مرکز آموزش های بین المللی و گواهی تست برای گواهی اگر شما آن را نداشته باشند، زبان روسی دوره های مقدماتی در دسترس هستند).

سال تحصیلی در از 1st اکتبر آغاز می شود. دانشجویان بین المللی همراه با دانش آموزان روسی مطالعه است. طول مدت مطالعه در مقطع کارشناسی درجه بسته به برنامه، برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به جدول زیر. رم عنوان مدت زمان شهریه هزینه (در سال) پذیرش

برنامه کارشناسی ارشد در SibFU

• چرا SIBFU • کارشناسی • MASTER • کوتاه و تابستان کلاس ها • دانشگاه فدرال سیبری زبان روسی ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه سطح کارشناسی ارشد: برنامه های درجه • کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی؛ • تخصصی انگلیسی-تدریس برنامه های بین المللی ترم مقطع کارشناسی ارشد؛ • کارشناسی ارشد برنامه های مدرک زبان انگلیسی و در روسیه است. • برنامه دو کارشناسی ارشد.

دوره های کارشناسی ارشد ما عمدتا در فعالیت های تحقیقاتی متمرکز شده است. کارکنان آموزش در برنامه ها توسط محققان با شبکه های گسترده بین المللی است که ارائه یک ارتباط قوی بین تحقیق و تدریس ارائه شده است.

دوره های کارشناسی ارشد از یک عدد از دوره های اجباری، دوره های انتخابی و یک کار تحقیقاتی در مورد موضوع مورد علاقه دانش آموزان است که به پایان می رسد تا با نوشتن یک پایان نامه است. پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد است یا در یک گروه تحقیقاتی در بخش تحت نظارت یکی از اعضای هیات علمی و یا خارجی انجام شده است. برای مثال، در یک شرکت، در یکی دیگر از موسسه تحقیقاتی، آزمایشگاهی و یا یکی دیگر از دانشگاه. دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد در قالب یک ارائه عمومی و بحث های علمی برگزار شد.

برنامه های به شدت مبتنی بر تحقیق کارشناسی ارشد ما را فارغ التحصیلان ما یک پس زمینه جامد (در عمق دانش، ابزار و شایستگی) برای توسعه بیشتر به رقابت در بازار کار است.

تحصیل در رشته علوم در سطح پیشرفته به دانش آموزان توانایی یک آماده سازی بسیار عالی برای یک تحقیقات آینده به کسب مدرک دکترا درجه SibFU.

سال تحصیلی در اکتبر 1 دارنده مدرک کارشناسی ارشد می توانید ادامه تحصیل به کسب مدرک دکترا درجه SibFU آغاز می شود.

پذیرش

دانشجویان بین المللی می تواند از طریق تماس شخصی و یا تحت موافقتنامه مبادله با دانشگاه های همکار پذیرفته شده اند. برای ایجاد یک تماس با فرد:

مرحله 1: برنامه را انتخاب کنید لطفا، به بخش "آموزش و پرورش برای دانشجویان بین المللی" مراجعه کنید (نگاه کنید به برنامه های کارشناسی، مقطع کارشناسی ارشد، برنامه های دکترا، زبان برنامه های آماده سازی روسیه) و صفحات وب از یک مدرسه دانشگاه برای پیدا کردن اطلاعات در مورد برنامه مطالعه موسسه در دسترس برای دانشجویان بین المللی، هزینه شهریه و هزینه های خوابگاه (در بسیاری از موارد، این دانشگاه ممکن است قادر به شما با مسکن ارائه).

پس از یک برنامه درجه / البته که شما را ارضا مدیر مرحله 2 از این دستورالعمل است.

اگر شما می توانید اطلاعات لازم را پیدا کند و یا شما نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد برنامه / البته از انتخاب شما لطفا آدرس نمایش داده شد خود را به وزارت برنامه های آموزشی بین المللی.

مرحله 2: فرم درخواست را پر کنید در فرم درخواست آنلاین به نرم افزار خود را به صورت شما باید یک کپی از هر صفحه (شامل صفحات خالی) از پاسپورت بین المللی خود را وصل کنید. پاسپورت باید حداقل 18 ماه پس از تاریخ شروع آینده نگر از مطالعات خود را معتبر باشد. این مسئولیت خود را برای پیدا کردن اگر درخواست و اسناد خود را توسط این موسسه دریافت شده است و واجد شرایط برای پردازش است.

مرحله 3: شرایط، پرداخت، دعوت نامه و ویزا پس از دریافت نرم افزار خود را به صورت بین المللی وزارت را به شما می آموزش با شرایط و ضوابط را ارسال کنید. لطفا آن را ثبت نام و ایمیل کپی اسکن خود را به وزارت بین المللی در ovkuznetsova@sfu-kras.ru.

بر اساس قرارداد امضا شده خود را به دفتر مالی شما را برای هزینه های آموزشی قبض خود را (برای یک ترم در صورتی که شما یک / برنامه ساله البته). پس از دریافت تایید پرداخت بخش برای یک دعوت نامه برای شما اعمال می شود.

دعوت نامه لازم را برای شما برای دریافت ویزای روسیه خواهد شد توسط ویزا کراسنویارسک و اداره مهاجرت در 30-45 روز (زمان پردازش رسمی) صادر شده است. (دفتر ویزا و مهاجرت به اتهام این دانشگاه را برای 500RUR برای صدور دعوتنامه. این مبلغ باید به محض ورود به دانشگاه پرداخت به بخش بینالمللی باشد.) شما اطلاع رسانی که سند آماده از بخش بین الملل، دانشگاه فدرال سیبری است دریافت خواهد کرد، و یا ممکن است جمع آوری آن را در فرد یا انتصاب کسی با قدرت خود را از دادستان برای جمع آوری آن را برای شما. در این مورد، آنها خواسته می شود را به قدرت نامه دادستان (ممکن است فکس یا اسکن شده) صدور گواهینامه که آنها ممکن است از طرف شما عمل می کنند. در غیر این صورت، شما ممکن است ترجیح می دهند به آن را دریافت از طریق پست اکسپرس که در این صورت این مسئولیت خود را به پرداخت هزینه های پستی است.

در همین حال، پیدا کردن از خود را سفارت نزدیکترین روسیه آنچه که مدارک شما نیاز به عرضه با درخواست ویزای خود را. توصیه می شود که شما شروع به تهیه اسناد خود را به خوبی در پیش آن را به عنوان ممکن است یک فرآیند طولانی. بسته به کشوری که در آن زندگی می کنید می توانید سفر چند ماه طول بکشد. این مهم است که شما ویزای خود را دریافت در سفارت نزدیک به جایی که شما به طور دائم زندگی می کنند.

گام 4: ورود در کراسنویارسک، ثبت نام در ورود خود را در کراسنویارسک، به وزارت بین المللی رفتن (همچنین نگاه کنید چگونه به SibFU). ما در بخش / موسسه شما می خواهم برای تحصیل در و انجام کاغذ بازی ثبت نام لازم با شما تماس خواهد. لطفا، را به تمام اسناد و مدارک لازم (پایین را ببینید)، از جمله اصلی از گواهینامه های آموزشی قبلی خود را (قانونی توسط کنسولگری فدراسیون روسیه و یا APOSTELE) و دو نسخه از نظر قانونی محضری با ترجمه به روسی برای دیدار با الزامات برنامه خود را. بخش بین الملل شما را در درخواست برای گواهی معادل علمی است که برای ثبت نام به دانشگاه (این می تواند در طول دوره مقدماتی پیش دانشگاهی یا سال اول برنامه خود را انجام داده) اجباری کمک کند. لطفا آماده به آزمون پذیرش در منطقه شما می خواهم به مطالعه، که در برخی موارد، می توان با مصاحبه جایگزین خواهد شد.

این الزامی است که شما را با بخش بین الملل، دانشگاه فدرال سیبری پس از ورود خود را در Krasnoyarsk ثبت نام در مدت 3 روز. این مهم است که به یاد داشته باشید که ما شما را با دفتر امور بین الملل ثبت نام تنها در صورتی دعوت نامه خود را به نمایندگی از دانشگاه فدرال سیبری صادر شده است. ویزای کسب و کار و یا هر دیگر ویزا مناسب برای این منظور است.

ثبت نام با یک دانشگاه یک روش طبیعی است و ما می توانیم شما اطلاعات در مورد نحوه انجام این کار زمانی که شما وارد اینجا به من بدهید. به منظور به شما کمک کند با ثبت نام بخش بین الملل از شما خواهد خواست به ارائه: • پاسپورت خود را • ویزا و کارت مهاجرت • اصلی خود را از گواهینامه های خود را قبلی آموزشی (قانونی توسط کنسولگری فدراسیون روسیه و یا APOSTELE) و دو نسخه از نظر قانونی محضری با ترجمه به روسی • نمره آزمون زبان روسی (تقاضای خود را به مرکز آموزش های بین المللی و گواهی تست برای گواهی اگر شما آن را ندارید، این دوره مقدماتی زبان روسی در دسترس است) • یک گواهی پزشکی با آزمایش خون استاندارد (از جمله اچ آی وی ) • 12 عکس های جدید از خودتان، 4 سانتی متر × 3 سانتی متر در اندازه • بیمه های درمانی (تقاضای خود را به دفتر بین المللی اگر شما آن را ندارید)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • روسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Courses » بازدید کنید دکترا(PhD) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master in Banking

Campus تمام وقت October 2018 روسیه Krasnoyarsk

The program is suitable for students with different background knowledge, including those with industry experience and those have not studied economics, finance or accountancy at bachelors level. This program is designed to produce highly skilled, analytically minded and forward-thinking graduates who are ready to slot into a specialized role. [+]

The program is suitable for students with different background knowledge, including those with industry experience and those have not studied economics, finance or accountancy at bachelors level. This program is designed to produce highly skilled, analytically minded and forward-thinking graduates who are ready to slot into a specialized role.

SibFU is a recognised institution in Russia, and the program of learning is practical and well-integrated. This masters Sberbank RF course regularly uses real-world examples, live data and the recognised SibFU research papers. You will be given regular talks from practising industry experts, and opportunities to gain qualifications, giving graduates a head start in the jobs finance market.... [-]


کارشناسی ارشد در رشته مهندسی بیولوژیکی

Campus تمام وقت October 2018 روسیه Krasnoyarsk

این برنامه در دانش آموزان با پس زمینه در علوم طبیعی و مایل به کارشناسی کارشناسی ارشد روش معاصر از تحقیقات علمی به منظور به دنبال حرفه ای در زمینه مهندسی زیستی است. طرح علمی در مهندسی زیستی با هدف تشویق مهارت های پژوهشی توسط دانش آموزان از طریق یک پروژه تحقیقاتی فردی در زیست شناسی، مهندسی زیستی و یا بیوفیزیک. [+]

این برنامه در دانش آموزان با پس زمینه در علوم طبیعی و مایل به کارشناسی کارشناسی ارشد روش معاصر از تحقیقات علمی به منظور به دنبال حرفه ای در زمینه مهندسی زیستی است. طرح علمی در مهندسی زیستی با هدف تشویق مهارت های پژوهشی توسط دانش آموزان از طریق یک پروژه تحقیقاتی فردی در زیست شناسی، مهندسی زیستی و یا بیوفیزیک. دانش آموزان تمام مراحل فرایند تحقیق از بیانیه مشکل به دستیابی و تجزیه و تحلیل نتایج تجربی دنبال کنید.... [-]


کارشناسی ارشد در شیمی نفت و پالایش

Campus تمام وقت October 2018 روسیه Krasnoyarsk

برنامه تحصیلی این استاد طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان با طیف وسیعی از مهارت ها، از جمله مهندسی و مدیریت. این است که در ارائه دانش نظری از فن آوری های مدرن و به چالش کشیدن در شیمی نفت و پالایش متمرکز شده است. علاوه بر این، برنامه است که در آماده سازی متخصصان در زمینه بهره برداری، تحقیقات و توسعه فن آوری درگیر در فرآیندهای تولید نفت و پالایش است. [+]

برنامه تحصیلی این استاد طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان با طیف وسیعی از مهارت ها، از جمله مهندسی و مدیریت. این است که در ارائه دانش نظری از فن آوری های مدرن و به چالش کشیدن در شیمی نفت و پالایش متمرکز شده است. علاوه بر این، برنامه است که در آماده سازی متخصصان در زمینه بهره برداری، تحقیقات و توسعه فن آوری درگیر در فرآیندهای تولید نفت و پالایش است. در پایان از دانش آموزان برنامه باید:... [-]


کارشناسی ارشد در محاسبات کاربردی در مهندسی و علوم

Campus تمام وقت October 2018 روسیه Krasnoyarsk

دانشگاه فدرال سیبری (دانشکده فضایی و فن آوری اطلاعات) ارائه می دهد انگلیسی-تدریس برنامه کارشناسی ارشد "محاسبات کاربردی در مهندسی و علوم". [+]

دانشگاه فدرال سیبری (دانشکده فضایی و فن آوری اطلاعات) ارائه می دهد انگلیسی-تدریس برنامه کارشناسی ارشد "محاسبات کاربردی در مهندسی و علوم".

توسعه سریع روشهای محاسباتی را فعال کنید برای اجرای روش های جدید در مناطق مختلف، به عنوان مثال مهندسی، اقتصاد، بیوانفورماتیک، علوم محیط زیست، علوم اجتماعی، و غیره در تحقیق و توسعه، و همچنین در مدیریت، ما می توانیم روند برای دیدن:

ایجاد مدل ریاضی برای توصیف و شبیه سازی سیستم های واقعی، خواص و رفتار خود. با استفاده از روش های آماری پیچیده به منظور ارزیابی احتمال موارد خاص و قابلیت اطمینان، به عنوان مثال در تضمین کیفیت، راه اندازی پارامترهای سیستم های امنیت اجتماعی، تحقیقات سرطان، و غیره ... [-]

ویدئو ها

Welcome to Siberian Federal University!