Siberian State Aerospace University SibSAU

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه

امروزه کراسنویارسک در سراسر جهان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز موشک و فضا در روسیه شناخته شده است، با علم بنیادین، آموزش نیروی کار و نیروی کار بسیار متخصص. بیش از 70 درصد از وسایل نقلیه فضایی روسیه در کراسنویارسک توسعه و تولید می شود.

دانشگاه SibSAU سیبری ( SibSAU )، در سال 1960 به عنوان یک موسسه عالی آموزشی عالی تاسیس شد که در آن آموزش نظری با تمرین در شرکت های فناوری پیشرفته همراه است، در حال حاضر یک دانشکده عالی دانشگاه چند مدرسه ای معاصر است که در آن متخصصان در چنین حوزه های تکنولوژی پیشرفته و نوآورانه تولید موشک و فضا و همچنین علوم کامپیوتری، کسب و کار بین المللی، امور مالی، مدیریت و علوم انسانی آموزش دیده اند.

SibSAU بیش از 20 هزار متخصص را برای این سالها آموزش داده است. بیش از 60 درصد از مهندسین، دانشمندان و کارکنان مدیریت شرکت های پایه - PJSC "ISS به نام آقایی MF Reshetnev" و PJSC "پروژه Krasmash State" - فارغ التحصیلان دانشگاه ایروبیک در سیبری هستند.

امروزه SibSAU به نام SibSAU MF Reshetnev به نام دانشگاه علمی و آموزشی تحسین شده بین المللی، مدرسه عالی شاخه، رهبر در آموزش نیروی کار برای سازمان های علمی و موسسات سازمان دفاع در زمینه سیستم های فضایی است.

این دانشگاه سنت های مدرسه فنی عالی را که ترکیبی از آموزش های نظری و کار در موسسات پایه علمی رشته فضایی است، ادامه می دهد. این یکی از مراکز نوآورانه روسیه محسوب می شود.

اولویت های علمی این دانشگاه عبارتند از: "سیستم های اطلاعات فضایی"، "سیستم فضایی منزوی مخفی"، "تولید موشک و فضایی" . در این زمینه، SibSAU موقعیت پیشرو در فدراسیون روسیه را، به علاوه، در آموزش نیروی کار و تحقیقات علمی است.

مکان ها

کراسنویارسک

Address
Siberian State Aerospace University SibSAU
31 Krasnoyarsky Rabochy Avenue

660014 کراسنویارسک, کراسنویارسک کرایی, روسیه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید